Atstovybė Lietuvoje

Naujienos

Pages

Žaliosios europiečių atostogos
14/08/2018

Šeštadienį Palangos poilsiautojai laiką leido „Žaliosiose europiečių atostogose“ – iš viso renginyje skaičiuota daugiau nei 1500 apsilankiusiųjų, vakaro koncerto klausėsi dar tiek pat. Vaikai daugiausiai buriavosi prie riedlentininko Simo Sonkino dirbtuvių, kurios galėjo ne tik pasimokyti važinėti riedlentėmis, bet ir iš senų, naudoti nebetinkamų riedlenčių pasigaminti raktų pakabukų. Iš viso renginio metu jų buvo sumeistrauta daugiau nei 500.

Kategorija:
Aplinka, vartotojai ir sveikata
10/08/2018

Europos Komisija ragina suinteresuotuosius subjektus teikti Europos solidarumo korpuso projektų idėjas. Tai pirmas iš kvietimų teikti pasiūlymus, kuriais iki 2020 m. pabaigos dalyvauti korpuso veikloje bus sudarytos sąlygos ne mažiau kaip 100 000 jaunuolių.

Kategorija:
Kultūra, švietimas ir jaunimas
26/07/2018

Už vidaus rinką, pramonę, verslumą ir MVĮ atsakinga Komisijos narė Elżbieta Bieńkowska:

Liepos 25 d. Europos Sąjunga į kosmosą paleido keturis naujus navigacijos sistemos „Galileo“ palydovus, padėsiančius sistemai siųsti tikslesnį signalą. Tai dar vienas žingsnis siekiant užtikrinti, kad „Galileo“ iki 2020 m. taptų geriausia pasaulyje palydovinės navigacijos sistema. 

Kategorija:
Apie ES
JEK atranka
19/07/2018

Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje kartu su Jaunimo Europos komandos (JEK) alumni nariais atrinko 14 kandidatų į JEK narius, kuriuos kviečia rugpjūčio 22–26 d. dalyvauti įvadiniuose mokymuose.

19/07/2018

2018 m. liepos 19 d. Europos Komisija, išsiųsdama oficialius pranešimus, pradėjo tris pažeidimo nagrinėjimo procedūras prieš Lietuvą dėl netinkamo Europos Sąjungos teisės aktų įgyvendinimo.

Kategorija:
Teisingumas ir piliečių teisės
18/07/2018

Už neteisėtą praktiką, kuri susijusi su „Android“ mobiliaisiais įrenginiais ir kuria siekiama stiprinti „Google“ paieškos sistemos dominavimą, šiandien Europos Komisija bendrovei „Google“ skiria 4.34 mlrd. eurų baudą.

Kategorija:
Ekonomika, finansai ir mokesčiai / Konkurencija
18/07/2018

Nuo 2015 m. liepos mėn. Europos strateginių investicijų fondas (ESIF) visoje ES sutelkė 335 mlrd. EUR papildomų investicijų. Junckerio plano įgyvendinimas padarė akivaizdų poveikį ES ekonomikai ir radikaliai pakeitė Europos inovacijų finansavimo būdus.

Kategorija:
Ekonomika, finansai ir mokesčiai / Konkurencija
18/07/2018

Už ES antimonopolinių taisyklių pažeidimą bendrovei „Google“ Komisija skyrė 4.34 mlrd. eurų baudą. Nuo 2011 m. bendrovė „Google“ taikė neteisėtus apribojimus „Android“ įrenginių gamintojams ir judriojo ryšio tinklų operatoriams, kad įtvirtintų savo dominavimą bendrosios paieškos internete paslaugų rinkoje.

Kategorija:
Ekonomika, finansai ir mokesčiai / Konkurencija
09/07/2018

Europos Komisija pradėjo viešas konsultacijas dėl laikrodžio persukimo dukart per metus siekiant prisitaikyti prie dienos šviesos valandų pokyčių (ES direktyva dėl vasaros laiko). Europos piliečiai ir organizacijos raginami išsakyti savo nuomonę dėl vasaros laiko įvedimo.

Kategorija:
Apie ES
JEK atranka
04/07/2018

Į Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje kvietimą prisijungti prie Jaunimo Europos komandos atsiliepė 78 jauni žmonės iš visos Lietuvos. Pirmojo etapo metu atrankos dalyvių anketas vertino JEK alumni nariai. Vykdant atranką buvo atsižvelgta į kandidatų motyvaciją veikti Jaunimo Europos komandoje bei patirtį ir įgūdžius, reikalingus Jaunimo Europos komandos veiklai vykdyti. 

Pages