Atstovybė Lietuvoje

Pradžia

Naujienos

Europos Komisija šiandien rekomenduoja, kad Europos Vadovų Taryba pritartų susitarimui, kurį derybininkai pasiekė dėl Susitarimo dėl išstojimo, įskaitant persvarstytą Protokolą dėl Airijos ir Šiaurės Airijos, ir patvirtintų persvarstytą Politinę deklaraciją dėl būsimų ES ir JK santykių. Europos Komisija taip pat rekomenduoja, kad šiam susitarimui taip pat pritartų Europos Parlamentas. Susitarimas pasiektas po Europos Komisijos ir Jungtinės Karalystės derybininkų intensyvių derybų pastarosiomis dienomis.

/lithuania/file/auksin%C4%97-kriv%C5%ABl%C4%97_ltAuksinė krivūlė

Stipri bendruomenė - stipri Europa
LSA

Minint Vietos savivaldos dieną 2019 m. spalio 11 d. Vilniuje „Auksinės krivūlės“ apdovanojimais už ryškiausias iniciatyvas ir darbus pagerbtos Lietuvos savivaldybės. Apdovanojimų metu visos šalies ministerijos, o taip pat Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje, Lietuvos verslo konfederacija bei Lygių galimybių kontrolieriaus tarnyba paskelbė savo įsteigtų nominacijų laureatus ir įteikė joms apdovanojimus.

Renginiai

/lithuania/file/eurodebatai_ltEurodebatai

Eurodebatai
EK

 

Vyresnių klasių mokinius kviečiame į individualių debatų turnyrus dvidešimt trijuose Lietuvos miestuose ir miesteliuose. Debatų dalyviai diskutuos apie aplinką tausojančio gyvenimo būdo svarbą jų gyvenime. Visų miestų ir miestelių debatų nugalėtojai pateks į „Eurodebatų“ nacionalinį finalą lapkričio 18 d. Europos namuose, Vilniuje.

Data: 
14/10/2019 - 23/10/2019

/lithuania/file/logojpg_ltlogo.jpg

logo

Jei Tau svarbu tobulėti, esi kūrybingas ir žingeidus, o mokslo ir inovacijų pasaulis neatrodo tolimas, dalyvauk jaunųjų žurnalistų stovykloje „Medijų akademija: nuo idėjos iki inovacijos“ ir kurk novatorišką multimedijų pasakojimą!

Data: 
08/11/2019 - 23/11/2019