Pārstāvniecība Latvijā

Sākumlapa

Jaunumi
27/02/2017

Komisija šodien publicēja 263 ES reģionu reģionālās konkurētspējas indeksa trešo izdevumu – pētījumu, kas reģioniem sniedz noderīgu ieskatu ekonomiskās darbības veicināšanai. Reģionālā konkurētspēja ir reģiona spēja piedāvāt pievilcīgu un ilgtspējīgu vidi uzņēmumiem un iedzīvotājiem dzīvošanai un strādāšanai.

27/02/2017

Jaunā pētījumā atklājies, ka nolīgumi par tirdzniecību var palielināt noietu un dot darbu ES lauksaimniecības un pārtikas produktu ražošanas nozarē. Nolīgumi par tirdzniecību ir veicinājuši ES lauksaimniecības ražojumu eksportēšanu un atbalstījuši nodarbinātību lauksaimniecības un pārtikas produktu ražošanā un citās tautsaimniecības nozarēs — tas konstatēts jaunā neatkarīgā pētījumā, kas veikts Eiropas Komisijas uzdevumā. Detalizēti tika izpētīti nolīgumi par tirdzniecību ar trim valstīm: Meksiku, Dienvidkoreju un Šveici.

Pasākumi

Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā, Kanādas vēstniecība Latvijā un Latvijas Republikas Ārlietu ministrija laipni aicina uz publisko diskusiju “Kanādas - Eiropas Savienības Visaptverošais ekonomiskais un tirdzniecības nolīgums (CETA): ieguvumi un iespējas”.

Datums:
23/02/2017
Laiks:
16:00
Erasmus+ 30

Atzīmējot Eiropas Savienības (ES) izglītības un mācību programmas Erasmus+ 30. gadadienu, otrdien, 7.februārī, pulksten 11:00 ES mājā notiks diskusija Erasmus+ atdeve Latvijā: cilvēki, sasniegumi, ieguldījumi.

 

Datums:
07/02/2017
Laiks:
11:00