Atstovybė Lietuvoje

„Europietiška Lietuva“ diskusijų festivalyje „Būtent!“

Data: 
06/09/2019 - 16:30 - 07/09/2019 - 22:00

 

Rugsėjo 7 d., šeštadienis

14.30 – 15.30 val. Dialogue with 200.000.000 was a success. But we want more (anglų kalba)

Du komunikacijos ekspertai, Stephen Clark ir Mykolas Katkus, diskutuos apie tai, kaip suprantamai pristatyti Europos Sąjungos sprendimus ir jų naudą įvairioms gyvenimo sritims, ES veikimą, ir kaip skatinti žmones būti aktyviais savo šalies ir Europos Sąjungos piliečiais. Moderatorius Aidas Puklevičius.

17.30 – 18.30 val. Europa 2019. Kokio žanro tai filmas?

Pokalbio dalyviai: Arnoldas Pranckevičius ir Rytis Zemkauskas. Įvyko Europos Parlamento rinkimai, ES mokslininkai nufotografavo juodąją skylę, baigėsi viena karščiausių vasarų, tiksi „Brexit‘o“ laikrodis, darbą netrukus pradės nauja Europos Komisija. Jei pažvelgtume į 2019 metų įvykius Europoje, kokią kino juostą būtų galima sukurti? Ar šypsotumėmės žiūrėdami komiškas situacijas, ar užplūstų adrenalinas ir sulaikę kvėpavimą lauktume trilerio atomazgos? Kas rašytų scenarijų, o kas atliktų pagrindinius vaidmenis? Diskusija apie tai, kokioje Europoje šiandien gyvename: nuo iššūkių iki sprendimų, nuo skausmingų pamokų iki didžių laimėjimų.

20.30 – 22.00 val. Protų mūšis „Europrotai“. Žaidimo vedėjai Paulius Ambrazevičius ir Arnoldas Pranckevičius. Išankstinė komandų registracija vyksta feisbuke. 

 

Atsispirk ir pakilk kartu su #EUandME festivalyje „Būtent!

Į festivalį „Būtent!“ atsivežame batutą, profesionalius fotografus ir gerą nuotraukų spausdintuvą. Ateik į #EUandME erdvę, kilk aukštai ir gauk nuotrauką dovanų. Sužinok daugiau apie tai, kas bendro tarp tavęs ir Europos Sąjungos. Kad ir kas būtum – veiklus verslininkas, aistringas skaitmeninių technologijų mėgėjas ar planetos gelbėtojas – #EUandME turi ką pasiūlyti. 

 

Išsami diskusijų festivalio programa: https://diskusijufestivalis.lt/#programa