Belgique/België

  • Charlotte Roose , GO!Atheneum Voskenslaan, Wachtebeke
  • Ema Polohova, Athénée Royal Paul Delvaux, Ottignies-Louvain-La-Neuve
  • Frederik Veldeman, GO!Atheneum Voskenslaan, Wachtebeke
  • Gabrielius Rosinas, European School Bruxelles II, Brussels
  • Lily Dupont, Lycée Français Jean Monnet, Bruxelles
  • Matilda Fogato, European School Bruxelles IV, Brussels
  • Milan François, GO!Atheneum Voskenslaan, Wachtebeke

България

  • Анастасия Андонова, Езикова гимназия „Проф. д-р Асен Златаров“, гр. Хасково
  • Любов-Мария Бекова, Езикова гимназия „Д-р Петър Берон“, гр. Кюстендил
  • Магдалена Цочева, Американски колеж в София
  • Ния Малешкова, IV Езикова гимназия „Фредерик Жолио-Кюри“, гр. Варна
  • Теодор Николов, Средно училище „Христо Ботев“, гр. Кубрат

Česká republika

  • Eliška Beránková, Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba

Danmark

  • Andreas Lumby Christensen, Aabenraa Statsskole, Aabenraa
  • Julius Nordstrøm, Svendborg Gymnasium, Svendborg
  • Mathilde Høj Eskesen, Fredericia Gymnasium, Fredericia
  • Sam Holm van Donk, Nyborg Gymnasium, Nyborg
  • Simon Bak Sloth Pedersen, Paderup Gymnasium, Randers SØ

Deutschland

  • Alexander Raßbach, Luisen-Gymnasium, Düsseldorf
  • Annika Weber, Otto-Nagel-Gymnasium, Berlin
  • Jule Iff, Rhön-Gymnasium Bad Neustadt, Bad Neustadt an der Saale
  • François Praum, Humboldtschule Bad Homburg, Bad Homburg
  • Jerome Danan, Luisen-Gymnasium, Düsseldorf
  • Johanna Kappenberg, Herzog-Ernst-Gymnasium, Uelzen
  • Judith Weißkopf, Landesschule Pforta, Naumburg / OT Schulpforte
  • Johannes Rothenwallner, Johannes-Nepomuk-Gymnasium, Rohr i. NB.
  • Lara Chill, Romain-Rolland-Gymnasium, Dresden
  • Lena Marie Kley, Salzmannschule Schnepfenthal, Waltershausen/Schnepfenthal
  • Maite Marie Herborn, Romain-Rolland-Gymnasium, Dresden
  • Mara Willmer, Herbartgymnasium, Oldenburg
  • Mariano Sukopp, Nicolaus-Cusanus-Gymnasium, Bonn
  • Marieke Brüns, Goethe-Gymnasium, Bensheim
  • Miriam Witt, Gregor-Mendel-Gymnasium, Amberg
  • Mina Suel, Französisches Gymnasium, Berlin
  • Pia Liebchen, Otto-Nagel-Gymnasium, Berlin
  • Riko Hilger, Friedrich-Ludwig-Jahn-Gymnasium, Rathenow

Eesti

  • Anete Randma, Kadrioru Saksa Gümnaasium, Tallinn
  • Emily Anete Pukk, Pärnu Koidula Gümnaasium, Pärnu
  • Gerda Liisi Kütt, Kadrioru Saksa Gümnaasium, Tallinn
  • Karl-Markus Kivioja, Hiiumaa Gümnaasium, Kärdla
  • Tuuli Leuke, Pärnu Koidula Gümnaasium , Pärnu

Éire/Ireland

  • Aisling Ní Mhaoldomhnaigh, Coláiste Íosagáin, Baile Átha Cliath
  • Alyssa Burns, Loreto High School Beaufort, Rathfarnham
  • Aoife Ní Bhriain, Coláiste Íosagáin, Baile Átha Cliath
  • Greta Giardini, Maynooth Post Primary School, Maynooth

Ελλάδα

  • Βέρα Αδαμίδου, Γενικό Λύκειο Νέας Περάμου, Νέα Πέραμος Καβάλας
  • Μαρία Νικολίνα Αθηνά Κατσαρδή, Πρότυπο Γενικό Λύκειο Πατρών, Πάτρα
  • Σοφία Καφφετζάκη, 11o Γενικό Λύκειο Ηρακλείου, Ηράκλειο Κρήτης
  • Φανή – Υβόννη Κυρκιλή, 1ο Πρότυπο Γενικό Λύκειο Αθηνών - Γεννάδειο, Αθήνα
  • Αικατερίνη Μακαρούνα, Ζάννειο Πρότυπο Γενικό Λύκειο Πειραιά, Πειραιάς
  • Αικατερίνη Μιχάλη, 3ο Γενικό Λύκειο Παλαιού Φαλήρου, Παλαιό Φάληρο Αττικής
  • Άγγελος Παπάση, 3o Γενικό Λύκειο Βύρωνα, Βύρωνας Αττικής
  • Φοίβη Πατσαλίδου, Πειραματικό Σχολείο Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης, Θεσσαλονίκη

España

  • Alba Carrasco, Escola Pia Nostra Senyora, Barcelona
  • Angela Gil Salvatierra, IES Valle del Ebro, Tudela, Navarra
  • Ariadna Garrido García, IES Villa de Vallecas, Madrid
  • Armando Valero Espejo, San José SS.CC., Sevilla
  • Candela Paz López, ELIS, Murcia
  • Diego Vidal Box, IES Valle del Segura, Blanca, Murcia
  • Francisca Orellana Muñiz, San José SS.CC., Sevilla
  • José Molina Cano, IES Valle del Segura, Blanca, Murcia
  • Jorge Escribano Simón, IES Valle del Ebro, Tudela, Navarra
  • Juan Costán Gallego, Colegio Romareda, Zaragoza
  • Julián Paniagua González, IES Lancia, León
  • Laura Cezón Pecci, IES Bilingüe Cervantes, Madrid
  • Laura Marco Illán, IES Vega del Táder, Molina de Segura, Murcia
  • Lucía Buil Solana, IES José Mor de Fuentes, Monzón, Huesca
  • Marcela Esquinas Guerrero, IES Bilingüe Cervantes, Madrid
  • María Martínez Galindo, Colegio Paraíso Sagrados Corazones, Madrid
  • María Cascajero Norzagaray, Sagrado Corazón – Jesuitas, León
  • Marta Toca Carballo, IES Mirasierra, Madrid
  • Miguel Montoya Zaragoza, IES Ben Arabí, Cartagena, Murcia
  • Nadia Falcón-Cubero, IES Valle del Ebro, Tudela, Navarra
  • Nerea Echarri Merino, Colegio Fundación Caldeiro, Madrid
  • Pablo Picó Salort, Colegio Base, Madrid
  • Paula Pérez Clavería, Colegio Sagrados Corazones, Miranda de Ebro, Burgos
  • Pedro Rodríguez Viñas, Colegio Plurilingüe Mariano, Vigo
  • Samuel Simon Ferdinand Chicharro, Colegio Tajamar, Madrid
  • Sofia Müller, Escola Pia Nostra Senyora, Barcelona

France

  • Anaëlle Flebus, Lycée Polyvalent Marie-Louise Dissard Françoise, Tournefeuille
  • Anton Dartayet, Lycée Jean Macé, Niort
  • Antonin Huron, Lycée Jules Verne, Limours
  • Bianca Dan, Lycée Saint Elme, Arcachon
  • Candice Gregoris, Lycée Saint-Sernin, Toulouse
  • Damien Chevalier, Lycée Émile Zola, Châteaudun
  • Enzo Copin, Lycée Jean Monnet, La Queue-lez-Yvelines
  • Eve Daanen, Lycée Vaugelas, Chambéry
  • Inès Penloup, Lycée Émile Littré, Avranches
  • Julia Hicks, Lycée Jean Moulin, Draguignan
  • Karissa Humailo, Lycée International Victor Hugo, Colomiers
  • Lara Ninon, Lycée général et technologique Évariste Galois, Sartrouville
  • Lisa Fernandes, Lycée Georges Clémenceau, Sartène
  • Liv Chavel, Lycée international Charles de Gaulle, Dijon
  • Maëlys Daubié, Lycée général et technologique Évariste Galois, Sartrouville
  • Marion Hédin, Lycée polyvalent d'Estournelles de Constant, La Flèche
  • Marion Hen, Lycée Charlemagne, Thionville
  • Pauline Boon, Lycée Les Pannevelles, Provins
  • Sonia Chenoune, Lycée André Lurçat, Maubeuge
  • Victor Lucas Monnier-Maldonado Seral, Lycée Saint-Sernin, Toulouse
  • Zoé Weber, Lycée Vaugelas, Chambéry

Hrvatska

  • Ema Bilaver, Gimnazija Josipa Slavenskog, Čakovec
  • Kristina Lešić, 18. gimnazija, Zagreb
  • Magdalena Jolić , Gimnazija Bjelovar, Bjelovar
  • Petra Bačani, Gimnazija "Fran Galović", Koprivnica

Italy

  • Alisa Proshyna, Istituto di Istruzione Superiore Carlo Emilio Gadda, Paderno Dugnano
  • Alisea Succi, Liceo Classico Morgagni, Forlì
  • Anna Rita Resta, Liceo Majorana Laterza, Putignano
  • Beatrice Colò, Liceo Statale Maria Gaetana Agnesi, Merate
  • Camilla Zoli, Liceo Scientifico G. Ricci Curbastro, Lugo
  • Chiara Pievani, IIS Daniele Crespi, Busto Arsizio
  • Claudia Buttinelli, Liceo Scientifico Tullio Levi Civita, Roma
  • Elena Ragalzi, ITE Enrico Tosi, Busto Arsizio
  • Eleonora Pezzetta, IS Lucio Lombardo Radice, Roma
  • Elisa Ammucciato, Liceo Virgilio-Redi, Lecce
  • Federica Mannini, Liceo Scientifico Ettore Majorana, Latina
  • Francesca Di Rocco, Liceo Linguistico G. Vico I.I.S. Ovidio, Sulmona
  • Francesco Lettiero, IIS Domenico Zaccagna, Carrara
  • Gioia Mallamace, Liceo Linguistico G. Vico I.I.S. Ovidio, Sulmona
  • Giorgia Bigagli, Liceo Scientifico Statale Ignazio Vian, Bracciano (Roma)
  • Greta Martinelli , ISIS Oscar Romero, Albino (BG)
  • Jordi Alviero Edoardo Arrigo, IIS Montale - Nuovo IPC, Genova
  • Kevin Dema, Liceo Scientifico Ettore Majorana, Latina
  • Lucia Tonin, Liceo Classico Cavour, Torino
  • Laura Vecchi, IIS Ettore Majorana, San Lazzaro di Savena
  • Laura Dulcetti, IIS De Sarlo - De Lorenzo, Lagonegro
  • Mariarita Singh, Liceo Linguistico di Stato G. Falcone, Bergamo
  • Martina Felin, Liceo Linguistico Sophie M. Scholl, Trento
  • Matteo Meccarelli, IIS Savoia Benincasa, Ancona
  • Matteo Valentini, Liceo Scientifico Tullio Levi Civita, Roma
  • Miryam Morazzoni, IIS Daniele Crespi, Busto Arsizio
  • Nicole Rao, Liceo Statale G. D. Cassini, Sanremo
  • Riccardo Plaia, IIS Domenico Zaccagna, Carrara
  • Sara Bottone, IIS Savoia Benincasa, Ancona
  • Sabrina Altobelli, Liceo Scientifico Tullio Levi Civita, Roma
  • Sofia Carrino, IISS Darwin, Roma
  • Sara Bianchetti, Liceo Veronica Gambara, Brescia
  • Teresa Morinello Marchese, ITE Enrico Tosi, Busto Arsizio

Latvija

  • Edgars Bauga, Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzija, Valka
  • Estere Helmane, Rīgas Centra humanitārā vidusskola, Rīga

Lietuva

  • Greta Grikštaitė, Mažeikių Gabijos gimnazija, Mažeikiai
  • Gustas Paplauskas, Jonavos Jeronimo Ralio gimnazija, Jonava
  • Mindaugas Bumbliauskis, Mažeikių Gabijos gimnazija, Mažeikiai
  • Neda Miltinytė, Didždvario gimnazija, Šiauliai

Luxembourg

  • Alma Plančiūnaitė, European school (Luxembourg 1), Luxembourg
  • Catherine Treinen, Lycée Hubert Clément, Esch-sur-Alzette
  • Zoé Glodt, Athénée de Luxembourg, Luxembourg

Magyarország

  • Dévai Dániel Ábel, Toldy Ferenc Gimnázium, Budapest
  • Demeter Zsuzsa, Debreceni Ady Endre Gimnázium, Debrecen
  • Fehér Patrícia, Neumann János Gimnázium, Technikum és Kollégium, Eger
  • Kácsor Judit, Magyar-Angol Tannyelvű Gimnázium és Kollégium, Balatonalmádi
  • Kékesi Ádám, Győri SZC Jedlik Ányos Gépipari és Informatikai Technikum és Kollégium, Győr
  • Lakatos Lili, Óbudai Árpád Gimnázium, Budapest
  • Paták Balázs, Óbudai Árpád Gimnázium, Budapest
  • Sári Eszter, Szegedi Deák Ferenc Gimnázium, Szeged
  • Sas Márton, Neumann János Gimnázium, Technikum és Kollégium, Eger
  • Spisák Blanka, Budapest II. Kerületi II. Rákóczi Ferenc Gimnázium, Budapest
  • Vajda Kata Emília, Pécsi Leőwey Klára Gimnázium, Pécs

Malta

  • Alessia Bonanno, De La Salle College Sixth Form, il-Birgu
  • Anthea Borg, De La Salle College Sixth Form, il-Birgu
  • Daniel Attard, St Aloysius College Sixth Form, Birkirkara
  • Evie Cezek, L-Universita ta' Malta G.F. Abela Junior College, Msida
  • Hailey Marie Ciantar, St Aloysius College Sixth Form, Birkirkara
  • Jahel Bezzina, Giovanni Curmi Higher Secondary School, in-Naxxar
  • Jake Navarro, De La Salle College Sixth Form, il-Birgu
  • Justine Sultana, Sir MA Refalo Sixth Form, Victoria, Gozo
  • Krista Catania, De La Salle College Sixth Form, il-Birgu
  • Laura Chetcuti Dimech, L-Università ta' Malta G.F. Abela Junior College, Msida
  • Nicola Schembri, St Aloysius College Sixth Form, Birkirkara
  • Raoul Brincat, St Martin's College Sixth Form Malta, l-Imsida
  • Yana Bugelli, St Martin's College Sixth Form Malta, l-Imsida

Nederland

  • Annabel Beckers, Gymnasium Haganum, Den Haag
  • Elise Luijten, Norbertus Gertrudislyceum, Roosendaal
  • Iris Elisabeth Huizinga, Candea College, Duiven
  • Karel Adriaan Heijboer, Driestar College, Gouda
  • Maaike van Eijndhoven, Amadeus Lyceum, Utrecht
  • Marrigje Theodora den Ouden, Driestar College, Gouda
  • Yarah Doesburg, Het Amsterdams Lyceum, Amsterdam

Österreich

  • Hannah Trautner, BBS Rohrbach , Rohrbach
  • Helene Schlager, WRG/ORG der Franziskanerinnen Wels, Wels
  • Rebecca Buzatu, Akademisches Gymnasium Graz, Graz

Polska

  • Adrianna Kandziora, Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Konopnickiej w Opolu, Opole
  • Aleksandra Kimmelm, I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi, Swarzędz
  • Alicja Cyra, XXII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. José Martí, Warszawa
  • Anna Borowiak, I Liceum Ogólnokształcące im. Karola Marcinkowskiego, Poznań
  • Bartosz Faber, XIX Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Warszawy, Warszawa
  • Bartosz Wielgosz, II Liceum Ogólnokształcące im Stefana Żeromskiego, Tomaszów Mazowiecki
  • Filip Rajpert, Zespół Szkół nr 1, Żory
  • Hanna Kolebuk, ZS nr 8, Wrocław
  • Iga Romotowska, I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. M. Konopnickiej w Suwałkach, Suwałki
  • Jakub Berger, XXXIII Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. M. Kopernika w Warszawie, Warszawa
  • Jędrzej Jedliński, I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi, Swarzędz
  • Jędrzej Stefańczyk, I Liceum Ogólnokształcące im. St. Staszica w Lublinie, Lublin
  • Julia Smulska, Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Konopnickiej w Opolu, Opole
  • Karolina Tomala, Liceum Ogólnokształcące nr II im. P. Firleja, Lubartów
  • Krzysztof Szymański, Liceum Ogólnokształcące nr XIV, Wrocław
  • Laura Peirs, Międzynarodowe Liceum Ogólnokształcące Paderewski, Lublin
  • Marcelina Piskorska, 1 Liceum Ogólnokształcące im. Karola Marcinkowskiego, Poznań
  • Maria Jandy, XXXIII Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. M. Kopernika w Warszawie, Warszawa
  • Michał Jankowski, Publiczne Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące, Kraków
  • Olaf Grzybek, I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie, Andrychów

Portugal

  • Ana Luísa Gomes Lameiras, Agrupamento de Escolas de Vila Pouca de Aguiar Sul, Vila Pouca de Aguiar
  • Ana Sofia Lopes, Colégio de São Miguel, Fátima
  • Ana Moreira, Escola Secundária Camilo Castelo Branco, Vila Nova de Famalicão
  • Beatriz Filipe Mestre, Agrupamento de Escolas Nº 2 de Serpa, Serpa
  • Beatriz Paiva, Agrupamento de Escolas Ferreira de Castro, Oliveira de Azeméis
  • Catarina Serradeiro dos Santos, Escola Secundária Dr. Joaquim Gomes Ferreira Alves, Vila Nova de Gaia
  • Daniel Cortez de Oliveira Barros, Deutsche Schule zu Porto / Colégio Alemão do Porto, Porto
  • Gonçalo Andrada, Instituto Español Giner de los Ríos, Oeiras
  • Lorena Rafaela Moreira Sousa, Escola Secundária de Vila Verde, Vila Verde
  • Marta Costa, Agrupamento de Escolas Ferreira de Castro, Oliveira de Azeméis
  • Miguel Hernández, Instituto Español Giner de los Ríos, Oeiras
  • Teresa Soares, Instituto Español Giner de los Ríos, Oeiras

România

  • Alexandra Elena Alexe, Colegiul Tehnic Costin D. Nenițescu Pitești, Pitești
  • Alexandru Trifu Urzică, Colegiul Național „Tudor Vladimirescu” Târgu Jiu, Târgu Jiu
  • Andrei Corneliu Tilea, Colegiul Național „Tudor Vladimirescu” Târgu Jiu, Târgu Jiu
  • Andrei Nicolae, Colegiul Național „Spiru Haret", București
  • Eveline Mureșan Ghilingher, Liceul Teoretic „William Shakespeare”, Timișoara
  • Denisa-Alexandra Silivestru, Colegiul Dobrogean „Spiru Haret”, Tulcea
  • Denise-Maria Șomodi, Liceul Tehnologic Lucian Blaga, Reghin
  • Georgiana Dascălu, Colegiul Tehnic „Lorin Sălăgean”, Drobeta Turnu Severin
  • Ioana Melinda Dărăștean, Liceul Teoretic „William Shakespeare” , Timișoara
  • Mihail Banu, Seminarul Teologic Ortodox „Chesarie Episcopul” Buzău, Buzău
  • Raluca Macioca, Colegiul Național Dragoș Vodă, Sighetu Marmației
  • Sara Nicoleta Munteanu, Colegiul Național Octavian Goga, Sibiu, Sibiu
  • Ștefan Lucian Cîrjoi, Colegiul Tehnic „Lorin Sălăgean”, Drobeta Turnu Severin

Slovenija

  • Ema Haber, ŠC Gimnazija Ravne na Koroškem, Ravne na Koroškem
  • Iza Šinkovec, SIC Ljubljana, Ljubljana
  • Maximilian Marko, III. gimnazija Maribor, Maribor

Slovensko

  • Alexandra Dzurillová, Gymnázium Jána Adama Raymana, Prešov
  • Jakub Bašťovanský, Gymnázium Matky Alexie, Bratislava
  • Lucia Bartle, Gymnázium Jána Adama Raymana, Prešov
  • Natália Tencerová, SŠ - SOŠ elektrotechnická, Banská Bystrica
  • Štefan Lisik, Gymnázium Šrobárova 1, Košice
  • Terézia Suránová, Škola pre mimoriadne nadané deti a gymnázium, Bratislava
  • Valentina Gúčiková, Piaristická spojená škola F.Hanáka, Prievidza

Suomi/Finland

  • Elina Lahdenniemi, Kangasalan lukio, Kangasala
  • Inka Laitinen, Tampereen klassillinen lukio, Tampere
  • Jenni Korpelainen, Hyvinkään lukio, Hyvinkää
  • Nora Finholm, Jakobstads gymnasium, Jakobstad
  • Saimi Salo, Jyväskylän Lyseon lukio, Jyväskylä

Sverige

  • Emilia Essinger, Tyska skolan, Stockholm
  • Hanna Eriksson, Strömbackaskolan, Piteå
  • Isak Gerdt, Södra Latins gymnasium, Stockholm
  • Jakob Sallander, Tyska skolan, Stockholm
  • Josef Bergbom, Hjalmar Lundbohmsskolan, Kiruna
  • Selma Carlsson, Solbergagymnasiet, Arvika
  • Sonja Essén, Anna Whitlocks gymnasium, Stockholm
  • William Cronemyr, Östra Reals gymnasium, Stockholm
Departments