Atstovybė Lietuvoje

Pradžia

Naujienos
23/11/2017

Lapkričio 23 d. Komisija paskelbė sveikatos būklės 28 šalyse apžvalgas ir pridedamąją ataskaitą. Ataskaitose pateikiama išsami ES valstybių narių sveikatos sistemų analizė. Jose apžvelgiama gyventojų sveikata ir svarbūs rizikos veiksniai, taip pat kiekvienos iš ES valstybių narių sveikatos sistemų efektyvumas, galimybė naudotis paslaugomis ir atsparumas. Ataskaitose aiškiai išreiškiami visų valstybių narių bendri tikslai ir atskleidžiamos galimos sritys, kuriose Komisija gali skatinti abipusį mokymąsi ir keitimąsi geriausios praktikos pavyzdžiais.

23/11/2017

Šiandien Europos Komisija pranešė apie naujus plačių užmojų planus stiprinti pasirengimo gaivalinėms nelaimėms ir jų padarinių šalinimo pajėgumus.

Renginiai
Šengenas

Jau 10 metų naudojamės Šengeno erdvės galimybėmis. Erdvė be vidaus sienų yra laikoma vienu didžiausių Europos Sąjungos pasiekimų, kuriuo naudojasi ES piliečiai ir verslas. Šengeno erdvę rimtai patikrino migracijos krizė ir saugumo grėsmės. Ar tai reiškia, kad turime sugrįžti prie pasų kontrolės ir ilgų eilių pasieniuose? Prisijunkite ir pasidalinkite savo nuomone. Trys vidaus reikalų ministrai iš Lietuvos, Latvijos ir Estijos, politikai ir tarnautojai bei žinomi žmonės diskutuos šiomis...

Data:
  • 24/11/2017
Vieta:
Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmai