Pārstāvniecība Latvijā

Sākumlapa

  • Eiropas cīņa ar dezinformāciju

    Eiropas cīņa ar dezinformāciju

    Eiropas Savienība ir pastiprināti pievērsusies cīņai pret dezinformāciju, lai aizsargātu demokrātiju un nodrošinātu godīgu vēlēšanu norisi. 2018. gada nogalē atbalstītais ES Rīcības plāns dezinformācijas apkarošanai paredz uzlabot dezinformācijas atklāšanu, veicināt saskaņotu ES institūciju un dalībvalstu reaģēšanu, kā arī sniegt lielāku atbalstu faktu pārbaudītājiem, pētniekiem, kampaņām medijpratības veicināšanai. Uzzini par dažādiem noderīgiem resursiem, lasot tālāk.

Jaunumi

/latvia/file/covid-19_lvCovid-19

Covid-19
Covid-19

Eiropas Komisija ir izveidojusi un uztur aktualizētas informācijas lapu tiešsaistē, kur ikviens var uzzināt aktuālāko informāciju par cīņu pret Covid-19 uzliesmojumu: https://ec.europa.eu/info/live-work-travel-eu/health/coronavirus-response_lv

/latvia/file/blue-12830111920jpg-11_lvblue-1283011_1920.jpg

Eiropas Komisija
Eiropas Komisija

No šodienas, 12. augusta, dažiem Kambodžas tipiskiem eksporta produktiem, piemēram, apģērbiem, apaviem un ceļojumu precēm, piemēro Eiropas Savienības muitas nodokļus. Tagad ir stājies spēkā ES lēmums daļēji atcelt Kambodžai beznodokļu un bezkvotu piekļuvi ES tirgum. Kambodžai piemērotais preferenciālais režīms saskaņā ar režīmu “Viss, izņemot ieročus” (EBA) – tas ir ES tirdzniecības režīms vismazāk attīstītajām valstīm – tagad ir uz laiku atcelts, jo ir apstiprinājušās bažas par nopietniem un sistemātiskiem cilvēktiesību pārkāpumiem šajā valstī. ES īsteno šo pasākumu, vienlaikus saglabājot gatavību sadarboties ar Kambodžu attiecībā uz nepieciešamajām reformām.