Przedstawicielstwo w Polsce

Stacje: Warszawa, Wrocław, Kraków, Gdańsk

/poland/file/kierunek-europa-1_plKierunek - Europa

Kierunek - Europa
EC

„KIERUNEK - EUROPA” to przygodowa gra miejska, która wieńczy tegoroczne obchody Dnia Europy. Wyjątkowa rozgrywka odbędzie się w czterech miastach Polski – Warszawie, Wrocławiu, Krakowie i Gdańsku. Tematyka gry nawiązuje do priorytetów Komisji Europejskiej oraz Europejskiego Roku Kolei. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zabawy – drużyny można rejestrować przesyłając maila.

Data: 
12/06/2021

Kierunek Europa

Europa to nasze wspólne dziedzictwo, ale i wspólna przyszłość. Dlatego w sobotę 12 czerwca w grze spotkamy przybyszów z przyszłości naszego kontynentu. Pokażą oni, że pozytywne zakończenie problemów jest na horyzoncie, ale tylko dzięki współpracy i skupieniu się na odpowiednich priorytetach uda się je osiągnąć.

Każdy punkt w grze, na którym czeka na graczy animator, będzie „stacją” kolejową. Gracze realizują zadanie nawiązujące do jej nazwy. Teren rozgrywki obejmie ścisłe centrum danego miasta. Uczestnicy gry będą musieli m.in. odnaleźć miejsce ukrycia kolejnych „stacji” i prowadzących je animatorów.

Każdy uczestnik za udział w grze otrzyma pakiet gadżetów, a na najlepsze drużyny czekają atrakcyjne nagrody – smartwatche, radia internetowe, aparaty instax oraz dodatkowe upominki.

  • Gra odbędzie się w sobotę 12 czerwca 2021 r. równolegle na terenie Warszawy, Wrocławia, Gdańska i Krakowa w godzinach 10.30 – 15.00.
  • Odbiór kart do gry przez zarejestrowane drużyny będzie możliwy od godz. 9.30-10.20 w Punkcie Startowym. Jego lokalizacja w każdym mieście podana jest na profilach FB (linki poniżej).

Organizatorzy gwarantują przestrzeganie zasad bezpieczeństwa sanitarnego związanych z pandemią COVID-19.


Jak zapisać drużynę?Gra miejska

Zgłoszenia należy przesyłać na adres e-mail:

Zgłoszenie powinno zawierać następujące dane wszystkich osób wchodzących w skład drużyny:

  • imiona i nazwiska uczestników;
  • jeden numer telefonu kontaktowego;
  • daty urodzenia wszystkich członków drużyny.

Na zgłoszenia drużyn czekamy od 31 maja do 10 czerwca.


Grupy szkolne

W przypadku szkolnych grup zorganizowanych, w skład których wchodzą osoby niepełnoletnie, istnieje możliwość zgłoszenia jednego opiekuna – nauczyciela lub rodzica - jako kapitana kilku drużyn. W tym przypadku osoba opiekuna nie wlicza się do maksymalnie czteroosobowego składu drużyny. Nie musi on także brać udziału w grze razem z drużyną, musi jednak pojawić się z grupą na starcie gry. Szczegółowe informacje znajdują się w regulaminie gry.

Zapraszamy także na stronę wydarzenia na portalu Facebook, gdzie można znaleźć więcej informacji: