Przedstawicielstwo w Polsce

Plan Inwestycyjny w Polsce

/poland/file/180126investmentsjpg_pl180126_investments.jpg

Plan Inwestycyjny w Polsce
©EC

Jak polscy przedsiębiorcy mogą korzystać z Planu Inwestycyjnego dla Europy? Jakie projekty dotyczące bezpieczeństwa i efektywności energetycznej oraz jakości powietrza mogą liczyć na wsparcie z tzw. planu Junckera? Zapraszamy na konferencję na temat możliwości finansowania dla polskich promotorów projektów. Zainteresowanych prosimy o rejestrację.

Date: 
19/02/2018 - 08:00

 

Europejskie Centrum Doradztwa Inwestycyjnego (ECDI) – Europejski Bank Inwestycyjny (EBI), we współpracy z Komisją Europejską, Ministerstwem Inwestycji i Rozwoju oraz Bankiem Gospodarstwa Krajowego, serdecznie zaprasza na konferencję:

 

Plan Inwestycyjny dla Europy: usługi doradcze i możliwości finansowania dla polskich promotorów projektów

Wtorek 19 lutego

Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju

Sala im. Minister Grażyny Gęsickiej

ul. Wspólna 2/4, 00-505 Warszawa

 

Wydarzenie poświęcone jest przedstawieniu dostępnych usług doradczych oraz źródeł finansowania dla prywatnych i publicznych promotorów projektów dostępnych w ramach Planu Inwestycyjnego dla Europy (tzw. planem Junckera).

Omówione zostaną dotychczasowe efekty realizacji doradztwa świadczonego za pośrednictwem ECDI oraz wykorzystania Europejskiego Funduszu na rzecz Inwestycji Strategicznych (EFIS) w realizacji dużych projektów inwestycyjnych w Polsce.

Wydarzenie będzie okazją dla uczestników, aby dowiedzieć się więcej o usługach doradczych ECDI, które skupiają się na wsparciu identyfikacji, przygotowania projektów inwestycyjnych, projektów partnerstwa publiczno-prywatnego oraz zapewnieniu pomocy technicznej, jak i poszukiwaniu źródeł finansowania projektów energetycznych w Polsce.

Konferencja dotyczyć będzie w szczególności inwestycji z następujących obszarów:

  • Efektywność energetyczna
  • Bezpieczeństwo energetyczne
  • Jakość powietrza

Program wydarzenia będzie dostępny w przyszłym tygodniu pod adresem (strona wyłącznie w j. angielskim): https://www.eiahroadshow.eu/warsaw/en/programme

W jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt: warsaw@eiahroadshow.eu lub planinwestycyjny@mr.gov.pl

Kliknij tutaj, aby się zarejestrować!

Więcej informacji o usługach doradczych ECDI:

Portal doradztwa inwestycyjnego

Ministerstwo Rozwoju