Atstovybė Lietuvoje

Pradžia

Naujienos

/lithuania/file/auksin%C4%97-kriv%C5%ABl%C4%97_ltAuksinė krivūlė

Stipri bendruomenė - stipri Europa
LSA

Minint Vietos savivaldos dieną 2019 m. spalio 11 d. Vilniuje „Auksinės krivūlės“ apdovanojimais už ryškiausias iniciatyvas ir darbus pagerbtos Lietuvos savivaldybės. Apdovanojimų metu visos šalies ministerijos, o taip pat Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje, Lietuvos verslo konfederacija bei Lygių galimybių kontrolieriaus tarnyba paskelbė savo įsteigtų nominacijų laureatus ir įteikė joms apdovanojimus.

Įgyvendinant ES finansuojamą projektą „Kurti žiniomis pagrįstą Europos žurnalistiką, susijusią su Europos kaimyninėmis šalimis, vykdant Europos kolegijos Natolino padalinio švietimo veiklą“ (“Journalistic Craft for Neighbourhood”) siekiama stiprinti žiniomis grindžiamą žurnalistiką ir komunikacijos bei  žiniasklaidos centrų, laisvai samdomų darbuotojų bei informacijos skleidėjų gebėjimus Europos Sąjungoje ir šalyse, kurioms taikoma Europos kaimynystės politika (EKP Rytų ir EKP Pietų šalyse).

Renginiai

/lithuania/file/eurodebatai_ltEurodebatai

Eurodebatai
EK

 

Vyresnių klasių mokinius kviečiame į individualių debatų turnyrus dvidešimt trijuose Lietuvos miestuose ir miesteliuose. Debatų dalyviai diskutuos apie aplinką tausojančio gyvenimo būdo svarbą jų gyvenime. Visų miestų ir miestelių debatų nugalėtojai pateks į „Eurodebatų“ nacionalinį finalą lapkričio 18 d. Europos namuose, Vilniuje.

Data: 
14/10/2019 - 23/10/2019

/lithuania/file/logojpg_ltlogo.jpg

logo

Jei Tau svarbu tobulėti, esi kūrybingas ir žingeidus, o mokslo ir inovacijų pasaulis neatrodo tolimas, dalyvauk jaunųjų žurnalistų stovykloje „Medijų akademija: nuo idėjos iki inovacijos“ ir kurk novatorišką multimedijų pasakojimą!

Data: 
08/11/2019 - 23/11/2019