Atstovybė Lietuvoje

Europos Sąjungos komunikacijos konferencija „Kometa“

/lithuania/file/kometa_ltKometa

Kometa

Europos Sąjunga žengia į priekį, siekdama atsigauti po pandemijos. Ji turi aiškią ateities viziją  – tapti žalesne, skaitmeniškai pažangesne ir atsparesne, stiprindama tiek savo suverenumą, tiek įtaką pasaulyje.

Data: 
30/09/2020 - 09:00 - 02/10/2020 - 14:00

Visa tai – iššūkis ir tuo pačiu naujos galimybės komunikacijai. Įgyvendinant ambicingus Europos Sąjungos tikslus yra reikalingas modernus, šiuolaikinės visuomenės poreikiams pritaikytas požiūris į komunikaciją. Kaip pateikti visuomenei suprantama kalba Europos Sąjungos pagrindines žinutes, kaip įtraukti visuomenę komunikuojant per skaitmeninius kanalus ir kokį vaidmenį vaidina Europos Sąjungos institucijų ir partnerių tinklas Lietuvoje?

Atsižvelgiant į šį kontekstą Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje ir Europos Parlamento biuras Lietuvoje, bendradarbiaudami su LR užsienio reikalų ministerija, pirmą kartą organizuoja Europos Sąjungos komunikacijos konferenciją „Kometa“. Konferencijoje bus skaitomi pranešimai, pristatomi gerosios patirties pavyzdžiai, vyks diskusijos Europos Sąjungos politinės komunikacijos temomis.

 Konferencijoje dalyvaus Lietuvoje veikiančių ES programų, tarnybų, agentūrų, LR vyriausybės ES komunikacijos tinklo nariai, Europe Direct centrų vadovai, Jaunimo Europos komandos nariai, nevyriausybinių organizacijų, dirbančių su Europos Sąjungos komunikacija, atstovai, Europos Sąjungos komunikacijos ekspertai iš ES institucijų ir valstybių narių.

Konferencijos darbinės kalbos – anglų ir lietuvių (be vertimo). Preliminariai numatome, kad pirmąją konferencijos dieną pranešimai ir su jais susijusios diskusijos vyks anglų kalba.

ES komunikacijos konferencijos „Kometa“ programa lietuvių ir anglų kalbomis

Registracija į renginį: https://ec.europa.eu/eusurvey/runner/conference_Comet

Tiesioginę transliaciją galite stebėti internetu:

Pirmoji diena 09.30 https://youtu.be/umhWt-VpPIA

Antroji diena 10.01 https://youtu.be/crp7lxwkb10

Trečioji diena 10.02 https://youtu.be/w0cqXoypd-o