Przedstawicielstwo w Polsce

Reload Europe!

/poland/file/170120reloadeuropejpg_pl170120_reload_europe.jpg

Przedstawicielstwo Komisji Europejskiej w Polsce, Team Europe, Wydział Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych Uniwersytetu Warszawskiego oraz Polskie Towarzystwo Studiów Europejskich zapraszają na debatę i warsztaty "Reload Europe" (25 lutego br.). To okazja na naukowe spojrzenie na wyzwania, przed jakimi stanęła Unia Europejska pod koniec obecnej dekady. Rejestracja – do końca stycznia.

Date: 
25/02/2017 - 08:00

 

Wydarzenie organizowane przez Wydział Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych UW we współpracy z Komisją Europejską oraz zespołem ekspertów Team Europe odbędzie się na Uniwersytecie Warszawskim w sobotę 25 lutego 2017.

W debacie wezmą udział przedstawiciele ośrodków akademickich, think-thanków oraz administracji publicznej. Dyskusja będzie koncentrowała się na tematach związanych z wyzwaniami stojącymi przez Unią Europejską.

Wydarzeniu będzie towarzyszył również warsztat dla młodych badaczy. Zachęcamy wszystkich chętnych do wysyłania zgłoszeń do 31 stycznia 2017 poprzez formularz online (dostępny tutaj).

Opłata dla przyjętych uczestników wynosi 100 zł (dla członków PTSE 80 zł). Wszelkie pytania prosimy kierować na adres: zpie.ie@gmail.com.