Pārstāvniecība Latvijā

Pasākums “Veselības stāvoklis Eiropas Savienībā”

/latvia/file/key-21143131280jpg-0_lvkey-2114313_1280.jpg

Pasākums "Veselības stāvoklis Eiropas Savienībā"
Pasākums "Veselības stāvoklis Eiropas Savienībā"

Pasākums “Veselības stāvoklis Eiropas Savienībā” ceturtdien, 5. decembrī, plkst. 14.30–16.00 ES mājas Kamīnzālē (2. stāvā), Aspazijas bulvārī 28, Rīgā. Eksperti iepazīstinās ar pārskatu par veselības stāvokli Latvijā un kopējo ziņojumu "Veselības stāvoklis Eiropas Savienībā",  kā arī labprāt atbildēs uz interesentu jautājumiem.

Datums: 
05/12/2019 - 14:30 - 16:00

Lai piedalītos pasākumā, lūdzam reģistrēties ej.uz/veselibas-stavoklis-es līdz 4. decembrim.

28. novembrī Eiropas Komisija publisko kopējo ziņojumu "Veselības stāvoklis Eiropas Savienībā" (State of Health in the EU), kā arī atsevišķu valstu veselības pārskatus, kuros izvērtētas katras valsts veselības sistēmas stiprās un vājās puses. Veselības stāvoklis Eiropas Savienībā ir Eiropas Komisijas iniciatīva, kura politikas veidotājiem, interešu grupām un veselības aprūpes speciālistiem piedāvā faktu materiālu, salīdzināmus datus un atziņas par veselību un veselības sistēmām ES dalībvalstīs.

Pasākumā piedalīsies vadošie eksperti veselības jomā – Eiropas Komisijas Veselības un pārtikas drošības ģenerāldirektorāta analītiķis Lukjanoss Gatzuliss (Loukianos Gatzoulis) un OECD analītiķis veselības politikas jautājumos Gijoms Dedē (Guillaume Dedet).

Pasākums norisināsies angļu valodā ar tulkojumu latviešu valodā.