Pārstāvniecība Latvijā

Sākumlapa

  • Eiropas cīņa ar dezinformāciju

    Eiropas cīņa ar dezinformāciju

    Eiropas Savienība ir pastiprināti pievērsusies cīņai pret dezinformāciju, lai aizsargātu demokrātiju un nodrošinātu godīgu vēlēšanu norisi. 2018. gada nogalē atbalstītais ES Rīcības plāns dezinformācijas apkarošanai paredz uzlabot dezinformācijas atklāšanu, veicināt saskaņotu ES institūciju un dalībvalstu reaģēšanu, kā arī sniegt lielāku atbalstu faktu pārbaudītājiem, pētniekiem, kampaņām medijpratības veicināšanai. Uzzini par dažādiem noderīgiem resursiem, lasot tālāk.

Jaunumi

/latvia/file/covid-19_lvCovid-19

Covid-19
Covid-19

Eiropas Komisija ir izveidojusi un uztur aktualizētas informācijas lapu tiešsaistē, kur ikviens var uzzināt aktuālāko informāciju par cīņu pret Covid-19 uzliesmojumu: https://ec.europa.eu/info/live-work-travel-eu/health/coronavirus-response_lv

/latvia/file/audit-37374471920jpg-2_lvaudit-3737447_1920.jpg

Pretkarteļu politika ES
Pretkarteļu politika ES

Eiropas Komisija šodien sāka apsekojumu par konkurenci ierobežojošu praksi lietu interneta (IoT) nozarē attiecībā uz patērētājiem paredzētiem produktiem un pakalpojumiem Eiropas Savienībā. Nozares apsekojums koncentrēsies uz patērētājiem paredzētiem produktiem un pakalpojumiem, kuri ir savienoti tīklā un kurus var kontrolēt attālināti, piemēram, izmantojot balss palīgu vai mobilo ierīci. Tā var būt arī viedā sadzīves tehnika un valkājamas ierīces. Šajā apsekojumā iegūtās zināšanas par tirgu palīdzēs Eiropas Komisijai īstenot konkurences tiesības šajā nozarē.