Pārstāvniecība Latvijā

Sākumlapa

Jaunumi
22/02/2017

Tieslietu, patērētāju un dzimumu līdztiesības komisāre Vera Jourova, sagaidot Eiropas dienu noziegumos cietušajiem, teica: “Ik gadu Eiropas Savienībā teju katrs septītais cilvēks cieš noziedzīgā nodarījumā. Pret visiem noziegumos cietušajiem ir jāizturas ar cieņu, un ir jāsniedz viņiem nepieciešamais atbalsts un aizsardzība. Vēlos viņiem teikt: Eiropa ir jūsu pusē."

Pixabay, Puzzle
22/02/2017

Eiropas Komisija aicina pieteikt konkursā “RegioStars Awards” veiksmīgākos, inovatīvākos un iedvesmojošākos ar Eiropas Savienības (ES) līdzfinansējumu īstenotos projektus. Konkurss norisinās jau desmito gadu pēc kārtas, un tā mērķis ir izcelt labās prakses piemērus, tādējādi izglītojot un iedvesmojot arī citas ES dalībvalstis.

Pasākumi

Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā, Kanādas vēstniecība Latvijā un Latvijas Republikas Ārlietu ministrija laipni aicina uz publisko diskusiju “Kanādas - Eiropas Savienības Visaptverošais ekonomiskais un tirdzniecības nolīgums (CETA): ieguvumi un iespējas”.

Datums:
23/02/2017
Laiks:
16:00
Erasmus+ 30

Atzīmējot Eiropas Savienības (ES) izglītības un mācību programmas Erasmus+ 30. gadadienu, otrdien, 7.februārī, pulksten 11:00 ES mājā notiks diskusija Erasmus+ atdeve Latvijā: cilvēki, sasniegumi, ieguldījumi.

 

Datums:
07/02/2017
Laiks:
11:00