President von der Leyen
„Visos mūsų politikos centras turi būti žmonės. Todėl noriu, kad visi europiečiai aktyviai dalyvautų Konferencijoje dėl Europos ateities ir duotų toną nustatant Europos Sąjungos prioritetus. Savo rytojaus Sąjungą galime kurti tik kartu.

Ursula von der Leyen, Europos Komisijos Pirmininkė

Suteikti europiečiams daugiau galimybių išsakyti nuomonę apie tai, ką ir kaip Europos Sąjunga turi daryti jų labui, yra vienas iš Pirmininkės Ursulos von der Leyen įsipareigojimų. Dalyvauti gali visi europiečiai, kas ir kur jie bebūtų.

Konferencijos tikslas – atsižvelgti į mūsų įvairovę ir užtikrinti, kad Europa būtų kuriama ne vien sostinėse, o pasiekiant visus ES kampelius ir stiprinant europiečių ir jiems tarnaujančių institucijų ryšį. Tai daroma visoje ES organizuojant daug su Konferencija susijusių renginių bei debatų, taip pat pasitelkiant interaktyvią daugiakalbę skaitmeninę platformą. Dalyvauti ir dalytis idėjomis ypač kviečiamas jaunimas. Europos, nacionalinės, regionų ir vietos valdžios institucijos, pilietinės visuomenės ir kitos organizacijos taip pat gali organizuoti renginius, kad įtrauktų kuo daugiau žmonių.

Klausimai ir atsakymai apie Konferencijos skaitmeninę platformą

Europos Komisijos žinutės tinkle „Twitter“

 

Dokumentai

ParsisiųsdintiPDF - 235.9 KB
ParsisiųsdintiPDF - 616.6 KB

Informacijos suvestinė