Atstovybė Lietuvoje

Pradžia

Naujienos

Šiandien išrinktoji Europos Komisijos Pirmininkė Ursula von der Leyen pristatė savo komandą ir naują Europos Komisijos struktūrą.

 

Naujoji Komisija sudaryta atsižvelgiant į politinių gairių prioritetus ir siekius. Komisijos struktūra atitinka išrinktosios Pirmininkės Ursulos von der Leyen tikslus, dėl kurių Europos Parlamentas ją išrinko.

Likus aštuonioms savaitėms iki 2019 m. spalio 31 d. – Jungtinės Karalystės (JK) išstojimo iš Europos Sąjungos dienos – šiandien Europos Komisija 6-ajame pasirengimo „Brexit'ui“ komunikate dar kartą paragino visus 27 ES valstybių narių suinteresuotuosius subjektus pasirengti JK išstojimo be susitarimo scenarijui. JK išstojimo be susitarimo scenarijus 2019 m. lapkričio 1 d., nors ir nepageidautinas, išlieka galimas, atsižvelgiant į tai, kad vis dar neaišku, ar Jungtinė Karalystė ratifikuos 2018 m. lapkričio mėn. sutartą Susitarimą dėl išstojimo, ir į bendrą vidaus politinę padėtį.

Renginiai

/lithuania/file/ekdplakataslt2019sulogo1024x683jpg_ltekd_plakatas_lt_2019_sulogo_1024x683.jpg

Kalbų lobių paieška Vilniuje
copyright

Europos kalbų dienos proga kviečiame į smagų orientacinį žaidimą dau­gia­kul­tū­ria­me Vilniaus senamiestyje – ieškoti čia slypinčių kalbų lobių.

Data: 
24/09/2019