Πρώτα-πρώτα θα θέλαμε να σας ευχηθούμε Ευτυχισμένο το Νέο Έτος και να σας ευχαριστήσουμε για την εμπιστοσύνη και το συνεχές ενδιαφέρον που δείχνετε για το Ενημερωτικό δελτίο «Υγεία-ΕΕ». Είμαστε στην ευχάριστη θέση να ανακοινώσουμε ότι μόλις ξανασχεδιάσαμε το ενημερωτικό δελτίο και του δώσαμε νέα όψη, αφού συνεκτιμήσαμε τα αποτελέσματα της πρόσφατης σχετικής έρευνας μεταξύ των αναγνωστών.
Ωστόσο, από αυτές τις αλλαγές και τον νέο τρόπο επεξεργασίας του ενημερωτικού δελτίου ανέκυψαν απρόβλεπτες τεχνικές δυσκολίες και καθυστερήσεις, τις οποίες προσπαθούμε να επιλύσουμε και για τις οποίες σας ζητάμε συγνώμη.
Προσβλέπουμε στην υποστήριξή σας και το 2017, καθώς εμείς από την πλευρά μας θα συνεχίσουμε να δημοσιεύουμε αξιόπιστες ειδήσεις και ενημερωτικό υλικό για τη δημόσια υγεία στην ΕΕ.
Μη διστάσετε να προωθείτε τα ενημερωτικά δελτία σε οποιονδήποτε πιστεύετε ότι ενδιαφέρεται, και ζητήστε από φίλους και συναδέλφους σας να εγγραφούν συνδρομητές μέσω του παρακάτω συνδέσμου: http://ec.europa.eu/newsroom/sante/subscription-quick-generic-form-fullpage.cfm?service_id=261
Με εκτίμηση,
Η ομάδα του ενημερωτικού δελτίου «Υγεία-ΕΕ»
|