Praktiniai patarimai

Jei esate programoje „Erasmus+“ dalyvaujanti organizacija, šia priemone apskaičiuojamas kelionės atstumas skiriant paramą asmenims. Atkreipkite dėmesį į tai, kad atstumo skaičiuoklė nėra skirta naudotis lėšų gaunantiems asmenims.

Jei norite sužinoti daugiau apie įvairias paraiškos teikimo procedūras, daugiau informacijos rasite dalyje „Kaip pateikti paraišką“.

Jei norėtumėte sužinoti, kokių galimybių turite pagal programą „Erasmus+“, atsiverskite puslapį „Jūsų galimybės“.

Jei norėtumėte sužinoti, kokių galimybių turite pagal programą „Erasmus+“, atsiverskite puslapį „Jūsų galimybės“, kuriame rasite naujausią individualiems asmenims ir organizacijoms skirtą sąrašą.

Programoje „Erasmus+“ dalyvauti gali daugybė individualių asmenų ir organizacijų, bet tinkamumo reikalavimai skiriasi priklausomai nuo veiksmo ir nuo šalies, todėl turėsite susipažinti su kiekvienos galimybės sąlygomis. Sąlygų sąrašas pateikiamas puslapyje „Jūsų galimybės“.

Organizacijos, norinčios dalyvauti programoje „Erasmus +“ pirmiausia turi užsiregistruoti. 

Tai, kur reikia užsiregistruoti, priklausys nuo to, ar veiksmą, dėl kurio norite pateikti paraišką, valdo Švietimo, garso ir vaizdo bei kultūros vykdomoji įstaiga (EACEA), ar nacionalinė agentūra

Daugiau informacijos pateikiama puslapyje „Organizacijų registravimas“.

Bendrinti šį puslapį