Pārstāvniecība Latvijā

Sākumlapa

  • Viesabonēšanas maksas atcelšana ES

    No 2017. gada 15. jūnija iedzīvotāji, kas ceļo pa Eiropas Savienību, var zvanīt, sūtīt īsziņas un lietot datus mobilajās ierīcēs par tādām pašām cenām, kādas tie maksā, esot mājās. Viesabonēšanas maksu atcelšana ir viens no redzamākajiem un taustāmākajiem labumiem, ko sniegusi ES.

News
ES un mazumtirdzniecības nozare
19/04/2018

Šodien Komisija ir nopublicējusi paraugprakses apkopojumu, lai šādi atbalstītu dalībvalstis centienos izveidot atvērtāku, integrētāku un konkurētspējīgāku mazumtirdzniecības nozari.

ES un ekonomiskie nolīgumi
18/04/2018

Komisija šodien iepazīstināja Padomi ar rezultātiem, kas gūti sarunās par ekonomisko partnerattiecību nolīgumu ar Japānu un par tirdzniecības nolīgumu un ieguldījumu nolīgumu ar Singapūru. Tas ir pirmais solis ceļā uz šo nolīgumu parakstīšanu un noslēgšanu.

Pasākumi
Latvijas bērni izdejo un izdzied Eiropu

2018. gada pavasarī, atzīmējot Eiropas Kultūras mantojuma gadu Latvijā, tautas deju ansamblis “Zelta Sietiņš’” un vokālais ansamblis “Momo” ir sagatavojuši unikālu un aizraujošu divdaļīgu koncertu “Latvijas bērni izdejo un izdzied Eiropu”.

Datums:
  • 03/05/2018
Vieta:
Viesītes kultūras pils
Eiropas diena

Eiropas dienas pasākumus Latvijā rīko Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā sadarbībā ar Eiropas Parlamenta biroju Latvijā, Valsts Kultūras pieminekļu aizsardzības inspekciju, Ārlietu ministriju, Valsts kanceleju, Saeimu un citām valsts un pašvaldību institūcijām, izglītības iestādēm, ES un Eiropas Austrumu partnerības vēstniecībām, ES institūcijām un nevalstiskajām organizācijām. Aicinām sekot un dalīties...

Datums:
  • 09/05/2018