Jūrlietas

Par šo vietni

Par šo vietni

Par šo vietni

Šo tīmekļa vietni par zivsaimniecību un jūrlietām pārvalda Eiropas Komisija (Jūrlietu un zivsaimniecības ģenerāldirektorāts).

Mērķi

Piedāvāt sabiedrībai, ieinteresētajām personām un žurnālistiem skaidru, precīzu un aktuālu informāciju par jūrlietām un ES zivsaimniecības politiku.

Pakalpojumi

Meklēšana: izmantojiet lodziņu pa labi augšējā stūrī, lai veiktu meklēšanu interneta lapās par jūrlietām un zivsaimniecību. Pakalpojumu rīkjoslas meklēšanas rīks dod iespēju veikt meklēšanu visā portālā EUROPA.

Jaunumi

Jaunumu un pasākumu lapā un mūsu sākumlapas jaunumu sadaļā iekļautās ziņas attiecas uz ES zivsaimniecības politiku un integrēto jūrlietu politiku. Ja meklējat jaunāko informāciju par citām politikas jomām, iesakām doties uz Komisijas mājas lapu vai ES preses telpu.

Valodu politika

Šajā tīmekļa vietnē ievērotas portāla EUROPA vispārējās pamatnostādnes par valodām.

Mēs cenšamies sabiedrībai piedāvāt meklēto informāciju dzimtajā valodā. Tomēr šie materiāli ir jātulko, tāpēc daļa informācijas ir pieejama tikai angļu valodā (sevišķi tas attiecas uz tekstiem, kas ātri zaudē aktualitāti, kā ziņas).

Lai pārliecinātos, kādās valodās ir pieejami dokumenti, noklikšķiniet uz valodas ikonas un izvēlieties vajadzīgo.

Tiesību akti un citi oficiālie dokumenti ir pieejami visās ES oficiālajās valodās datubāzē EUR-Lex.

Dokumenti, uz kuriem ved saites, ir piedāvāti pēc iespējas vairākās valodās. Oficiālie dokumenti ir pieejami visās tajās valodās, kuras bija ES oficiālās valodas dokumenta publikācijas brīdī. Citi dokumenti, uz kuriem ved saites un kuri nav juridiski saistoši, toties ir ar specializētu ievirzi, iespējams, būs piedāvāti tikai dažās valodās.

Autortiesības

Šajā vietnē sniegto informāciju drīkst pārpublicēt, ja norādīts avots.

Skatīt paziņojumu par autortiesībām