Atstovybė Lietuvoje

Regioninės žiniasklaidos atstovų vizitas į ES institucijas Briuselyje

Maloniai kviečiame regioninės žiniasklaidos atstovus registruotis į vizitą į ES institucijas Briuselyje 2018 m. birželio 19-22 dienomis.

Data: 
19/06/2018 (All day) to 22/06/2018 (All day)

Šį vizitą organizuoja Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje kartu su Europos Komisijos Komunikacijos generalinio direktorato Vizitų skyriumi. Pagrindinės vizito temos – skaitmeninė darbotvarkė, žiedinė ekonomika, regioninės politikos prioritetai, ES veiksmai propagandos ir melagingų naujienų klausimu. Viešnagės metu planuojamas susitikimas su Europos Komisijos nariu Vyteniu Andriukaičiu, diskusijos su kitų Europos Sąjungos institucijų darbuotojais. Taip pat numatomas vizitas į Europos audiovizualinių paslaugų tarnybą ir dalyvavimas spaudos konferencijoje su Europos Komisijos atstovu spaudai.

Europos Komisija apmokės dalyvių kelionės lėktuvu ir nakvynės viešbutyje išlaidas.

Registracija į vizitą vyksta adresu: bit.ly/registracija-vizitas iki gegužės 14 d. 9 val. ryto. Dalyvius atrinksime atsižvelgdami į pateiktą motyvaciją bei siekdami tolygaus įvairių rūšių žiniasklaidos priemonių ir Lietuvos rajonų atstovavimo. Atrinktus dalyvius informuosime iki gegužės 18 d.

Kilus klausimams prašome kreiptis į Karoliną Buožytę el.paštu Karolina.Buozyte@ext.ec.europa.eu