Atstovybė Lietuvoje

Pradžia

Naujienos

Europos Komisija paskelbė konkursą, kuriame bus renkama geriausia mokykla, praėjusiais ir šiais mokslo metais savo mokiniams kūrybingai padėjusi pažinti Europos Sąjungą, suprasti jos siekius bei vertybes, kritiškai apmąstyti Europos praeitį, dabartį bei ateitį, aktyviausiai skatinusi juos dalyvauti demokratiniuose Europos procesuose.

Šiandien Europos Komisija skelbia 2019 m. rudens ekonominę prognozę. Europos ekonomika auga jau septynerius metus iš eilės. Prognozuojama, kad 2020 ir 2021 m. ji augs ir toliau. Darbo rinkos tebėra stiprios, o nedarbas toliau mažėja. Tačiau išorinė aplinka tapo kur kas nepalankesnė, o netikrumas išlieka didelis. Visų pirma tai daro neigiamą poveikį gamybos sektoriui, kuriame taip pat vyksta struktūriniai pokyčiai. Todėl panašu, kad Europos ekonomika pereina prie užsitęsusio vangesnio augimo ir sumažėjusios infliacijos laikotarpio.

Renginiai

/lithuania/file/logojpg_ltlogo.jpg

logo

Jei Tau svarbu tobulėti, esi kūrybingas ir žingeidus, o mokslo ir inovacijų pasaulis neatrodo tolimas, dalyvauk jaunųjų žurnalistų stovykloje „Medijų akademija: nuo idėjos iki inovacijos“ ir kurk novatorišką multimedijų pasakojimą!

Data: 
08/11/2019 - 23/11/2019

/lithuania/file/eurodebatai_ltEurodebatai

Eurodebatai
EK

„Eurodebatų“ finale dalyvaus šeši vyresniųjų klasių moksleiviai iš skirtingų Lietuvos miestų, kurie įveikė atranką 23 miestuose vykusiuose debatų renginiuose ir sėkmingai pasirodė „Eurodebatų” pusfinalyje.

Data: 
18/11/2019