Atstovybė Lietuvoje

Pradžia

Naujienos

/lithuania/file/pramonesstrategija0505png_ltpramones_strategija_0505.png

pramones_strategija_0505.png
copyright

Šiandien Europos Komisija pristatė atnaujintą ES pramonės strategiją, kad jos pramonės užmojai atitiktų naujas po COVID-19 krizės susiklosčiusias aplinkybes ir padėtų skatinti pertvarką siekiant tvaresnės, labiau skaitmenizuotos, atsparesnės ir pasauliniu mastu konkurencingesnės ekonomikos. Atnaujintos strategijos dėmesio centre – MVĮ: numatyta tikslinė finansinė parama ir priemonės, kad MVĮ ir startuoliai galėtų įsitraukti į dvejopą pertvarką.

/lithuania/file/edlogo0503jpg-0_lted_logo_0503.jpg

ed_logo_0503.jpg
copyright

Gegužės 1 d. devyniuose Lietuvos miestuose veiklą pradėjo naujos kartos „Europe Direct“ centrai. Jie veiks Kaune, Klaipėdoje, Marijampolėje, Panevėžyje, Šiauliuose, Tauragėje, Telšiuose, Utenoje ir Visagine. Visoje Europos Sąjungoje veiklą vykdys 424 tokie „Europe Direct“ centrai.

Renginiai

/lithuania/file/europos-diena-447x447_ltEuropos diena 447x447

Europe Day 2021
copyright

Europos dieną, kuri švenčiama kiekvienų metų gegužės 9-ąją, džiaugiamasi taika ir vienybe Europoje. Šią dieną kasmet švenčia tūkstančiai žmonių: klausosi koncertų, dalyvauja ekskursijose, diskusijose ir kituose renginiuose. Pasauliui vis dar kovojant su pandemija Europos Parlamento biuras ir Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje pristato iniciatyvas, skirtas Europos dienai, kuriose saugiai galėsite sudalyvauti ir dar daugiau sužinoti apie Europos Sąjungą,  pasidžiaugti  bendrais pasiekimais bei ateities planais.

Data: 
07/05/2021 - 09/05/2021

/lithuania/file/eewebonaujienaijpg_ltee_webo_naujienai.jpg

Moksleiviai, studentai, organizacijų nariai ir visi norintys kviečiami išbandyti savo jėgas atsakant į įvairius klausimus apie Europos Sąjungą.

Data: 
07/05/2021