Glaustai apie ekologinį ūkininkavimą

Glaustai apie ES ekologinės politikos tikslus, ekologinės gamybos logotipą ir ekologinės gamybos, platinimo ir prekybos teisės aktus.

Ekologinė gamyba ir produktai

Kokie produktai gali būti gaminami ekologiškai, kaip jie gaminami ir kaip ES ekologinės gamybos taisyklės taikomos skirtingiems sektoriams.

Kaip pradėti ekologiškai ūkininkauti?

Sertifikavimas ir perėjimas prie ekologinės gamybos, parama ekologiniu ūkininkavimu besiverčiantiems ūkininkams, kur gauti patarimų apie geriausią patirtį.

Ekologinės gamybos ateitis

Informacija apie naujus, iki 2022 m. atidėtus ekologinės gamybos teisės aktus, surengtas konsultacijos dėl naujojo teisės akto ir ekologinės gamybos veiksmų plano.

Prekyba ekologiškais produktais

Informacija apie ekologiškų produktų importą į ES ir gairės trečiųjų šalių kontrolės įstaigoms.

Ekologinės gamybos logotipas

ES ekologinės gamybos logotipo tikslai, taisyklės, kaip ir kas turi jį pateikti, ir logotipo rinkmenos, kurias galima parsisiųsti.

Bendradarbiavimas ir ekspertų patarimai

Kaip ES bendradarbiauja su ekspertais, suinteresuotaisiais subjektais ir visuomene, kad užtikrintų geresnę teisės aktų ir taisyklių kokybę.

Kontrolė ir vykdymo užtikrinimas

Kaip vykdoma ekologiniu ūkininkavimu besiverčiančių ūkininkų, gamintojų ir platintojų patikra ir kaip Komisija tikrina Europos šalių patikros tvarką.

Ekologinės gamybos sektoriui taikomi teisės aktai

Europos Komisija yra priėmusi keletą reglamentų dėl ekologiškų produktų gamybos, platinimo ir prekybos jais.

Facts and figures

Facts and figures about organic farming in the EU.