Pārstāvniecība Latvijā

Sākumlapa

Jaunumi
Pixabay, Puzzle
22/02/2017

Eiropas Komisija aicina pieteikt konkursā “RegioStars Awards” veiksmīgākos, inovatīvākos un iedvesmojošākos ar Eiropas Savienības (ES) līdzfinansējumu īstenotos projektus. Konkurss norisinās jau desmito gadu pēc kārtas, un tā mērķis ir izcelt labās prakses piemērus, tādējādi izglītojot un iedvesmojot arī citas ES dalībvalstis.

15/02/2017

Arī šomēnes pienākumu neizpildes lēmumu paketes ietvaros Eiropas Komisija tiesiski ir vērsusies pret dalībvalstīm, kuras nav izpildījušas pienākumus, ko tām uzliek ES tiesību akti. Šie lēmumi attiecas uz dažādām nozarēm un ES politikas jomām, un to mērķis ir nodrošināt ES tiesību aktu pareizu piemērošanu pilsoņu un uzņēmumu labā. Svarīgākie Komisijas lēmumi (to vidū 5 oficiāla paziņojuma vēstules, 50 argumentēti atzinumi, 7 lietas, kas nodotas izskatīšanai ES Tiesā, un 3 lietu izbeigšana), grupējot tos pa rīcībpolitikas jomām, izklāstīti tepat tālāk. Komisija arī slēdz 103 lietas, kurās problēmas attiecīgajās dalībvalstīs ir atrisinātas un Komisijai nav iemesla procedūru turpināt. Plašāku informāciju par pienākumu neizpildes procedūru sk. pilnajā MEMO/12/12. Sīkākas ziņas par visiem pieņemtajiem lēmumiem sk. ar pienākumu neizpildes procedūru saistīto lēmumu reģistrā.

Pasākumi

Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā, Kanādas vēstniecība Latvijā un Latvijas Republikas Ārlietu ministrija laipni aicina uz publisko diskusiju “Kanādas - Eiropas Savienības Visaptverošais ekonomiskais un tirdzniecības nolīgums (CETA): ieguvumi un iespējas”.

Datums:
23/02/2017
Laiks:
16:00
Erasmus+ 30

Atzīmējot Eiropas Savienības (ES) izglītības un mācību programmas Erasmus+ 30. gadadienu, otrdien, 7.februārī, pulksten 11:00 ES mājā notiks diskusija Erasmus+ atdeve Latvijā: cilvēki, sasniegumi, ieguldījumi.

 

Datums:
07/02/2017
Laiks:
11:00