Pārstāvniecība Latvijā

Sākumlapa

Jaunumi
20/07/2016

Priekšlikumā pārskatīt Darba ņēmēju norīkošanas direktīvu nav pārkāpts subsidiaritātes princips. Komisijas locekļu kolēģija šodien pieņēma paziņojumu, kurā sakarā ar subsidiaritātes kontroles mehānismu, ko maijā iedarbināja vairāku valstu parlamenti, no jauna izvērtēts priekšlikums pārskatīt Darba ņēmēju norīkošanas direktīvu. Parlamentu viedokļus rūpīgi izsvērusi, Komisija secina, ka priekšlikumā direktīvu pārskatīt subsidiaritātes principa pārkāpuma nav.

20/07/2016

Šodien Komisija iepazīstina ar pasākumu paketi, kam jāpaātrina pāreja uz zemu CO 2 emisiju visās Eiropas tautsaimniecības nozarēs. Pasaules sociālekonomiskajam modelim virzoties uz modernu mazoglekļa ekonomiku, kam stimulu devis Parīzes nolīgums par klimata pārmaiņām, Komisija pastāvīgi rūpējas, lai ES nezaudētu konkurētspēju. Šīsdienas priekšlikumi dalībvalstīm nosaka skaidrus, taisnīgus pamatprincipus, kas palīdzēs sagatavoties priekšdienām un aizsargās Eiropas konkurētspēju. Tas viss ietilpst Enerģētikas savienībā un tālredzīgā klimata pārmaiņu politikā.

Pasākumi

Diskusijas "Kā padarīt veselības pakalpojumus pieejamākus iedzīvotājiem?"mērķis - identificēt labākos veidus, kā īstenot veselības aprūpes reformas, lai tā kļūtu pieejamāka iedzīvotājiem: veselības aprūpes izmaksas būtu sabalansētas, veselības pakalpojumi būtu pārskatāmi un kvalitatīva medicīniskā aprūpe kļūtu pieejamāka neatkarīgi no pacienta ekonomiskajām spējām. Diskusija notika 31. maijā, ES mājā. Šeit pieejamas prezentācijas no pasākuma, kā arī foto un video saites.

Datums:
26/05/2016
Laiks:
0:00

Eiropas filmu nedēļa tiks atklāta 20. maijā plkst. 19:00 “Splendid Palace” Lielajā zālē ar itāļu režisora Džanfranko Rosi filmas “Ugunis jūrā” Latvijas pirmizrādi. Šī dokumentālā lente ir Berlīnes starptautiskā kinofestivāla Berlinale 2016 galvenās balvas ieguvēja. Lai apmeklētu Eiropas filmu nedēļas atklāšanas pasākumu, kā arī filmu seansus, lūdzam, iepriekš izņemt bezmaksas ielūgumus kinoteātra "Splendid Palace".

Datums:
18/05/2016
Laiks:
0:00