Przedstawicielstwo w Polsce

Strona główna

Aktualności

/poland/file/bli%C5%BCej-obywateli-bli%C5%BCej-regionu_plBliżej obywateli, bliżej regionu

Bliżej obywateli, bliżej regionu
EC

Nowy unijny budżet długoterminowy to nowe szanse na środki z funduszy europejskich. O tym, jakie możliwości finansowania inwestycji regionalnych oferuje nowa Komisja, z samorządowcami z dolnośląskiego i opolskiego rozmawiała komisyjna ekspertka z Dyrekcji ds. Polityki Regionalnej.

/poland/file/cyfrowa-przysz%C5%82o%C5%9B%C4%87-europy_plCyfrowa przyszłość Europy

Cyfrowa przyszłość Europy
EC

Pragnę, by cyfrowa Europa odzwierciedlała to, co w niej najlepsze – otwartość, sprawiedliwość, różnorodność, demokratyczność i pewność siebie - powiedziała przewodnicząca KE Ursula von der Leyen prezentując strategie dotyczące sztucznej inteligencji i wykorzystania danych. Przewidują one m.in. inwestycyjne wspieranie wiarygodnych technologii służących w wielu dziedzinach życia – od cyberbezpieczeństwa po transport i media.

Wydarzenia

/poland/file/jak-efektywnie-dzia%C5%82a%C4%87-w-sieci_plJak efektywnie działać w sieci?

Jak efektywnie działać w sieci?
AP

Media społecznościowe stały się nieodłącznym elementem otaczającej nas rzeczywistości i powszechnie stosowanym kanałem komunikacji. Kreują nasze postawy i często mają wpływ na nasze wybory. By efektywnie z nich korzystać, warto bliżej poznać zasady komunikacji w sieci, o których opowiemy na szkoleniu „Jak efektywnie działać w sieci?”

Data: 
24/02/2020

/poland/file/rozgrzewka-korpusu-solidarno%C5%9Bci_plRozgrzewka Korpusu Solidarności

Rozgrzewka Korpusu Solidarności

Chciałbyś gościć w swojej organizacji wolontariuszy z Włoch, Gruzji lub Czech? Nie masz jeszcze koncepcji projektu? Z nami ją znajdziesz! A może Twoja organizacja chciałaby wysłać młodych ludzi za granicę? Nie wiesz, jak się za to zabrać? Podpowiemy! Zapraszamy na „Rozgrzewkę EKS! – szkolenie dla organizacji chcących rozpocząć realizację projektów w ramach Europejskiego Korpusu Solidarności.

Data: 
19/03/2020 - 20/03/2020