• Current language : lv
Pārstāvniecība Latvijā

Izglītība

Vitamins ES "Vitamīns ES" ir mācību materiālu kopa skolēnu aktīvai izziņai par Eiropas Savienību. Mazākajiem skolēniem noderīgas ir uzdevumu grāmatas, izziņas plakāti un mērlente "Augu Latvijā un Eiropā", tāpat arī Vitamīns ES spēles. Pamatskolēniem un vidusskolēniem izstrādāts spēļu kāršu komplekts, Eiropas bingo un izziņas plakāts. Visi mācību materiāli ir pieejami lejupielādei un printēšanai, par vairākiem no tiem pieejami arī ieteikumi darbam.
Mācību stūrītis "Mācību stūrītī" skolotāji, vecāki un bērni atradīs pamatskolas un vidusskolas skolēniem paredzētas spēles, konkursus un uzdevumu grāmatas, kas palīdzēs klasē vai mājās aizraujošā veidā iepazīt Eiropas Savienību. Skolotāji "Mācību stūrītī" var atrast mācību materiālus visām vecuma grupām.
Izglītība un jaunieši Eiropas Savienībā Sadaļā "Izglītība un jaunieši Eiropas Savienībā" atradīsiet informāciju par to, kā rīkoties vecākiem, kas kopā ar skolas vecuma bērniem pārceļas uz citu ES valsti - kā bērnus reģistrēt mācībām skolā. Tāpat atradīsiet informāciju par studiju, prakses un brīvprātīgā darba iespējām ES.
“Erasmus+” ir ES programma, kas atbalsta izglītību, apmācības, jaunatnes un sporta jomu Eiropā. "Erasmus+" piedāvā visu vecumu cilvēkiem iespējas pilnveidoties un dalīties zināšanās un pieredzē ārvalstu iestādēs un organizācijās. Programma piedāvā iespējas arī dažādām organizācijām (augstskolām, izglītības iestādēm un apmācības nodrošinātājiem, ideju laboratorijām, pētniecības institūtiem un uzņēmumiem).
PDF iconROKASGRĀMATA #EUandME - par jauniešu tiesībām un iespējām Eiropas Savienībā