Belgique/België

  • Duive Willocq, Sint-Barbaracollege, Gent
  • Hugo Faidherbe, Athénée Royal de Saint-Ghislain, Saint-Ghislain
  • Kalejs Rolands, Europäische Schule Brüssel II, Woluwe-Saint-Lambert
  • Lotte Rohde, Sint-Barbaracollege, Gent
  • Margaux Demaret, Athénée Royal de Mons 1, Mons
  • Noémie Lardinois, Institut Sainte-Marie d'Arlon, Arlon
  • Tom Cantineaux, Athénée Royal de Mons 1, Mons
  • Urszula Kocur; Berkenboom Humaniora; Sint-Niklaas

България

  • Антония Радославова, Профилирана езикова гимназия „Екзарх Йосиф I“, Ловеч
  • Атанас Петров, Гимназия с преподаване на чужди езици „Йоан Екзарх“, Варна
  • Валерия Германова, Гимназия с преподаване на чужди езици „Йоан Екзарх“, Варна
  • Ния Ванчева, Езикова гимназия „Проф. д-р Асен Златаров“, Хасково
  • Мартина Дочева, Образцова математическа гимназия „Акад. Кирил Попов“, Пловдив
  • Мила Поцкова, Американски колеж в София, София
  • Полина Йорданова, Средно училище по изкуства „Св. Климент Охридски“, Добрич

Česká republika

  • Adam Šlegl, Malostranské gymnázium, Praha
  • Gabriel Pišvejc, Gymnázium Budějovická, Praha
  • Kateřina Malá, Gymnázium Jírovcova, České Budějovice
  • Nikola Havránková, Gymnázium Bystrc, Brno

Danmark

  • Andrea-Claudia Beiu, Nyborg Gymnasium, Nyborg
  • Nicoline Hoffmann, Holstebro Gymnasium og HF, Holstebro

Deutschland

  • Alicia Stahrenberg, Theodor-Heuss-Gymnasium Göttingen, Göttingen
  • Amalia Anaïs Gailing, Theodor-Heuss-Gymnasium Göttingen, Göttingen
  • Anna Clara Nebelung, Albert-Einstein-Gymnasium, Neubrandenburg
  • Benjamin Hofmann, Gymnasium Markt Indersdorf, Markt Indersdorf
  • Carolin Vu Chi, Otto-Nagel-Gymnasium, Berlin
  • Elliott Mokski, Französisches Gymnasium Berlin, Berlin
  • Emma Heinrichs, Latina August Hermann Francke, Halle
  • Esther Noemie Friemond, Gymnasium Mariengarden, Borken/Burlo
  • Finn Jetses, Gymnasium an der Willmsstraße, Delmenhorst
  • Friederike Janson, Latina August Hermann Francke, Halle
  • Giulia Vigoriti, Gustav-Heinemann-Oberschule, Berlin
  • Hanna Kazmirowski, Romain-Rolland-Gymnasium Dresden, Dresden
  • Johanna Büttner, Gymnasium am Mosbacher Berg, Wiesbaden
  • Joshua Schäfer, Wolfgang-Ernst-Gymnasium, Büdingen
  • Kadidja Ibrahima-Hamidou, Goethegymnasium Hildesheim, Hildesheim
  • Korbinian Haslbeck, Dom-Gymnasium Freising, Freising
  • Laura Rudolph, Gymnasium der Gemeinde Kreuzau, Kreuzau
  • Leonie Schwedland, Herbartgymnasium, Oldenburg
  • Lotte Neuhaus, Wolfgang-Ernst-Gymnasium, Büdingen
  • Maja Schmühl, Gymnasium der Gemeinde Kreuzau, Kreuzau
  • Marianne Schmidt, Romain-Rolland-Gymnasium Dresden, Dresden
  • Mattis Kriegler, Gymnasium Markt Indersdorf, Markt Indersdorf
  • Moritz Thiel, Otto-Nagel-Gymnasium, Berlin
  • Nathalie Zehetner, Luisen-Gymnasium, Düsseldorf
  • Pia Burkhardt, Walter-Gropius-Gymnasium, Selb
  • Philipp Kühn, Gymnasium an der Willmsstraße, Delmenhorst
  • Sarah Seelemann, Gymnasium Markt Indersdorf, Markt Indersdorf
  • Sophie Magritz, Comenius-Gymnasium Datteln, Datteln
  • Teresa Kaspar, Gymnasium Weilheim, Weilheim
  • Tobiasz Pietrala, Rhön-Gymnasium Bad Neustadt, Bad Neustadt
  • Yannick Rinne, Goethegymnasium Hildesheim, Hildesheim

Eesti

  • Andreas Korjas, Tallinna Nõmme Gümnaasium, Tallinn
  • Helena Veebel, Tallinn French School, Tallinn
  • Karoliina Kurvits, Tallinna Nõmme Gümnaasium, Tallinn
  • Kõiv Jan Oskar, Tallinn French School, Tallinn
  • Liisa Oks, Miina Härma Gümnaasium, Tartu
  • Maltsar Eneli, Rapla Gümnaasium, Rapla
  • Oliver Mõttus, Miina Härma Gümnaasium, Tartu
  • Roberta Claire Bühler, Tallinn French School, Tallinn
  • Ruus Mia Marta, Tallinn French School, Tallinn
  • Teder Kerli, Jõhvi Gümnaasium, Jõhvi
  • Vahtmäe Janeliis, Rapla Gümnaasium, Rapla

Éire/Ireland

  • Sinéad Nic Suibhne, Coláiste Íosagáin, Baile Átha Cliath

Ελλάδα

  • Ανδρεάνα Κύκου , Γενικό Λύκειο Αμερικανικής Γεωργικής Σχολής, Θεσσαλονίκη
  • Αργυρή Βλάχου, Πειραματικό Λύκειο Πανεπιστημίου Πατρών, Πάτρα
  • Δημήτριος Ζαφειρίου , Γενικό Λύκειο Νέας Περάμου, Νέα Πέραμος Καβάλας
  • Ειρήνη-Ανδρονίκη Ζήνα, Γενικό Λύκειο Αξού, Γιαννιτσά
  • Ένρικα-Ηλιάνα Ματζόρι, Λεόντειος Σχολή Νέας Σμύρνης, Νέα Σμύρνη
  • Ευγένιος Παρασκευάς Ακαρίδης, Πολύτροπη Αρμονία, Χαϊδάρι
  • Ηλίας Κουτσιανόπουλος, Γενικό Λύκειο Σερβίων, Σέρβια
  • Κασσιανή-Καλυψώ Δήμου, 1ο Γενικό Λύκειο Καβάλας, Καβάλα
  • Μαρία Βασιλείου, Γενικό Λύκειο Πεδινής, Ιωάννινα
  • Μαρία Καψάλη, Λεόντειος Σχολή Αθηνών, Αθήνα
  • Μαρία-Σπυριδούλα Στεφανάκη, Πρότυπο Γενικό Λύκειο Ευαγγελικής Σχολής Σμύρνης, Νέα Σμύρνη
  • Μαρία Χριστίνα Κοτσώνη, Πολύτροπη Αρμονία, Χαϊδάρι
  • Μερσίνη Μαρκοπούλου, Άξιον Ξάνθης, Άβδηρα
  • Μιχαέλα Δήμου-Κρυστάλλη , Εκπαιδευτήρια Γένεσις, Ιωάννινα
  • Ναταλία Αποστολίδου , Ελληνοαμερικανικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα Κολλέγιο Aθηνών, Αθήνα
  • Νικόλαος Ελευθεριάνος , Λεόντειος Σχολή Νέας Σμύρνης, Νέα Σμύρνη
  • Σοφία Σταματιάδη, Πρότυπο Γενικό Λύκειο Ευαγγελικής Σχολής Σμύρνης, Νέα Σμύρνη
  • Χρήστος Γεωργανάς, Πρότυπο Γενικό Λύκειο Ευαγγελικής Σχολής Σμύρνης , Νέα Σμύρνη
  • Χρήστος Τσαγκίρης, 1ο Γενικό Λύκειο Τρίπολης, Τρίπολη

España

  • Alexandrine Blanco Dray, IES Lloixa, San Juan de Alicante
  • Jaime Barragán Cárdenas, IES Monterroso, Estepona
  • José María Díaz Caballero, Instituto San Mateo, Madrid
  • Juan Gálvez Castillo, Colegio Romareda, Zaragoza
  • Marta Ramírez Trives, IES Miguel Hernández, Alicante
  • Megan Barlett, IES Isaac Newton, Madrid
  • Paulina Savirón González, IES Goya, Zaragoza
  • Paula Montoro Aragón, IES Joaquín Araújo, Fuenlabrada
  • Pedro Tuero Álvarez, Colegio Corazón de María, Gijón
  • Vera Frassa Bolognese, Instituto San Mateo, Madrid

France

  • Adèle Parsons, LPO D'Estournelles de Constant, La flèche
  • Anna-Sophia Lejeune, Lycée Gustave Flaubert, Rouen
  • Bastien MAY, Lycée Simone Weil, Saint-Priest-en-Jarez
  • Élodie Besançon, Lycée Denis Diderot, Langres
  • Eloi Delort, Lycée Jean Dautet, La Rochelle
  • Emma Chevrel, Lycée Jean Dautet, La Rochelle
  • Emma Guilbert, Lycée Javouhey, Brest
  • Ezz Regal Aya, Lycėe Eugène Hénaff, Bagnolet
  • Florinne Herbulot, Lycée André Malraux, Gaillon
  • Johanne Vanhouck, Lycée Georges Duby, Luynes
  • Kathleen Placide, Lycée du Haut Val de Sèvre, Saint Maixent-L'Ecole
  • Laura Carpentier, Lycée Militaire de Saint-Cyr, Saint-Cyr-L'École
  • Lauriane Beaumont, Ensemble Scolaire Notre Dame Saint-Joseph, Épinal
  • Léa Cartallier, Lycée Les Fontenelles, Louviers
  • Lilou Avignon, Lycée Saint Thomas d'Aquin, Saint Jean de Luz
  • Louise Travignet, Lycée Auguste Renoir, Limoges
  • Mathilde Nugent Clery-Fox, Lycéé Saint-Sernin, Toulouse
  • Molly Brown, Lycée Auguste Renoir, Limoges
  • Rémi Gautrelet, Lycée Jules Verne, Limours
  • Sophie Dondel, Lycee Yourcenar, Le Mans
  • Sullivan Loyez, Lycée Jean Dautet, La Rochelle

Hrvatska

  • Ana Pršo, Salezijanska klasična gimnazija s pravom javnosti u Rijeci, Rijeka
  • Anica Tomazinić, Ekonomska škola Sisak, Sisak
  • Gordan Mumlek, Druga gimnazija Varaždin, Varaždin
  • Lucić Iva Mari, Ugostiteljska škola Opatija, Opatija

Italia

  • Alberto Ferreri, Liceo Scientifico Statale "Marie Curie", Giulianova
  • Anna Bigi, Istituto Tecnico Economico "Gadda Rosselli", Gallarate
  • Angelica Boem, Liceo Statale "Eugenio Montale", San Donà di Piave
  • Ashley Brea, Istituto di Istruzione Superiore “Alessandro Volta”, Castel San Giovanni
  • Aurora Ponisio, Liceo Scientifico Linguistico Statale "Paolo Giovio", Como
  • Aurora Santarelli, Polo Liceale "Luigi Illuminati", Atri
  • Beatrice Marchini, Liceo Scientifico Linguistico Statale "Paolo Giovio", Como
  • Chiara Calò, Liceo "Pietro Siciliani", Lecce
  • Chiara Cesana, Liceo Linguistico Europeo Esabac “G.Parini”, Barzanò
  • Chiara Colella, Liceo "Pietro Siciliani", Lecce
  • Clara Lupinelli, ITE "E. Tosi", Busto Arsizio
  • Cristina Magnano, Liceo Linguistico "Maria Ausiliatrice", Torino
  • Elisabetta Quarenghi, Centro Scolastico “La Traccia”, Calcinate
  • Eva Fracasso, Liceo Scientifico Statale “G.C. Vanini”, Casarano
  • Francesca Raimondi, ITE "E. Tosi", Busto Arsizio
  • Francesco Via, Istituto d'Istruzione Superiore “L. Da Vinci”, Chiavenna
  • Giulia Ronci, Liceo "E. Fermi", Cecina
  • Giulia Vittone, Liceo "E. Fermi", Cecina
  • Greta Peccia, Liceo Statale "Francesco Cecioni", Livorno
  • Iris Fontana, Liceo Classico "Virgilio", Mantova
  • Jessica Rotta, Liceo Classico "Virgilio", Mantova
  • Kristel Ferrari, Istituto Superiore d'Istruzione di Barga, Barga
  • Lorenzo Barcaro, Liceo Scientifico Statale "I. Vian", Bracciano
  • Luigi Bosti, Liceo Statale "Pasquale Villari", Napoli
  • Marco Rinaldi, I.I.S.S. “G. T. Giordani”, Monte Sant'Angelo
  • Maria Concetta Ferrazzo, Liceo Scientifico "L. Satriani", Petilia Pilicastro
  • Martina Polentarutti, I.S.I.S. "V. Manzini", San Daniele del Friuli
  • Matteo Schiavone, Liceo Statale "Teresa Ciceri", Como
  • Nawal Anejar, ITE "E. Tosi", Busto Arsizio
  • Olga Evelina Burrone, Liceo Linguistico di Stato "G. Falcone", Bergamo
  • Oriana Deliallisi, I.I.S. "Blaise Pascal", Pomezia
  • Pietro Grisoni, Liceo Classico "Volta", Como
  • Sara Scalise, Liceo Scientifico "L. Satriani", Petilia Pilicastro
  • Sara Martinalli, Istituto d'Istruzione Superiore “L. Da Vinci”, Chiavenna
  • Silvia Mancassola, Liceo Scientifico Linguistico Statale "Paolo Giovio", Como
  • Sofia Scolari, Istituto di Istruzione Superiore “Ettore Majorana”, San Lazzaro di Savena
  • Tommaso Tedesco, Liceo Classico "Virgilio", Mantova
  • Valentina Cesarano, I.I.S. “Oriani-Tandoi”, Corato
  • Valentina Nodusso, I.S.I.S. "V. Manzini", San Daniele del Friuli

Latvija

  • Anete Sniķere, Līvānu 1. vidusskola, Līvāni
  • Karīna Kolendo, Valmieras Valsts ģimnāzija, Valmiera

Lietuva

  • Arsenijus Zubkovas, Kauno technologijos universiteto gimnazija, Kaunas
  • Austėja Pociūtė, Kauno „Saulės“ gimnazija, Kaunas
  • Danielė Martišiūtė, Kauno technologijos universiteto gimnazija, Kaunas
  • Greta Jaksebogaitė, Švenčionėlių Mindaugo gimnazija, Švenčionėliai
  • Marta Pranckevičiūtė , Kauno technologijos universiteto gimnazija, Kaunas

Luxembourg

  • Philippi Malin, Deutsch-Luxemburgisches Schengen-Lyzeum, Perl
  • Pina Romih, École européenne de Luxembourg II, Bertrange

Magyarország

  • Bondár Ágnes , Debreceni Csokonai Vitéz Mihály Gimnázium, Debrecen
  • Déri Barnabás, Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium, Győr
  • Keszeli Viola, Karolina Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Szeged
  • Mukli Márton Gábor, Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
  • Nagy Nicole, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
  • Németh Lili, Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
  • Németh Noémi, Pécsi Janus Pannonius Gimnázium, Pécs
  • Szabó Csenge, Óbudai Árpád Gimnázium, Budapest
  • Szendrei Fanni, Debreceni Csokonai Vitéz Mihály Gimnázium, Debrecen

Malta

  • Annemarie Muscat, Giovanni Curmi Higher Secondary School, In-Naxxar
  • Jake Rickard, St Aloysius College Sixth Form, Birkirkara
  • Miguel Schembri, St Martin's College Sixth Form, L-Imsida
  • Veronika Sytnyk, De La Salle College Sixth Form, Il-Birgu

Nederland

  • Damien Heemskerk, Laurens Lyceum, Rotterdam
  • Denise Hoek, RSG Simon Vestdijk, Harlingen
  • Elisabeth Christine Eij, Driestarcollege, Gouda
  • Laurens Smulders, Stedelijk Gymnasium Breda, Breda
  • Tabitha van der Hoek, Gomarus scholengemeenschap Gorinchem, Gorinchem
  • Zinah El Sayed, Christelijk College De Populier, Den Haag

Österreich

  • Anna Lasinger, Akademisches Gymnasium, Salzburg

Polska

  • Agnieszka Bonczek, XVI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefanii Sempołowskiej, Warszawa
  • Barbara Karwowska, II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Batorego, Warszawa
  • Bartosz Pietrak, XVIII Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego, Warszawa
  • Gabriel Maciejewski, XL Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. S. Żeromskiego, Warszawa
  • Karol Żyła, Publiczne Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące, Kraków
  • Maciej Cross, Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej w Legionowie, Legionowo
  • Magdalena Bojarczuk, I Liceum Ogólnokształcące im. ks. Stanisława Staszica w Hrubieszowie, Hrubieszów
  • Maria Libera, I Liceum Ogólnokształcące im. S. Goszczyńskiego w Nowym Targu, Nowy Targ
  • Marta Olszewska, II Liceum Ogólnokształcące w Malborku, Malbork
  • Mateusz Dąblowski, I Liceum Ogólnokształcące im. St. Staszica w Lublinie, Lublin
  • Mila Moreau, Lycée français René Goscinny de Varsovie, Varsovie
  • Natalia Duretz, Lycée français René Goscinny de Varsovie, Varsovie
  • Patrycja Wiśniewska, Zespół Szkół Zawodowych Nr 2 im. Leona Wyczółkowskiego, Ryki
  • Paulina Zgryzek, II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. C. K. Norwida, Tychy
  • Roksana Harmas, XXII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. José Martí, Warszawa

Portugal

  • Ana Margarida Trigueiros Sampaio Foreid, Agrupamento de Escolas de Santiago do Cacém, Santiago do Cacém
  • Adjânia Veiga, Agrupamento de Escolas Eduardo Gageiro, Sacavém
  • Andreia Pereira, Escola Básica e Secundária de Melgaço, Melgaço
  • Beatriz Salas, Escola Secundária de Vila Real de Santo António, Vila Real de Santo António
  • Margarida Garcia, Escola Secundária Stuart Carvalhais, Massamá

România

  • Alexandra-Ioana Harapu, Colegiul Național „Vasile Alecsandri”, Bacău
  • Andreea-Bianca Ioniță, Liceul Teoretic „Ovidius”, Constanța
  • Andrei Sergiu Doroftei, Colegiul Tehnic „Danubiana”, Roman
  • Cristian Andrei Mihai, Colegiul Tehnic ,„Danubiana”, Roman
  • Cristian Moraru, Colegiul Național „Neagoe Basarab” Oltenița, Oltenița
  • Dafina Trufaș, Colegiul Național „Nicolae Bălcescu”, Brăila
  • Dorina Croitori, Colegiul Tehnic de Căi Ferate „Unirea”, Paşcani
  • Elisabeta-Miriam Iuga, Colegiul Național „dr. Ioan Meșotă”, Brașov
  • Elena Andreea Ujeniuc, Colegiul Tehnic „Danubiana”, Roman
  • Ioana Răducu, Colegiul Național „Ion C. Brătianu”, Pitești
  • Izabela Ioniță, Liceul Teoretic „George Călinescu”, Constanța
  • Güneș Berkant, Liceul Teoretic „Ovidius”, Constanța
  • Mara Scoroșanu, Colegiul Național „Neagoe Basarab” Oltenița, Oltenița
  • Maria Diana Mijlica, Colegiul Național „Ion C. Brătianu”, Pitești

Slovenija

  • Hana Valič, Škofijska gimnazija Vipava, Vipava
  • Maja Prosenjak Antolič, Gimnazija Ravne na Koroškem, Ravne na Koroškem
  • Matic Plut, Srednja šola Črnomelj, Črnomelj
  • Milica Stojkoska, Prva gimnazija Maribor, Maribor

Slovensko

  • Alexandra Bernáthová, Gymnázium, Golianova 68, Nitra
  • Andrea Martinková, Škola pre mimoriadne nadané deti a gymnázium, Bratislava
  • Marko Pastorák, Škola pre mimoriadne nadané deti a gymnázium, Bratislava
  • Martin Poláček, Škola pre mimoriadne nadané deti a gymnázium, Bratislava
  • Michaela Sitárová, Gymnázium Ladislava Dúbravu, Dunajská Streda
  • Monika Janesová, Škola pre mimoriadne nadané deti a gymnázium, Bratislava
  • Natália Novotová, Gymnázium, Golianova 68, Nitra
  • Ondrej Magna, Stredná priemyselná škola Jozefa Murgaša, Banská Bystrica
  • Patrik Puchovský, Piaristická spojená škola sv. Jozefa Kalazanského, Nitra
  • Szántó Szilárd, Obchodná akadémia Rožňava, Rožňava

Suomi/Finland

  • Charlie Cruz Kauppila, Tampereen yhteiskoulun lukio, Tampere
  • Julia Löfqvist, Jakobstads gymnasium, Jakobstad
  • Kaapo Mikkonen, Jyväskylän Lyseon lukio, Jyväskylä
  • Lotta Niemi, Jyväskylän Lyseon lukio, Jyväskylä
  • Sami Karru, Nousiaisten lukio, Nousiainen

Sverige

  • Adam Johansson, Danderyds gymnasium, Danderyd
  • Cecilia Lönn Farias, Tumba gymnasium, Tumba
  • Erik Carlqvist, Katedralskolan, Skara
  • Felicia Wächter, Tyska skolan, Stockholm
  • Jakob Strömholm Sontagh, Tyska skolan, Stockholm
  • Lea Svedskog, Karolinska gymnasiet, Örebro
  • Maria Moldrickx, Tyska skolan, Stockholm
  • Nora Josephsson, Klara Teoretiska Gymnasium, Göteborg
  • Ragnar Norrsell, Hvitfeldtska gymnasiet, Göteborg

United Kingdom

  • Adrien Chavarot, Sevenoaks School, Sevenoaks
  • Alexandru Nastase-Bejenariu, Charterhouse School, Godalming
  • Alice Bathurst, Guildford High School, Guildford
  • Catalina Taylor, Canford School, Wimborne
  • Chris Reilly, St Margaret's High School, Airdrie
  • Giovanna Gomes, Jersey College for Girls, Jersey, Channel Islands
  • Jack Davey, Glenalmond College, Perth
  • Jake Emerson, Hampton School, Hampton, Middlesex
  • James Smith, Hampton School, Hampton, Middlesex
  • Jennifer Hayes, Haberdashers' Aske's School for Girls, Elstree
  • Leila Mermelstein, The Henrietta Barnett School, London
  • Lottie Thomas, Canford School, Wimborne
  • Oscar Leonov, Hampton School, Hampton, Middlesex
  • Owen Hein-Phillips, Sevenoaks School, Sevenoaks
  • Pragna Challapalli, Hutchesons' Grammar School, Glasgow
  • Rita Shterenlikht, Bristol Grammar School, Bristol
  • Sarah Adegbite, Woldingham School, Woldingham
  • Stanley Scott, BHASVIC, Hove
  • Temi Atanlusi, Bancroft's School, London
  • Zamvar Aditi, The Grammar School at Leeds, Leeds
  • Zoe Blackburn, Churcher's College, Petersfield
  • Zoe Billyard, Lewes Old Grammar School, Lewes
  • Zoe Zhang, The Henrietta Barnett School, London
Departments