Kam skirtas šis puslapis?

Jeigu bendradarbiausite su Europos Komisija, tikriausiai naudositės skaitmenine platforma „M365“. Toliau pateikiami nurodymai kaip prie jos prisijungti.

Jus pakvietė bendradarbiauti su Europos Komisijos darbuotojais. Kas toliau?

Europos Komisijos darbuotojas jus pakvietė bendradarbiauti Komisijos naudojamoje skaitmeninėje platformoje „M365“. Tokiu atveju jums turėtų būti atsiųstas e. laiškas. Nepamirškite patikrinti ir brukalo ar šiukšlių aplanką.

Atsidarykite laišką ir spustelėkite mygtuką „Open Teams“ („Prisijungti prie grupių“) arba „Accept Invitation“ („Priimti kvietimą“). Pamatysite instrukcijas kaip patvirtinti savo paskyros autentiškumą ir gauti prieigą.

Įsiregistravimas

Norint prisijungti prie platformos „M365“, reikia įsiregistruoti ir patvirtinti savo kaip kviestinio naudotojo tapatumą.

Bendradarbiauti su Komisijos komandų darbuotojais grupėse arba prisijungti prie grupės posėdžio galima tik patvirtinus tapatumą platformoje „M365“.

Įsiregistravimo būdas priklauso nuo jūsų e. pašto adreso ir paskyros tipo.

Skirtingos paskyrų rūšys

Galimi du variantai.

 1. Jei naudojamasi „Microsoft“ paslaugomis („Office 365“ arba „Azure AD“), tuomet galima prisijungti naudojantis įprastu savo organizacijos tapatumo patvirtinimo metodu.

 2. Neturint „Microsoft“ paskyros, tapatumą galima patvirtinti vienkartiniu slaptažodžiu arba sukurti slapatažodžiu patvirtinamą „Microsoft“ paskyrą.

Prisijungimas su „Microsoft“ paskyra

Pastaba. Jeigu e. pašto adreso pabaigoje yra „outlook“, „hotmail“ arba „office“, prie „M365“ ir grupės galima prisijungti naudojantis asmenine e. pašto paskyra ir slaptažodžiu. Visos šios paskyros yra „Microsoft“ paskyros.

 • Gautame e. laiške spustelėjus violetinį mygtuką, reikės įrašyti savo e. pašto adresą ir „Microsoft“ paskyros slaptažodį.
 • Jei savo organizacijoje naudojatės „Office 365“, tapatumą reikės patvirtinti įprastu būdu – tuomet, prireikus, galėsite pereiti į Komisijos platformą.
 • Patvirtinę tapatumą, būsite nukreipti į Komisijos platformą „M365“.

Perėjimas iš vienos platformos į kitą

 • Kai būsite įtraukti į Komisijos „M365“ platformą, galėsite į ją pereiti, spustelėję savo profilio paveikslėlį ir pasirinkę Europos Komisiją.
  • Jei Komisijos platformos nematote internetinės grupių programėlės platformų sąraše, išvalykite savo naršyklės slapukus.
  • Jei Komisijos platformos nematote darbastalio grupių programėlės platformų sąraše, reikės palaukti. Tapatumo patvirtinimo procesas gali užtrukti kelias dienas. Skubiu atveju galite naudotis internetine grupių programėle arba išvalyti darbastalio grupių programėlės podėlį.

 Prisijungimas be „Microsoft“ paskyros

 • Jeigu „Microsoft“ paskyros neturite, išsaugokite e. laišką su kvietimu, kad galėtumėte prisijungti prie grupės ateityje. Tai bus būdas paprastai patvirtinti tapatumą ir prisijungti dar sykį.
 • Jei šį e. laišką prarasite, galite paprašyti kontaktinio asmens Komisijoje pašalinti jus iš grupės ir atsiųsti naują kvietimą.

Tapatumo patvirtinimas naudojantis vienkartiniu slaptažodžiu

 • Dialogo lange „Sign in“ („Įsiregistruoti“) pasirinkite „Send code“ („Atsiųsti kodą“).

 • Netrukus gausite paskyros patikros kodą. Tai vienkartinio slaptažodžio patikra. Nukopijuokite šį kodą.

 • Tada įrašykite nukopijuotą kodą patikros e. laiško dialogo lange ir spustelėkite „Sign in“.

 • Patikrinkite leidimą ir spustelėkite „Accept“ („Priimti“).

Bendradarbiavimo ir bendravimo skirtumas

Bendrauti su Komisijos darbuotojais (tikralaikiais pranešimais, garso ir vaizdo skambučiais) galima, jei jūsų organizacija naudojasi „Office 365“ ir išorės prieigos konfigūracija leidžia palaikyti ryšį. Norint prisijungti prie posėdžių pakanka išorės prieigos. Tačiau bendradarbiavimui (grupėje, dalytis įrašais, bendrai rengti dokumentus) visais atvejais reikia kviestinio naudotojo paskyros Komisijos „M365“ platformoje.

Pastaba IT administratoriams: „Office 365“ naudojančios organizacijos, pageidaujančios bendrauti su Komisijos darbuotojais, kviečiamos įtraukti ec.europa.eu nuomininką į leidžiamų IP sąrašą savo nuomininkų susiejimo parametruose ir pakeisti visas kitas nuostatas taip, kad būtų leista išorės prieiga.

Kviestinių naudotojų portalas

Kai bus atlikti visi veiksmai ir užsiregistruota EK platformoje „M365“, bus galima prisijungti prie kviestinių naudotojų portalo. Portale galėsite tvarkyti savo kaip kviestinio naudotojo paskyrą. Norėdami patikrinti, ar tinkamai užsiregistravote, pamėginkite prisijungti prie kviestinių naudotojų portalo. Jeigu gaunate pranešimą apie klaidą, atlikite visus ankstesniame skirsnyje apie įsiregistravimą nurodytus veiksmus.

Susijusios nuorodos

Departamentai