Jūrų reikalai

Apie svetainę

Apie svetainę

Apie svetainę

Šią jūrų reikalų ir žuvininkystės svetainę tvarko Europos Komisija (Jūrų reikalų ir žuvininkystės generalinis direktoratas).

Tikslai

Padėti visuomenei, suinteresuotosioms šalims ir žurnalistams rasti aktualios, aiškios, naujausios informacijos apie jūrų reikalus ir ES žuvininkystės politiką.

Paslaugos

Paieška: jei norite atlikti paiešką jūrų reikalų ir žuvininkystės svetainėse, naudokitės puslapių viršutiniame dešiniajame kampe esančiu paieškos lauku. Naudodamiesi viršutinėje įrankių juostoje esančia paieškos priemone, atliksite paiešką visoje svetainėje „Europa“.

Naujienos

Naujienų ir renginių ir mūsų pradžios puslapyje skelbiamos ES žuvininkystės politikos ir integruotosios jūrų politikos naujienos. Jei norite sužinoti kitų politikos sričių naujienas, apsilankykite Europos Komisijos pradžios arba ES spaudos centro puslapiuose.

Kalbų politika

Šioje svetainėje laikomasi svetainės EUROPA bendrųjų kalbų gairių.

Stengiamės lankytojams pateikti ieškomą informaciją jų kalba. Tačiau dėl ribotų vertimo galimybių tam tikra informacija, ypač ta, kuri greitai tampa neaktuali, pavyzdžiui, naujienos, skelbiama tik anglų kalba.

Jei norite sužinoti, kokia kalba pateikiami dokumentai, spustelėkite kalbos piktogramą ir pasirinkite.

Teisės aktus ir kitus oficialius dokumentus visomis ES kalbomis rasite duomenų bazėje „EUR-Lex“.

Dokumentus, į kuriuos pateikiamos nuorodos, stengiamasi skelbti kuo daugiau kalbų. Oficialūs dokumentai pateikiami visomis kalbomis, kurios jų skelbimo dieną turėjo oficialiosios kalbos statusą. Kiti dokumentai, į kuriuos pateikiamos nuorodos ir kurie yra teisiškai neįpareigojantys bei siauresnės specializacijos, gali būti skelbiami mažiau kalbų.

Autorių teisės

Šioje svetainėje pateikiamą informaciją galima skelbti kitur su sąlyga, kad nurodomas šaltinis.

Žr. autorių teisių nuostatas