Przedstawicielstwo w Polsce

Ósma Europa Café

/poland/file/161005europacafejpg_pl161005_europa_cafe.jpg

Współpraca międzynarodowa NGOs w strategii rozwoju społeczeństwa obywatelskiego, Parlament Europejski i jego rola – to część tematów, jakie będą omawiane podczas spotkania sieci organizacji pozarządowych Europa Café. Od początku cyklowi patronuje Przedstawicielstwo Komisji Europejskiej w Polsce. Ósma Europa Café odbędzie się 1-2 grudnia w Warszawie. Zgłoszenia można nadsyłać do czwartku 20 października.

Date: 
05/10/2016 - 23:15

 

VIII spotkanie sieci organizacji pozarządowych Europa Café odbędzie się 1-2 (poniedziałek i wtorek) grudnia 2016 r. w siedzibie Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce ul. Jasna 14/16a.

Program Europa Cafe

INFORMACJE PRAKTYCZNE:

Do udziału w spotkaniu zaproszeni są przedstawiciele organizacji pozarządowych (NGO), w tym wszyscy uczestnicy wizyt studyjnych do Instytucji UE w Brukseli organizowanych przez Przedstawicielstwo KE w Polsce dla organizacji pozarządowych w czerwcu, październiku i grudniu 2013 roku, listopadzie 2014 oraz październiku 2016 roku

Planujemy również zaprosić nowe NGO zajmujące się tematyką obywatelską do Europa Café.

Zgłoszenie - tylko online do czwartku 20.10.2016

KONTAKT/ ORGANIZACJA:

Monika Łagodzińska, Fundacja Kształcenia Ustawicznego Peritia/Centrum NGO Poznań (monika.lagodzinska@fundacjaperitia.pl )

Katarzyna Pszczoła, Przedstawicielstwo Komisji Europejskiej w Polsce, (katarzyna.pszczola@ec.europa.eu )