Pārstāvniecība Latvijā

Sākumlapa

 • #EUandMe filmu veidotāju konkurss

  Visa oktobra laikā, līdz pat 31. oktobrim, jaunie filmu veidotāji no Latvijas aicināti pieteikt savu ideju īsfilmu konkursam un konkursa uzvaras gadījumā savu darbu izrādīt skatītājiem visā Eiropā. Pieci konkursa uzvarētāji katrs saņems 7500 eiro lielu finansējumu savas radošās kino ieceres īstenošanā. Tāpat filmu veidošanas procesā jaunos filmu veidotājus ar padomu atbalstīs Eiropas vadošie kino režisori.

 • Reģionālā attīstība un kohēzija

  Reģionālā attīstība un kohēzijas politika - prezentācijas no pasākuma Reģionālā attīstība un kohēzija pēc 2020. gada. Eiropas Komisijas priekšlikumi

  Turpinās diskusijas par Eiropas Komisijas izteikto daudzgadu budžeta piedāvājumu. Kam nākamajā plānošanas periodā tiks vairāk, bet kam – mazāk, un galvenais - kāpēc. Ko EK iesaka dalībvalstīm kohēzijas politikai nākotnē? Kā Eiropai kļūt vēl gudrākai, zaļākai un vienotākai? Kā panākt, ka dažkārt bezrūpīgā naudas tērēšana no Eiropas maciņa pārvēršas par gudrām investīcijām? Kā Latvijai un citām valstīm iegūt vairāk no kohēzijas politikas?

 • Eiropas nākotnes apspriešana

  Piedalies Eiropas nākotnes apspriešanā tiešsaistē

  Ikviens aicināts piedalīties Eiropas nākotnes apspriešanā tiešsaistē. Šī ir sabiedriska apspriešana par ES nākotni. Tās mērķis ir uzklausīt ES iedzīvotājus, ikviena bažas, cerības un gaidas. Šī nav aptauja par ES tiesību aktu izstrādi. Mēs vēlamies uzklausīt iedzīvotāju viedokli, lai palīdzētu ES līderiem noteikt pareizās prioritātes turpmākajiem gadiem.

Jaunumi
ES patēriņa tirgu apskats
12/10/2018

Eiropas Komisija šodien publicēja 2018. gada patēriņa tirgu rezultātu pārskatu, ar kura palīdzību uzrauga ES patērētāju vērtējumu par 40 preču un pakalpojumu nozaru darbību.

Bioekonomikas stratēģija Eiropai
11/10/2018

Eiropas sabiedrības, vides un ekonomikas interesēs Komisija šodien likusi priekšā ilgtspējīgas aprites bioekonomikas attīstības rīcības plānu.