Przedstawicielstwo w Polsce

Strona główna

Aktualności
Elżbieta Bieńkowska
20/05/2019

Ponad 200 osób uczestniczyło w spotkaniu z komisarz UE Elżbietą Bieńkowską oraz Prezydentem Tarnowa Romanem Ciepielą. W poniedziałek 20 maja podczas Dialogu Obywatelskiego dyskutowano m.in. o nadchodzących wyborach do Parlamentu Europejskiego oraz bilansie 15 lat członkostwa Polski w UE. W spotkaniu udział wziął również Marszałek Województwa Małopolskiego w latach 2010-2015 Marek Sowa.

Erasmus+
20/05/2019

Dzięki uczestnictwu w programie Erasmus+ studenci odnoszą większe sukcesy w życiu osobistym i zawodowym, a uczelnie podnoszą swoje zdolności innowacyjne - wynika z dwóch niezależnych badań opublikowanych przez Komisję Europejską. - Cieszę się, że absolwenci (…) są bardziej świadomi korzyści, jakie przynosi UE w ich codziennym życiu – powiedział komisarz Tibor Navracsics.

Wydarzenia
Zielone miasta przyszłości

Zrównoważony rozwój obszarów miejskich – to przewodni temat Dialogu Obywatelskiego z Elżbietą Bieńkowską i Jackiem Jaśkowiakiem. Unijna komisarz ds. rynku wewnętrznego, przemysłu, przedsiębiorczości oraz MŚP tym razem spotka się z mieszkańcami Poznania.

Data:
  • 23/05/2019
Nowy przetarg na tłumaczenia pisemne dla KE

Ruszają przygotowania do nowego przetargu na tłumaczenie pisemne dokumentów UE dla Komisji Europejskiej. Zapraszamy zainteresowanych dostawców usług językowych do udziału w sesji informacyjnej, która w połowie czerwca odbędzie się w warszawskiej siedzibie Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce.

Data:
  • 12/06/2019