Pārstāvniecība Latvijā

Sākumlapa

  • Viesabonēšanas maksas atcelšana ES

    No 2017. gada 15. jūnija iedzīvotāji, kas ceļo pa Eiropas Savienību, var zvanīt, sūtīt īsziņas un lietot datus mobilajās ierīcēs par tādām pašām cenām, kādas tie maksā, esot mājās. Viesabonēšanas maksu atcelšana ir viens no redzamākajiem un taustāmākajiem labumiem, ko sniegusi ES.

Jaunumi
Eiropas Kosmosa nedēļa
20/10/2017

Eiropas Komisija aicina interesentus piedalīties Eiropas Kosmosa nedēļā, kas notiks no 3.–9. novembrim Tallinā, Igaunijā.

Digitālie dati
18/10/2017

Eiropas Komisija šodien publicē pirmo gada ziņojumu par ES un ASV privātuma vairoga darbību. Šā vairoga mērķis ir aizsargāt jebkuras ES atrodošās personas datus, kas komerciālos nolūkos nodoti uzņēmumiem ASV.

Events

1950. gada 9. maijā, kad Eiropu pēc postošākā kara cilvēces vēsturē bija sadalījis dzelzs priekškars, Francijas ārlietu ministrs Robērs Šūmans aicināja Eiropas valstis apvienot ieroču ražošanā būtiskās ogļu un tērauda nozares. Viņa plāns tika īstenots un padarīja neiespējamu jaunu karu starp iesaistītajām valstīm. Par sadarbības stūrakmeni kļuva Romas līgums, kuru pirms 60 gadiem parakstīja sešu...

Datums:
  • 01/03/2017 to 31/12/2017
Tulkojam Eiropu

Aicinām pieteikties dalībai Eiropas Komisijas Tulkošanas ģenerāldirektorāta 9. novembrī rīkotajā seminārā tulkotājiem "Tulkotāj, mainies uz augšu!". Seminārs ir veltīts tulkotāju prasmēm un to pilnveidošanai.

Datums:
  • 09/11/2017
Vieta:
Viesnīca Astor, Z.A. Meierovica bulvāris 10, Rīga