Pārstāvniecība Latvijā

Sākumlapa

  • Viesabonēšanas maksas atcelšana ES

    No 2017. gada 15. jūnija iedzīvotāji, kas ceļo pa Eiropas Savienību, var zvanīt, sūtīt īsziņas un lietot datus mobilajās ierīcēs par tādām pašām cenām, kādas tie maksā, esot mājās. Viesabonēšanas maksu atcelšana ir viens no redzamākajiem un taustāmākajiem labumiem, ko sniegusi ES.

Jaunumi
ES un Japāna
08/12/2017

Pēc tam, kad sarunu vadītāji šodien panāca vienošanos, kuru apstiprināja ES tirdzniecības komisāre Sesīlija Malmstrēma un Japānas ārlietu ministrs Taro Kono, mēs atzinīgi vērtējam sarunu par Eiropas Savienības un Japānas ekonomisko partnerattiecību nolīgumu (EPN) noslēgšanu.

ES un Japāna
08/12/2017

Tirdzniecības komisāre Sesīlija Malmstrēma un Japānas ārlietu ministrs Taro Kono šodien paziņoja par to, ka ir sekmīgi noslēgušās pēdējās sarunas par ES un Japānas ekonomisko partnerattiecību nolīgumu (EPN).

Events

1950. gada 9. maijā, kad Eiropu pēc postošākā kara cilvēces vēsturē bija sadalījis dzelzs priekškars, Francijas ārlietu ministrs Robērs Šūmans aicināja Eiropas valstis apvienot ieroču ražošanā būtiskās ogļu un tērauda nozares. Viņa plāns tika īstenots un padarīja neiespējamu jaunu karu starp iesaistītajām valstīm. Par sadarbības stūrakmeni kļuva Romas līgums, kuru pirms 60 gadiem parakstīja sešu...

Datums:
  • 01/03/2017 to 31/12/2017