Przedstawicielstwo w Polsce

Strona główna

Aktualności

/poland/file/paszport-na-wag%C4%99-zdrowia_plPaszport na wagę zdrowia

Paszport na wagę zdrowia
EC

Unijne cyfrowe zaświadczenie COVID ustanowiło globalny standard – podsumowuje Komisja Europejska. Do tej pory wydano ponad 591 mln takich dokumentów, które potwierdzają szczepienia, testy i powrót do zdrowia, ułatwiają bezpieczne również podróżowanie i odgrywają kluczową rolę we wspieraniu europejskiej branży turystycznej.

/poland/file/innowacyjny-bauhaus_plInnowacyjny Bauhaus

Innowacyjny Bauhaus
EC

- Aby nowy europejski Bauhaus dotarł do wszystkich regionów i miast w Europie i poza nią, musimy wspierać innowacyjne koncepcje i pomysły związane z działalnością gospodarczą – powiedziała komisarz ds. spójności i reform Elisa Ferreira. Europejski Instytut Innowacji i Technologii (EIT) przeznaczył wsparcie w wysokości 5 mln euro dla firm przyczyniających się do realizacji projektu.

Wydarzenia

/poland/file/europejski-plan-walki-z-rakiem_plEuropejski Plan Walki z Rakiem

Europejski Plan Walki z Rakiem
EC

"Europejski Plan Walki z Rakiem. Na ile wspólnie można pokonać tę chorobę?" - to drugie spotkanie dla dziennikarzy z cyklu „Środy o zdrowiu z Komisją Europejską” realizowanych przez Serwis Zdrowie Polskiej Agencji Prasowej we współpracy z Przedstawicielstwem Komisji Europejskiej w Polsce. Spotkanie będzie dostępne po wcześniejszym zarejestrowaniu się online.

Data: 
20/10/2021

/poland/file/akademia-europejska-dla-nauczycieli-%E2%80%93-druga-edycja_plAkademia Europejska dla nauczycieli – druga edycja

Akademia Europejska dla nauczycieli – druga edycja
AdobeStock

Fundacja Schumana oraz Przedstawicielstwo Komisji Europejskiej w Polsce zapraszają nauczycielki i nauczycieli oraz osoby pracujące z młodzieżą do udziału w drugiej edycji Akademii Europejskiej – cyklu seminariów online o tematyce europejskiej, która rozpocznie się na przełomie września i października 2021 r.

Data: 
01/09/2021 - 31/03/2022