Jūrlietas

Eiropas jūru atlants

Eiropas jūru atlants

Eiropas jūru atlants

Eiropas jūru atlantā ir apkopota informācija par Eiropas jūras vidi. Lietotāji var aplūkot iepriekš definētas un lietošanai gatavas kartes, kas aptver tādus tematus kā daba, tūrisms, drošība, enerģētika, pasažieru transports, jūras dibens, zvejas krājumi un kvotas, akvakultūra utt.

Lietotājiem arī pieejams paplašināts katalogs ar vairāk nekā 200 kartes slāņu par dažādiem tematiem; to var izmantot, lai izpētītu un salīdzinātu kartes, kā arī veidotu savas kartes. Šīs kartes var drukāt, kopīgot un iegult rakstos vai prezentācijās. Atlants ir ideāls rīks skolām, pētniekiem, profesionāļiem un ikvienam, kas vēlas uzzināt vairāk par Eiropas jūrām un piekrastes apgabaliem.

Nedēļas karte

Palieciet uz klāja! Katru nedēļu Jūras forumā tiek izrādīta jauna nedēļas karte, kurā izcelts interesants kartes slānis. Ienirstiet okeānā un izpētiet to!

Palīgs skolotājiem

Esat skolotājs vai pedagogs, kuru interesē zināšanas par okeāniem? Eiropas jūru atlanta sadaļā “Palīgs skolotājiem” atrodami uzdevumi dažādām vecuma grupām, kā arī komunikācijas līdzekļi. Tā ir atvērta platforma, kurā var atrast un kopīgot informāciju, izglītojošus materiālus, iedvesmojošas idejas utt.

Ielūkojieties mūsu mācību materiālos

Palīdzība