Atstovybė Lietuvoje

Naujienos

Pages

09/07/2019

Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje kartu su Jaunimo Europos komandos (JEK) alumni nariais atrinko 15 kandidatų į JEK narius, kuriuos kviečia rugpjūčio 28 – rugsėjo 1 d. dalyvauti įvadiniuose mokymuose.

28/06/2019

Europos Komisija paskelbė aukštąsias mokyklas iš visos Europos, kurios priklausys pirmiesiems Europos universitetų aljansams. Europos universitetų aljansų iniciatyva siekiama gerinti Europos aukštojo mokslo kokybę ir didinti jo patrauklumą, taip pat padidinti studentų ir darbuotojų mobilumą, skatinti įtrauktį ir konkurencingumą.

25/06/2019

Į Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje kvietimą prisijungti prie Jaunimo Europos komandos atsiliepė 121 jaunas žmogus iš visos Lietuvos. Pirmojo etapo metu atrankos dalyvių anketas vertino JEK alumni nariai. Vykdant atranką buvo atsižvelgta į kandidatų motyvaciją veikti Jaunimo Europos komandoje bei patirtį ir įgūdžius, reikalingus Jaunimo Europos komandos veiklai vykdyti. 

24/06/2019

Šiandien Komisija paskelbė visoje Europoje vykdytos maisto produktų bandymų kampanijos rezultatus – kai kurių produktų, nors jie pažymėti vienodu arba panašiu prekės ženklu, sudėtis yra skirtinga.

19/06/2019

„EUandME istorijų medžiotojai“ – tai penkios jaunų žmonių komandos iš Vilniaus, Kauno, Panevėžio, Alytaus ir Gargždų, atrinktos  sukurti istorijas apie savo bendraamžius, kuriems įgyvendinti savo svajones ir atskleisti savo potencialą padėjo Europos Sąjungos iniciatyvos, programos arba teisės aktai. Šios komandos varžėsi dėl pagrindinio prizo – lėktuvo bilietų į bet kurią pasirinktą Europos Sąjungos šalies sostinę.

2019 m. savo pilietinės visuomenės premiją EESRK skirs už moterų įgalėjimą ir kovą už lyčių lygybę
12/06/2019

Europos ekonomikos ir socialinių reikalų komitetas (EESRK) skelbia konkursą savo 2019 m. pilietinės visuomenės premijai gauti. Šių metų tema — Daugiau moterų Europos visuomenėje ir ekonomikoje. Šia premija apdovanojamos novatoriškos iniciatyvos ir projektai, kuriais siekiama kovoti už lygias moterų ir vyrų galimybes ir vienodą požiūrį į juos visose ekonomikos ir visuomenės gyvenimo srityse.

05/06/2019

Birželio 4 d. Europos Komisijos Paramos struktūrinėms reformoms tarnybos generalinis direktorius Maartenas Verwey ir Europos Komisijos pareigūnai, atsakingi už ES Struktūrinių reformų rėmimo programos įgyvendinimą, susitikime su Lietuvos Respublikos Vyriausybės atstovais aptarė pasirengimą kitam Struktūrinių reformų rėmimo programos paraiškų teikimo etapui.

05/06/2019

Šiandien Europos Komisija skelbia Lietuvai ir kitoms ES valstybėms narėms skirtų ekonominės ir socialinės politikos rekomendacijų pasiūlymus. Europos Komisija tai daro remdamasi 2019 m. vasario 27 d. paskelbta šalies ataskaita, taip pat Lietuvos vyriausybės parengtomis ir Europos Komisijai pateiktomis Nacionaline reformų darbotvarke ir Stabilumo programa. Šiandien skelbiamos rekomendacijos dėl ekonomikos stiprinimo - svarbus momentas vadinamajame Europos Semestre – procese, kurio metu ES valstybės narės kartu su ES institucijomis skatina ir įgyvendina būtinas reformas nacionaliniu lygiu.

04/06/2019

Iki 2019 m. birželio 18 d. ieškome aktyvių, Europos Sąjunga (ES) besidominčių 15–22 metų amžiaus jaunuolių iš visos Lietuvos, kurie, bendraudami su kolegomis ir bendraamžiais savo miestuose ir miesteliuose, dalytųsi savo žiniomis apie Europos Sąjungą.

28/05/2019

Šiandien Europos Komisijos Pirmininkas Jeanas-Claude’as Junckeris pasveikino Išrinktąjį Lietuvos Respublikos Prezidentą Gitaną Nausėdą:

Pages