Atstovybė Lietuvoje

Diskusija apie regioninės plėtros ir sanglaudos politiką po 2020 m.

Europos Komisijos pasiūlymą dėl regioninės plėtros ir sanglaudos politikos po 2020 m.  pristatė ir į dalyvių klausimus atsakė p. Marc Lemaître, generalinis direktorius, vadovaujantis Europos Komisijos Regioninės ir miestų politikos generaliniam direktoratui.

28/06/2018

2018 m. gegužės 29 d. Europos Komisija pateikė pasiūlymą dėl regioninės plėtros ir sanglaudos politikos po 2020 m. Šiuo pasiūlymu išdėstytas požiūris į regioninę plėtrą, taip pat pasiūlytos aiškesnės bei glaustesnės lėšų skyrimo taisyklės, sustiprintas ryšys su Europos semestru, daug dėmesio skiriama pagrindiniams investicijų prioritetams tose srityse, kuriose ES gali pasiekti geriausių rezultatų.

Siekdama su pasiūlymu geriau supažindinti Lietuvos suinteresuotąsias šalis – sprendimų priėmėjus Vyriausybėje ir savivaldybėse, už regioninės ir sanglaudos politikos fondų administravimą atsakingų institucijų, akademinės bendruomenės ir verslo organizacijų atstovus, ekonomikos ekspertus – Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje rengia diskusiją. Europos Komisijos pasiūlymą pristatys ir į dalyvių klausimus atsakys p. Marc Lemaître, generalinis direktorius, vadovaujantis Europos Komisijos Regioninės ir miestų politikos generaliniam direktoratui.

Su Europos Komisijos pasiūlymu galima susipažinti paspaudus nuorodą http://europa.eu/!yp38PK .

 

Marc  Lemaître EK pasiūlymas dėl regioninės plėtros ir sanglaudos  politikos po 2020 m. pranešimo skaidrės

Laurent Sens EK užimtumo, socialinių reikalų ir įtraukties generalinio direktorato atstovo pranešimo skaidrės

LR finansų viceministrės p. Loretos Maskaliovienės pranešimo skaidrės

 
 
 

/lithuania/file/27062018mlemaitrejpg_lt27062018_mlemaitre.jpg

©
 
 

/lithuania/file/27062018mlemaitre2jpg_lt27062018_mlemaitre_2.jpg

©