Pārstāvniecība Latvijā

Sākumlapa

Jaunumi
17/01/2017

Tirdzniecības komisāre Sesīlija Malmstrēma un ASV tirdzniecības pārstāvis Maikls Fromans šodien nāca klajā ar kopīgu novērtējumu par sasniegto sarunās par transatlantisko tirdzniecības un ieguldījumu partnerību (TTIP) kopš 2013. gada jūlija, kad tika sāktas sarunas.

11/01/2017

Muitas nodokļu atcelšana būtu jāpapildina ar stingru kontroli un ar nosacījumu, ka jāsaglabā apņēmība panākt ilgtspējīgu attīstību, ievērot cilvēktiesības un labu pārvaldību. Komisija šodien ierosināja, ka Eiropas Savienībai būtu jāatceļ ievērojama daļa no atlikušajiem importa nodokļiem Šrilankas izstrādājumiem apmaiņā pret valsts apņemšanos ratificēt un efektīvi īstenot 27 starptautiskas konvencijas par cilvēktiesībām, darba apstākļiem, vides aizsardzību un labu pārvaldību. Šīs vienpusējās tirdzniecības preferences nozīmētu, ka tiek pilnībā atcelti nodokļi 66 % tarifa pozīciju, kas aptver plašu izstrādājumu klāstu, tostarp tekstilizstrādājumus un zivsaimniecības produktus. 

Pasākumi

Rumānijas vēstniecība, Eiropas Komisijas pārstāvniecība un Rumānijas goda konsulāts ielūdz Jūs noskatīties mākslas filmu “GRŪBERA CEĻOJUMS” (Rumānija, 2008, režisors: Radu Gabrea). Filmas izrādīšana notiks 23. janvārī plkst. 18.00 Eiropas Savienības mājā, Kamīnzālē, 2.stāvā (Aspazijas bulvārī 28, Rīgā). Vietu skaits ierobežots, aicinām pieteikties, rakstot uz e-pastu: vilnius@mae.ro

Datums:
23/01/2017
Laiks:
18:00
Eiropas Solidaritātes korpuss

Šodien, 7. decembrī, Latvijā un pārējās Eiropas Savienības dalībvalstīs notiek iniciatīvas "Eiropas Solidaritātes korpuss" uzsākšana, atklājot interneta platformu, kurā jauniešiem vecumā no 17 – 30 gadiem būs iespējams pieteikties visdažādākajām brīvprātīgā darba iespējām.

Datums:
07/12/2016
Laiks:
- - 15:00 - 16:30