Jak na to

Pokud jste organizace účastnící se programu Erasmus+, budete si pomocí tohoto nástroje vypočítávat cestovní vzdálenosti pro účely grantové podpory jednotlivců. Upozornění: Kalkulačka vzdálenosti není určena jednotlivcům, kterým jsou poskytovány finanční prostředky.

Pokud se chcete dozvědět se více o jednotlivých postupech, jak se přihlásit, informace uvádíme na stránkách Jak podat přihlášku.

Pokud potřebujete zjistit, jaké možnosti má programu Erasmus+ právě pro vás, přejděte na stránku Prozkoumat příležitosti.

Pokud byste rádi zjistili, jaké možnosti má Erasmus+ právě pro vás, přejděte na stránku Prozkoumat příležitosti, kde najdete aktualizovaný přehled pro jednotlivce a pro organizace.

Program Erasmus + nabízí příležitosti mnoha jednotlivcům i organizacím, podmínky účasti se však liší podle konkrétního druhu akce a podle jednotlivých zemí, takže si je musíte pečlivě projít pro každou příležitost zvlášť. Přehled kritérií způsobilosti uvádíme na stránce Prozkoumat příležitosti

Portál účastníků je online platforma pro správu programu Erasmus+. Informace o registraci na portálu a jeho používání jsou k dispozici na internetové stránce portálu.

Sdílej tuto stránku