• Current language : lv
Pārstāvniecība Latvijā

Sākumlapa

  • Eiropas cīņa ar dezinformāciju

    Eiropas cīņa ar dezinformāciju

    Eiropas Savienība ir pastiprināti pievērsusies cīņai pret dezinformāciju, lai aizsargātu demokrātiju un nodrošinātu godīgu vēlēšanu norisi. 2018. gada nogalē atbalstītais ES Rīcības plāns dezinformācijas apkarošanai paredz uzlabot dezinformācijas atklāšanu, veicināt saskaņotu ES institūciju un dalībvalstu reaģēšanu, kā arī sniegt lielāku atbalstu faktu pārbaudītājiem, pētniekiem, kampaņām medijpratības veicināšanai. Uzzini par dažādiem noderīgiem resursiem, lasot tālāk.

Jaunumi

/latvia/file/covid-19_lvCovid-19

Covid-19
Covid-19

Eiropas Komisija ir izveidojusi un uztur aktualizētas informācijas lapu tiešsaistē, kur ikviens var uzzināt aktuālāko informāciju par cīņu pret Covid-19 uzliesmojumu: https://ec.europa.eu/info/live-work-travel-eu/health/coronavirus-response_lv

/latvia/file/eiropas-komisija-0_lvEiropas Komisija

Eiropas Komisija
Eiropas Komisija

Komisijas platforma “Gatavi nākotnei” tagad ir izraudzījusies 15 iniciatīvas ar mērķi palīdzēt vienkāršot ES tiesību aktus, samazināt birokrātijas slogu iedzīvotājiem un uzņēmumiem un nodrošināt, ka ES politika atbilst jaunajiem un gaidāmajiem uzdevumiem. Šie centieni būs daļa no platformas pirmās gada darba programmas, kuru pieņems martā.