Pārstāvniecība Latvijā

Sākumlapa

  • Dezinformācija un viltus ziņas

    Kā cīnīties ar dezinformāciju un mītiem

    Eiropas Savienība ir pastiprināti pievērsusies cīņai pret dezinformāciju, lai aizsargātu demokrātiju un nodrošinātu godīgu vēlēšanu norisi. 2018. gada nogalē atbalstītais ES Rīcības plāns dezinformācijas apkarošanai paredz uzlabot dezinformācijas atklāšanu, veicināt saskaņotu ES institūciju un dalībvalstu reaģēšanu, kā arī sniegt lielāku atbalstu faktu pārbaudītājiem, pētniekiem, kampaņām medijpratības veicināšanai. Uzzini par dažādiem noderīgiem resursiem, lasot tālāk.

Jaunumi
ES un ASV tirdzniecības sarunas: zāļu savstarpējas atzīšanas joma
11/07/2019

Šodien Eiropas Savienība (ES) un Amerikas Savienotās Valstis ir izpildījušas būtisku sastāvdaļu no kopīgā paziņojuma, par ko 2018. gada jūlijā vienojās Eiropas Komisijas (EK) priekšsēdētājs Junkers un ASV prezidents Tramps. Pozitīva transatlantiskās tirdzniecības programma, kas noteikta kopīgajā paziņojumā, ietver abu pušu saistības samazināt šķēršļus un palielināt tirdzniecības apmēru vairākās nozarēs, arī farmācijas nozarē.

Airbnb un pakalpojumu kvalitāte
11/07/2019

Eiropas Komisija (EK) šodien paziņoja, ka pēc sarunām ar uzņēmumu Airbnb šī platforma ir uzlabojusi un pilnībā precizējusi veidu, kādā tā patērētājiem pasniedz naktsmītņu piedāvājumus, kas tagad atbilst ES patērētāju tiesību aizsardzības aktos noteiktajiem standartiem. Tādējādi uzņēmums ir reaģējis uz Eiropas Komisijas un ES patērētāju tiesību aizsardzības iestāžu 2018. gada jūlijā izteiktajiem aicinājumiem.