President von der Leyen
““Inimesed peavad olema kogu meie poliitika keskmes. Minu soov on seega, et kõik eurooplased osaleksid aktiivselt Euroopa tuleviku teemalisel konverentsil ja et neil oleks juhtroll Euroopa Liidu prioriteetide seadmisel. Ainult üheskoos suudame ehitada üles homse liidu..

Euroopa Komisjoni president Ursula von der Leyen

See on osa president von der Leyeni lubadusest anda eurooplastele suurem sõnaõigus selle kohta, mida EL teeb ja kuidas ta nende heaks töötab. Osaleda võivad kõik eurooplased, olenemata sellest, kes nad on või kus nad asuvad..

Konverentsi eesmärk on kajastada meie mitmekesisust ja viia Euroopa selle pealinnadest kaugemale, jõudes ELi kõigisse nurkadesse, tugevdades eurooplaste ja neid teenindavate institutsioonide vahelist sidet. Selleks korraldatakse kogu ELis palju konverentse ja arutelusid ning kasutatakse interaktiivset mitmekeelset digiplatvormi. Eelkõige innustatakse osalema ja oma mõtteid jagama noori. Ka Euroopa, riikliku, piirkondliku ja kohaliku tasandi ametiasutused ning kodanikuühiskonna ja muud organisatsioonid saavad üritusi korraldada, et kaasata nii palju inimesi kui võimalik.

Küsimused ja vastused konverentsi digiplatvormil

Euroopa Komisjon Twitteris

 

Dokumendid

Laadi allaPDF - 168.7 KB
Laadi allaPDF - 616.6 KB

Teabeleht