Pārstāvniecība Latvijā

Sākumlapa

  • Viesabonēšanas maksas atcelšana ES

    No 2017. gada 15. jūnija iedzīvotāji, kas ceļo pa Eiropas Savienību, var zvanīt, sūtīt īsziņas un lietot datus mobilajās ierīcēs par tādām pašām cenām, kādas tie maksā, esot mājās. Viesabonēšanas maksu atcelšana ir viens no redzamākajiem un taustāmākajiem labumiem, ko sniegusi ES.

Jaunumi
Pilsoniskās sabiedrības balva
08/09/2017

EESK ir izsludinājusi 2017. gada balvu pilsoniskajai sabiedrībai. Šogad EESK atzinību saņems pilsoniskās sabiedrības uzsākti inovatīvi projekti ar mērķi nodrošināt darba nākotni, sekmējot kvalitatīvu nodarbinātību un uzņēmējdarbību un galveno uzmanību pievēršot jauniešiem, migrantiem un citām personām, kam ir grūti piekļūt darba tirgum.

Izaugsme
09/08/2017

Pasaules finanšu krīze sākās pirms 10 gadiem, un tās rezultātā Eiropas Savienība piedzīvoja lielāko lejupslīdi tās sešus gadu desmitus ilgajā vēsturē. Krīze nesākās Eiropā, taču ES iestādēm un dalībvalstīm bija apņēmīgi jārīkojas, lai cīnītos pret tās ietekmi un novērstu nepilnības ekonomiskās un monetārās savienības sākotnējā uzbūvē.

Events

1950. gada 9. maijā, kad Eiropu pēc postošākā kara cilvēces vēsturē bija sadalījis dzelzs priekškars, Francijas ārlietu ministrs Robērs Šūmans aicināja Eiropas valstis apvienot ieroču ražošanā būtiskās ogļu un tērauda nozares. Viņa plāns tika īstenots un padarīja neiespējamu jaunu karu starp iesaistītajām valstīm. Par sadarbības stūrakmeni kļuva Romas līgums, kuru pirms 60 gadiem parakstīja sešu...

Datums:
  • 01/03/2017 to 31/12/2017