Belgique/België

  • Athénée Royal d’Arlon, Arlon
  • Athénée Royal de Dour, Dour
  • Athénée Royal de Mons 1, Mons
  • Athénée Royal de Saint-Ghislain, Saint-Ghislain
  • Athénée Royal de Woluwe-Saint-Pierre "Crommelynck", Woluwe-Saint-Pierre
  • Athénée Royal Paul Delvaux, Ottignies-Louvain-La-Neuve
  • Athénée Thil Lorrain, Verviers
  • Berkenboom Humaniora, Sint-Niklaas
  • Collège Saint-Michel, Gosselies
  • Damiaaninstituut, Aarschot
  • Ecole Internationale du SHAPE, SHAPE
  • European School Brussels II, Woluwe-Saint-Lambert
  • European School Mol, Mol
  • IATA, Namur
  • Institut Notre-Dame de Bonne-Espérance, Braine-le-Comte
  • Institut Saint-Dominique, Bruxelles
  • Institut Sainte-Marie d’Arlon, Arlon
  • Königliches Athenäum Sankt Vith, Sankt Vith
  • Sint-Barbaracollege, Gent
  • Spes Nostra Kuurne, Kuurne
  • Viio Tongeren, Tongeren

България

  • 138 Средно училище за западни и източни езици „Проф. Васил Златарски“, гр. София
  • Американски колеж в София, гр. София
  • Гимназия с преподаване на чужди езици „Йоан Екзарх“, гр. Варна
  • Гимназия с преподаване на чужди езици „Симеон Радев“, гр. Перник
  • Езикова гимназия „Акад. Людмил Стоянов“, гр. Благоевград
  • Езикова гимназия „Д-р Петър Берон“, гр. Кюстендил
  • Езикова гимназия „Проф. д-р Асен Златаров“, гр. Хасково
  • Образцова математическа гимназия „Акад. Кирил Попов“, гр. Пловдив
  • Професионална гимназия по телекомуникации, гр. София
  • Професионална гимназия по туризъм „Д-р Васил Берон“, гр. Велико Търново
  • Профилирана езикова гимназия „Екзарх Йосиф I“, гр. Ловеч
  • Разложка професионална гимназия „Никола Стойчев“, гр. Разлог
  • Средно училище „Нешо Бончев“, гр. Панагюрище
  • Средно училище „Отец Паисий“, гр. Мадан
  • Средно училище за европейски езици „Св. Константин-Кирил Философ“, гр. Русе
  • Средно училище по изкуства „Св. Климент Охридски“, гр. Добрич
  • Търговска гимназия, гр. Бургас

Česká republika

  • Anglické gymnázium Pardubice, Pardubice
  • Gymnázium Brno-Řečkovice, Brno
  • Gymnázium Budějovická, Praha
  • Gymnázium Bystrc, Brno
  • Gymnázium Česká Lípa, Česká Lípa
  • Gymnázium Dobruška, Dobruška
  • Gymnázium Josefa Ressela, Chrudim
  • Gymnázium Olgy Havlové, Ostrava
  • Gymnázium Olomouc-Hejčín, Olomouc
  • Gymnázium Sokolov, Sokolov
  • Gymnázium Teplice, Teplice
  • Gymnázium Jírovcova, České Budějovice
  • Gymnázium Arabská, Praha
  • Hotelová škola a Obchodní akademie Havířov, Havířov
  • Jazykové gymnázium Pavla Tigrida, Ostrava-Poruba
  • Malostranské gymnázium, Praha
  • Masarykovo gymnázium, Plzeň
  • Masarykovo gymnázium, Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická Vsetín, Vsetín
  • Střední odborná škola ochrany osob a majetku, Karviná-Hranice
  • Střední škola knižní kultury, Praha
  • Strojní průmyslová škola strojnická Vsetín, Vsetín

Danmark

  • ​​​​Allerød Gymnasium, Allerød
  • Esbjerg Gymnasium, Esbjerg
  • Frederiksborg Gymnasium & HF, Hillerød
  • Holstebro Gymnasium og HF, Holstebro
  • Lyngby Gymnasium, UNord, Kgs Lyngby
  • Nørre Gymnasium & IB World School, Brønshøj
  • Nyborg Gymnasium, Nyborg
  • Rødkilde Gymnasium, Vejle
  • Silkeborg Gymnasium, Silkeborg
  • Skanderborg Gymnasium, Skanderborg
  • Svendborg Gymnasium og HF, Svendborg
  • Tietgen Handelsgymnasium, Odense V
  • Vejlefjordskolen, Daugård

Deutschland

  • Albert-Einstein-Gymnasium, Neubrandenburg
  • Albert-Schweitzer-Gymnasium, Kaiserslautern
  • Aloys-Fischer-Schule, Deggendorf
  • Bachgauschule Babenhausen, Babenhausen
  • BbS J.P.C. Heinrich Mette, Quedlinburg
  • BBS1 Goslar, Goslar
  • Berufskolleg Südstadt, Köln
  • Berufskolleg Wirtschaft und Verwaltung des Kreises Siegen-Wittgenstein, Siegen
  • Bonn International School, Bonn
  • Buigen-Gymnasium, Herbrechtingen
  • Campus Klarenthal, Wiesbaden
  • Carl-Fuhlrott-Gymnasium, Wuppertal
  • Christoph-Graupner-Gymnasium, Kirchberg
  • Comenius-Gymnasium Datteln, Datteln
  • Couven-Gymnasium, Aachen
  • Deutzer-Gymnasium Schaurtestraße, Köln
  • Dom-Gymnasium Freising, Freising
  • Einstein-Gymnasium Potsdam, Potsdam
  • Elisabeth-Gymnasium Halle (Saale), Halle/Saale
  • Elisabethschule, Marburg
  • Eliteschule des Wintersports Oberwiesenthal, Oberwiesenthal
  • Theodor-Heuss-Gymnasium Göttingen, Göttingen
  • Fontane-Gymnasium Strausberg, Strausberg
  • Französisches Gymnasium Berlin, Berlin
  • Freiherr-vom-Stein-Schule Fulda, Fulda
  • Friedrich-Ludwig-Jahn-Gymnasium Rathenow, Rathenow
  • Gabriel-von-Seidl-Gymnasium, Bad Tölz
  • Georg-Büchner-Gymnasium, Kaarst
  • Goethegymnasium Hildesheim, Hildesheim
  • Goetheschule Wetzlar, Wetzlar
  • Gustav-Heinemann-Oberschule, Berlin
  •   „Alexander von Humboldt“ Gymnasium , Eberswalde
  • Gymnasium Am Kothen, Wuppertal
  • Gymnasium am Mosbacher Berg, Wiesbaden
  • Gymnasium an der Willmsstraße, Delmenhorst
  • Gymnasium Bad Aibling, Bad Aibling
  • Gymnasium der Gemeinde Kreuzau, Kreuzau
  • Gymnasium des Wetteraukreises, Nidda
  • Gymnasium Herzogenaurach, Herzogenaurach
  • Gymnasium Marienschule, Hildesheim
  • Gymnasium Markt Indersdorf, Markt Indersdorf
  • Gymnasium Nepomucenum Rietberg, Rietberg
  • Gymnasium Oberursel, Oberursel
  • Gymnasium Syke, Syke
  • Gymnasium Weilheim, Weilheim
  • Hans und Sophie Scholl-Gymnasium Ulm, Ulm
  • Helmholtz-Gymnasium Karlsruhe, Karlsruhe
  • Herbartgymnasium, Oldenburg
  • Herzog-Ernst-Gymnasium Uelzen, Uelzen
  • Holstenschule, Neumünster
  • Humboldt-Gymnasium Potsdam, Potsdam
  • IGS Enkenbach-Alsenborn, Enkenbach-Alsenborn
  • Jakob-Brucker-Gymnasium, Kaufbeuren
  • Johann-Gottfried-Herder-Gymnasium Schneeberg, Schneeberg
  • Johann-Gottfried-Herder-Gymnasium, Berlin
  • Johann-Sebastian-Bach-Gymnasium Windsbach, Windsbach
  • Kopernikus-Gymnasium Wasseralfingen, Aalen
  • Kuniberg Berufskolleg Recklinghausen, Recklinghausen
  • Latina August Hermann Francke, Halle
  • Leibniz-Gymnasium Altdorf, Altdorf bei Nürnberg
  • Leibniz-Gymnasium Östringen, Östringen
  • Leipzig International School, Leipzig
  • Lise-Meitner-Gymnasium Böblingen, Böblingen
  • Ludwig-Thoma-Gymnasium, Prien am Chiemsee
  • Luisen-Gymnasium, Düsseldorf
  • Margarete-Steiff-Gymnasium, Giengen an der Brenz
  • Max-Planck-Schule Kiel, Kiel
  • Merian-Schule, Berlin
  • Modellschule Obersberg, Bad Hersfeld
  • Nicolaus-Cusanus-Gymnasium, Bonn
  • Nikolaus-August-Otto-Schule, Bad Schwalbach
  • Oranienschule Wiesbaden, Wiesbaden
  • Otto-Nagel-Gymnasium, Berlin
  • Gymnasium Mariengarden, Borken-Burlo
  • Ratsgymnasium Stadthagen, Stadthagen
  • Ratsgymnasium Peine, Peine
  • Rhön-Gymnasium Bad Neustadt, Bad Neustadt
  • Romain-Rolland-Gymnasium Dresden, Dresden
  • Salzmannschule Schnepfenthal, Waltershausen
  • SBBS Gesundheit, Soziales und Sozialpädagogik, Gera
  • Schiller-Gymnasium Hameln, Hameln
  • Schwalmgymnasium, Schwalmstadt
  • Sophie-Barat-Schule, Hamburg
  • St. Antonius-Gymnasium, Lüdinghausen
  • St. Hildegardis-Gymnasium, Duisburg
  • St. Raphael-Gymnasium, Heidelberg
  • St.-Pius-Gymnasium, Coesfeld
  • Stadtteilschule Winterhude, Hamburg
  • Thomas-Mann-Gymnasium Oschatz, Oschatz
  • Vestisches Gymnasium Kirchhellen, Bottrop
  • Waldheimschule Pädagogium Bad Sachsa, Bad Sachsa
  • Walter-Gropius-Gymnasium, Selb
  • Wilhelm-Raabe-Schule, Lüneburg
  • Wilhelm-Hittorf-Gymnasium, Münster
  • Wolfgang-Borchert-Gymnasium, Halstenbek
  • Wolfgang-Ernst-Gymnasium, Büdingen

Eesti

  • Jõhvi Gümnaasium, Jõhvi
  • Miina Härma Gümnaasium, Tartu
  • Rapla Gümnaasium, Rapla
  • Tallinna Prantsuse Lütseum, Tallinn
  • Tallinna Nõmme Gümnaasium, Tallinn
  • Türi Ühisgümnaasium, Türi

Éire/Ireland

  • Coláiste Chiaráin, Luimneach
  • Coláiste Éinde, Gaillimh
  • Coláiste Íosagáin, Baile Átha Cliath
  • Loreto Abbey Dalkey, Dublin
  • Maynooth Post Primary School, Kildare
  • Mount Sackville Secondary School, Dublin
  • Patrician High School, Monaghan
  • Sandford Park School, Dublin
  • Scoil Mhuire, Béal Átha 'n Ghaorthaidh, Corcaigh
  • St Colmcille’s Community School, Dublin
  • St Flannan's College, Clare

Ελλάδα

  • 1ο Γενικό Λύκειο Καβάλας
  • 1ο Γενικό Λύκειο Καλυβίων, Αττική
  • 1ο Γενικό Λύκειο Τρίπολης, Αρκαδία
  • 5ο Γενικό Λύκειο Ηρακλείου, Ηράκλειο Κρήτης
  • 6ο Γενικό Λύκειο Λαμίας
  • Γενικό Λύκειο Αμερικανικής Γεωργικής Σχολής, Θεσσαλονίκη
  • Γενικό Λύκειο Αξού, Γιαννιτσά
  • Γενικό Λύκειο Γαλαξιδίου, Φωκίδα
  • Γενικό Λύκειο Διδυμοτείχου
  • Γενικό Λύκειο Κανήθου, Χαλκίδα
  • Γενικό Λύκειο Νέας Περάμου, Καβάλα
  • Γενικό Λύκειο Πεδινής, Ιωάννινα
  • Γενικό Λύκειο Σερβίων, Κοζάνη
  • Πειραματικό Λύκειο Πανεπιστημίου Πατρών
  • Γυμνάσιο και Λυκειακές Τάξεις Δαύλειας, Βοιωτία
  • Ελληνοαμερικανικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα Κολλέγιο Αθηνών
  • Ιδιωτικά Σχολεία Άξιον, Άβδηρα Ξάνθης
  • Λεόντειο Λύκειο Νέας Σμύρνης, Αττική
  • Λύκειο Εκπαιδευτηρίων Γένεσις, Ιωάννινα
  • Πολύτροπη Αρμονία, Χαϊδάρι Αττική
  • Πρότυπο Γενικό Λύκειο Ευαγγελικής Σχολής Σμύρνης, Αττική

España

  • ​​​​​​​CIFP San Cristóbal, Las Palmas de Gran Canaria
  • Colegio Alemán San Alberto Magno, Zaragoza
  • Colegio Claret, Sevilla
  • Colegio de Fomento Monteagudo Nelva, Murcia
  • Colegio Diocesano San Ignacio, Ponferrada
  • Colegio El Buen Pastor, Zaragoza
  • Colegio Espíritu Santo, Baena
  • Colegio Fundación Caldeiro, Madrid
  • Colegio Internacional San Francisco de Paula, Sevilla
  • Colegio La Encarnación, Sueca
  • Colegio Las Claras del Mar Menor, Los Narejos
  • Colegio Mariano Franciscanas, Vigo
  • Colegio Monteagudo-Nelva, Murcia
  • Colegio Romareda, Zaragoza
  • Colegio Sagrada Familia Patronato de la Juventud Obrera, Valencia
  • Colegio Sagrado Corazón, Pamplona
  • Colegio San Gabriel, Madrid
  • I.E.S. Foramontanos, Cabezón de la Sal
  • IES Alonso Quijano, Quintanar de la Orden
  • IES Bellaguarda, Altea
  • IES Bernaldo de Quirós, Mieres
  • IES Binissalem, Binissalem
  • IES Campos de Amaya,   Villadiego
  • IES Condesa Eylo Alfonso, Valladolid
  • IES Cotes Baixes, Alcoy
  • IES Cuatro Caminos, Don Benito
  • IES de Llanes, Llanes
  • IES de Melide, Melide
  • IES Francesc Tàrrega, Vila-real
  • IES Fuente Fresnedo, Laredo
  • IES Gabriel Cisneros, Móstoles
  • IES Goya, Zaragoza
  • IES Isaac Newton, Madrid
  • IES Isla de la Deva, Piedras Blancas
  • IES Joaquín Araújo, Fuenlabrada
  • IES Jorge Guillén, Villalón de Campos
  • IES José Luis Sampedro, Guadalajara
  • IES La Albericia, Santander
  • IES Lloixa, San Juan de Alicante
  • IES Miguel Catalán, Zaragoza
  • IES Miguel Hernández, Alicante
  • IES Miralcamp, Vila-real
  • IES Newton-Salas, Villanueva de la Torre
  • IES Pedro de Luna, Zaragoza
  • IES Pere Boïl, Valencia
  • IES Príncipe Felipe, Madrid
  • IES San Juan Bosco, Lorca
  • IES San Juan de la Cruz, Úbeda
  • IES San Mateo, Madrid
  • IES Santa Clara, Santander
  • IES Santa María la Real, Aguilar de Campoo
  • IES Son Pacs, Palma de Mallorca
  • IES Trassierra, Córdoba
  • IES Valle del Ebro, Tudela

France

  • ​​​​​​​Agrocampus 64 LEGTA de Pau-Montardon, Montardon
  • Lycée Bernat Etxepare, Bayonne
  • Ensemble Scolaire Notre Dame Saint-Joseph, Épinal
  • Institut National des Jeunes Aveugles, Paris
  • Institution Robin, Vienne
  • Institution Sainte Catherine, Villeneuve-sur-Lot
  • International School of Béarn, Pau
  • LEGT Mahatma Gandhi, Saint-André
  • Lycée Franklin Roosevelt, Reims
  • LP2I, Jaunay-Clan
  • Lycée Alphonse Daudet, Tarascon
  • Lycée Amiral Ronarc´h Sección Internacional Española, Brest
  • Lycée André Malraux, Gaillon
  • Lycée André Malraux, Remiremont
  • Lycée Antoine de Saint Exupéry, Lyon
  • Lycée Aristide Maillol, Perpignan
  • Lycée Auguste et Jean Renoir, Angers
  • Lycée Auguste et Louis Lumière, Lyon
  • Lycée Auguste Renoir, Limoges
  • Lycée Augustin Fresnel, Bernay
  • Lycée Bertène Juminer, Le Lamentin
  • Lycée Blaise Pascal, Saint Dizier
  • Lycée Bossuet, Condom
  • Lycée Camille Claudel, Vauréal
  • Lycée de Borda, Dax
  • Lycée de la Venise Verte, Niort
  • Lycée Denis Diderot, Langres
  • Lycée du Couserans, Saint Girons
  • Lycée du Haut Val de Sèvre,  Saint Maixent-L'École
  • Lycée Edmond Rostand, Bagnères de Luchon
  • Lycėe Eugène Hénaff, Bagnolet
  • Lycée Fernand Renaudeau, Cholet
  • Lycée Frédéric Bazille Agropolis, Montpellier
  • Lycée Georges Clemenceau,  Sartène
  • Lycée Guist'hau, Nantes
  • Lycée Gustave Flaubert, Rouen
  • Lycée Hugues Libergier, Reims
  • Lycée international Charles de Gaulle, Dijon
  • Lycée Jacques Brel, Choisy le Roi
  • Lycée Jacques Prévert, Pont-Audemer
  • Lycée Javouhey, Brest
  • Lycée Jean Antoine Chaptal,  Mende
  • Lycée Jean Baptiste Colbert, Lorient
  • Lycée Jean Dautet, La Rochelle
  • Lycée Jean Joly, La Rivière Saint-Louis
  • Lycée Jeanne d'Arc, Montaigu
  • Lycée Joseph Loth, Pontivy
  • Lycée Jules Verne, Limours
  • Lycée Lapérouse, Nouméa
  • Lycée Léonard de Vinci, Soissons
  • Lycée Les Sept Mares, Maurepas
  • Lycée Les Fontenelles, Louviers
  • Lycée Marcel Pagnol, Marseille
  • Lycée Militaire de Saint-Cyr, Saint-Cyr-L'École
  • Lycée Multilingue Ombrosa,  Caluire et Cuire
  • Lycée Notre Dame, Le Mans
  • Lycée Paul Hazard, Armentières
  • Lycée Polyvalent Françoise, Tournefeuille
  • Lycée Professionnel Claude Lehec, Saint Hilaire du Harcouet
  • Lycée Professionnel de Montgolfier, Annonay
  • Lycée Racan, Château du Loir
  • Lycée Robert Doisneau, Corbeil-Essonnes
  • Lycée Saint André, Niort
  • Lycée Saint Elme, Arcachon
  • Lycée Saint Jean, Salon de Provence
  • Lycée Saint Joseph, Bruz
  • Lycée Saint Thomas d'Aquin, Saint Jean de Luz
  • Lycée Sainte Thérèse, Quimper
  • Lycée Saint-Sernin, Toulouse
  • Lycée Schuman-Perret, Le Havre
  • Lycée Simone Weil, Saint-Priest-en-Jarez
  • Lycée Yourcenar, Le Mans
  • Saint Denis International School, Loches
  • The British School of Paris, Croissy sur Seine

Hrvatska

  • ​​​​​​​Druga gimnazija Varaždin, Varaždin
  • Ekonomska škola Braća Radić, Đakovo
  • Ekonomska škola Sisak, Sisak
  • Ekonomska škola Vukovar, Vukovar
  • Gimnazija Županja, Županja
  • I. gimnazija Osijek, Osijek
  • Katolička klasična gimnazija s pravom javnosti u Virovitici, Virovitica
  • Salezijanska klasična gimnazija s pravom javnosti u Rijeci, Rijeka
  • Srednja škola Bartola Kašića, Grubišno Polje
  • Tehnička škola Pula, Pula
  • XVI. gimnazija, Zagreb

Italia

  • Centro Scolastico “La Traccia”, Calcinate
  • Collegio Salesiano “Astori”, Mogliano Veneto
  • I.I.S. “A. Volta”, Pescara
  • I.I.S. “Blaise Pascal”, Pomezia
  • I.I.S. “C. Varano”, Camerino
  • I.I.S. “Ciampini-Boccardo”, Novi Ligure
  • I.I.S. “Giotto Ulivi”, Borgo San Lorenzo
  • I.I.S. “Lorenzo Gigli”, Rovato
  • I.I.S. “Majorana”, Moncalieri
  • I.I.S. “Oriani-Tandoi”, Corato
  • I.I.S. “Paolo Boselli”, Torino
  • I.I.S. “Savoia Benincasa”, Ancona
  • I.I.S.S. “Darwin”, Roma
  • I.I.S.S. “Epifanio Ferdinando”, Mesagne
  • I.I.S.S. “G. B. Vaccarini”, Catania
  • I.I.S.S. “G. Dell'Olio”, Bisceglie
  • I.I.S.S. “G. T. Giordani”, Monte Sant'Angelo
  • I.S.I.S. “Angelo Omodeo”, Mortara
  • I.S.I.S. “Carducci Volta Pacinotti”, Piombino
  • I.S.I.S. “Michelangelo Buonarroti”, Monfalcone
  • I.S.I.S. “V. Manzini”, San Daniele del Friuli
  • I.S.I.S.S. “Taddeo Da Sessa”, Sessa Aurunca
  • I.S.S. “Don Lorenzo Milani”, Romano di Lombardia
  • Istituto di Istruzione Secondaria “Daniele Crespi”, Busto Arsizio
  • Istituto di Istruzione Secondaria Superiore "Calogero Amato Vetrano”, Sciacca
  • Istituto di Istruzione Superiore “Alessandro Volta”, Castel San Giovanni
  • Istituto di Istruzione Superiore “Eschilo”, Gela
  • Istituto di Istruzione Superiore “Ettore Bolisani”, Villafranca di Verona
  • Istituto di Istruzione Superiore “Ettore Majorana”, San Lazzaro di Savena
  • Istituto di Istruzione Superiore “L. Da Vinci”, Chiavenna
  • Istituto di Istruzione Superiore “Sansi-Leonardi-Volta”, Spoleto
  • Istituto Onnicomprensivo di Guglionesi, Guglionesi
  • Istituto Omnicomprensivo "Ferrari-Machiavelli", Soriano Calabro
  • Istituto Professionale di Stato “Filosi”, Terracina
  • Istituto Statale di Istruzione Secondaria “Giosuè Carducci”, Comiso
  • Istituto Superiore “Sandro Pertini”, Afragola
  • Istituto Tecnico Economico “Gadda Rosselli”, Gallarate
  • Istituto Tecnico Tecnologico “Francesco Baracca”, Brescia
  • ITE “E. Tosi”, Busto Arsizio
  • ITET “Andrea Mantegna”, Mantova
  • ITET “Daverio - Casula - Nervi”, Varese
  • ITI “Angioy”, Sassari
  • Liceo “Agnesi”, Milano
  • Liceo “E. Fermi”, Cecina
  • Liceo “Filippo Buonarroti”, Pisa
  • Liceo “Marconi Delpino”, Chiavari
  • Liceo “Pietro Siciliani”, Lecce
  • Liceo “Torricelli-Ballardini”, Faenza
  • Liceo Classico “Perticari”, Senigallia
  • Liceo Classico “Virgilio”, Mantova
  • Liceo Classico “Volta”, Como
  • Liceo Classico e Linguistico “G. Leopardi”, Macerata
  • Liceo Classico, Linguistico e Coreutico “R. Settimo”, Caltanissetta
  • Liceo Classico Musicale “Petrarca”, Arezzo
  • Liceo Linguistico di Stato “G. Falcone”, Bergamo
  • Liceo Linguistico Europeo “G.Parini”, Barzanò
  • Liceo Linguistico “Maria Ausiliatrice”, Torino
  • Liceo Scientifico “L. Satriani”, Petilia Policastro
  • Liceo Scientifico “Manfredo Fanti”, Carpi
  • Liceo Scientifico Linguistico Statale “Paolo Giovio”, Como
  • Liceo Scientifico Statale “G.C Vanini”, Casarano
  • Liceo Scientifico Statale “I. Vian”, Bracciano
  • Liceo Scientifico Statale “Marie Curie”, Giulianova
  • Liceo Statale “Bonaventura Rescigno”, Roccapiemonte
  • Liceo Statale “De Amicis”, Cuneo
  • Liceo Statale “Democrito”, Roma
  • Liceo Statale “Eugenio Montale”, San Donà di Piave
  • Liceo Statale “Francesco Cecioni”, Livorno
  • Liceo Statale “Pasquale Villari”, Napoli
  • Liceo Statale “Teresa Ciceri”, Como
  • Liceo Statale “Vincenzo Monti”, Cesena
  • Polo Liceale “Luigi Illuminati”, Atri
  • “Volta Cooperativa Sociale”, Udine

Κύπρος

  • ​​​​​​​Λύκειο Α’ Εθνάρχη Μακαρίου Γ’, Πάφος
  • Λύκειο Αγίας Φυλάξεως, Λεμεσός
  • Λύκειο Αραδίππου «Τάσος Μητσόπουλος», Αραδίππου – Λάρνακα
  • Λύκειο Κοκκινοχωρίων Φώτη Πίττα, Φρέναρος – Αμμόχωστος  
  • Λύκειο Κύκκου Πάφου, Πάφος
  • Foley's School, Λεμεσός

Latvija

  • ​​​​​​​Daugavpils 12. vidusskola, Daugavpils
  • Ikšķiles vidusskola, Ikšķile
  • Jelgavas Valsts ģimnāzija, Jelgava
  • Ķeguma komercnovirziena vidusskola, Ķegums
  • Līvānu 1. vidusskola, Līvāni
  • Puškina licejs, Rīga
  • Š. Dubnova Rīgas Ebreju vidusskola, Rīga
  • Valmieras Valsts ģimnāzija, Valmiera

Lietuva

  • ​​​​​​​Elektrėnų profesinio mokymo centras, Elektrėnai
  • Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija,  Kaltinėnai, Šilalės r.
  • Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centras, Kaunas
  • Kauno technologijos universiteto gimnazija, Kaunas
  • Kauno „Saulės“ gimnazija, Kaunas
  • Kauno Jono Jablonskio gimnazija, Kaunas
  • Marijampolės Sūduvos gimnazija, Marijampolė
  • Švenčionėlių Mindaugo gimnazija, Švenčionėliai
  • Telšių Žemaitės gimnazija, Telšiai
  • Vilkaviškio r. Gražiškių gimnazija, Gražiškiai, Vilkaviškio r.
  • Vilniaus Jono Basanavičiaus gimnazija, Vilnius

Luxembourg

  • ​​​​​​​Athénée de Luxembourg, Luxembourg
  • Deutsch-Luxemburgisches Schengen-Lyzeum, Perl
  • École européenne de Luxembourg II, Bertrange
  • Lycée Nic-Biever, Dudelange

Magyarország

  • ​​​​​​​Avasi Gimnázium, Miskolc
  • Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
  • BGSZC Pestszentlőrinci Közgazdasági és Informatikai Szakgimnáziuma, Budapest
  • Corvin Mátyás Gimnázium, Budapest
  • Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium, Győr
  • Debreceni Csokonai Vitéz Mihály Gimnázium, Debrecen
  • ÉSZC Százhalombattai Széchenyi István Szakgimnáziuma és Gimnáziuma, Százhalombatta
  • Fóti Népművészeti Szakgimnázium és Gimnázium, Fót
  • Gépipari és Informatikai Szakgimnázium, Szombathely
  • Gödöllői Török Ignác Gimnázium, Gödöllő
  • Jurisich Miklós Gimnázium és Kollégium, Kőszeg
  • Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
  • Karolina Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Szeged
  • Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja Gimnázium, Baja
  • Óbudai Árpád Gimnázium, Budapest
  • Pécsi Apáczai Csere János Általános Iskola, Gimnázium, Kollégium, Alapfokú Művészeti Iskola, Pécs
  • Pécsi Janus Pannonius Gimnázium, Pécs
  • PSZC Mohácsi Radnóti Miklós Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája, Mohács
  • Szeberényi Gusztáv Adolf Evangélikus Gimnázium, Művészeti Szakgimnázium, Általános Iskola, Óvoda, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Békéscsaba
  • Szerb Antal Gimnázium, Budapest
  • Zalaegerszegi Ady Endre Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Zalaegerszeg

Malta

  • ​​​​​​​De La Salle College Sixth Form, Birgu
  • G.F. Abela Junior College, Msida
  • Giovanni Curmi Higher Secondary School, Naxxar
  • Sir MA Refalo Sixth Form, Victoria, Gozo
  • St Aloysius College Sixth Form, Birkirkara
  • St Martin's College Sixth Form, Msida

Nederland

  • ​​​​​​​Alfrink College, Zoetermeer
  • Christelijk College De Populier, Den Haag
  • College Hageveld, Heemstede
  • CSW van de Perre, Middelburg
  • Damstede Lyceum, Amsterdam
  • Driestarcollege, Gouda
  • Etty Hillesum Lyceum, Deventer
  • European School Bergen, Bergen NH
  • Gomarusscholengemeenschap Gorinchem
  • Groevenbeek, Ermelo
  • Gymnasium Felisenum, Velsen-Zuid
  • Gymnasium Haganum, Den Haag
  • Haags Montessori Lyceum, Den Haag
  • Het Nieuwe Eemland, Amersfoort
  • Het Stedelijk Lyceum Kottenpark, Enschede
  • JacP Thijsse College,  Castricum
  • Laurens Lyceum, Rotterdam
  • Lentiz MBO Maasland, Maasland
  • O.R.S. Lek en Linge,   Culemborg
  • Praedinius Gymnasium, Groningen
  • RGO Middelharnis, Middelharnis
  • RSG Simon Vestdijk,  Harlingen
  • Stedelijk Gymnasium Athena,  Leiden
  • Stedelijk Gymnasium Breda, Breda
  • The British School of Amsterdam, Amsterdam
  • Titus Brandsmalyceum, onderdeel van het Hooghuis, Oss

Österreich

  • Akademisches Gymnasium Salzburg, Salzburg
  • Akademisches Gymnasium Graz, Graz
  • BG und BRG Korneuburg, Korneuburg
  • BG/BRG Bad Ischl, Bad Ischl
  • BG/BRG Kirchengasse, Graz
  • BG/BRG Knittelfeld, Knittelfeld
  • BG/BRG Leoben NEU, Leoben
  • BG/BRG Perchtoldsdorf, Perchtoldsdorf
  • Bischöfliches Gymnasium Paulinum, Schwaz
  • BORG Deutschlandsberg, Deutschlandsberg
  • Bundeshandelsakademie Hallein, Hallein
  • Bundeshandelsakademie Linz Auhof, Linz
  • Don Bosco-Gymnasium Unterwaltersdorf, Ebreichsdorf-Unterwaltersdorf
  • Fachschule für Kunsthandwerk und Design, Elbigenalp
  • Fachschule und Aufbaulehrgang für wirtschaftliche Berufe des Schulvereins der Dominikanerinnen, Wien
  • HAK Schärding, Schärding
  • HLW Hartberg, Hartberg
  • Sir Karl Popper Schule am Wiedner Gymnasium / Wiedner Gymnasium, Wien

Polska

  • ​​​​​​​1SLO Bednarska, Warszawa
  • CLVII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie, Warszawa
  • I Liceum Ogólnokształcące im. ks. Stanisława Staszica w Hrubieszowie, Hrubieszów
  • I Liceum Ogólnokształcące im. Leona Kruczkowskiego w Tychach, Tychy
  • I Liceum Ogólnokształcące im. Lotników Polskich, Olesno
  • I Liceum Ogólnokształcące im. S. Goszczyńskiego w Nowym Targu, Nowy Targ
  • I Liceum Ogólnokształcące im. St. Staszica w Lublinie, Lublin
  • I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego w Kozienicach, Kozienice
  • I Liceum Ogólnokształcące im. ks. J. Kompałły i W. Lipskiego w Ostrowie Wielkopolskim, Ostrów Wlkp.
  • II Liceum Ogólnokształcące im. S. Staszica w Tarnowskich Górach, Tarnowskie Góry
  • II Liceum Ogólnokształcące w Malborku, Malbork
  • II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Konopnickiej w Katowicach, Katowice
  • II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Batorego, Warszawa
  • II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Świętej Królowej Jadwigi w Siedlcach, Siedlce
  • II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. C. K. Norwida, Tychy
  • III Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej we Włocławku, Włocławek
  • III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Alfreda Lityńskiego w Suwałkach, Suwałki
  • IV Liceum Ogólnokształcące im. kpt. pil. Eugeniusza Horbaczewskiego, Zielona Góra
  • Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Porytowego Wzgórza 1, Janów Lubelski
  • Liceum Ogólnokształcące im. gen. Józefa Wybickiego, Śrem
  • Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej w Legionowie, Legionowo
  • Liceum Ogólnokształcące Nr II im. Joachima Chreptowicza, Ostrowiec Świętokrzyski
  • Liceum Ogólnokształcące im. Piotra Skargi, Grójec
  • LXIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Ignacego Witkiewicza "Witkacego", Warszawa
  • Lycée français René Goscinny de Varsovie, Varsovie
  • Mundurowe Liceum Ogólnokształcące w Łodzi, Łódź
  • Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące im. Roberta Schumana Fundacji Primus, Warszawa
  • Powiatowy Zespół Szkół nr 4 im. Jakuba Wejhera w Wejherowie, Wejherowo
  • Powiatowy Zespół Szkół w Redzie, Reda
  • Publiczne Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki w Magdalence, Łazy, Magdalenka
  • Publiczne Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące, Kraków
  • Strumienie Liceum Ogólnokształcące Stowarzyszenia Sternik, Józefów
  • Technikum TEB Edukacja, Rybnik
  • Technikum TEB Edukacja, Gdańsk
  • XL Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. S. Żeromskiego, Warszawa
  • XV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Zjednoczonej Europy, Gdańsk
  • XVI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefanii Sempołowskiej, Warszawa
  • XVIII Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego, Warszawa
  • XXII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. José Martí, Warszawa
  • XXIX Liceum Ogólnokształcące im. cc mjr Hieronima Dekutowskiego ps. Zapora, Lublin
  • Zespół Szkół Budowlanych i Samochodowych w Gorzowie Wlkp, Gorzów Wlkp
  • Zespół Szkół Drogowo-Geodezyjnych i Licealnych im. Augusta Witkowskiego w Jarosławiu, Jarosław
  • Zespół Szkół Ekonomiczno-Ogrodniczych, Tarnów
  • Zespół Szkół Gastronomicznych im. prof. Eugeniusza Pijanowskiego, Warszawa
  • Zespół Szkół im. Piotra Wysockiego, Warszawa
  • Zespół Szkol nr 2 im. M. Reja w Kraśniku, Kraśnik
  • Zespół Szkół nr 8, Wrocław
  • Zespół Szkół Ogólnokształcących imienia Kazimierza Jagiellończyka, Lidzbark Warmiński
  • Zespół Szkol Ponadpodstawowych, Rydułtowy
  • Zespół Szkół w Paczkowie, Paczków
  • Zespół Szkół Zawodowych Nr 2 im. Leona Wyczółkowskiego, Ryki

Portugal

  • Agrupamento de Escolas de Montemor-o-Velho, Montemor-o-Velho
  • Agrupamento de Escolas da Gafanha da Nazaré, Gafanha da Nazaré
  • Agrupamento de Escolas de Búzio, Vale de Cambra
  • Agrupamento de Escolas de Guia, Guia-Pombal
  • Agrupamento de Escolas de Santiago do Cacém, Santiago do Cacém
  • Agrupamento de Escolas Dr. Francisco Fernandes Lopes, Olhão
  • Agrupamento de Escolas Eduardo Gageiro, Sacavém
  • Agrupamento de Escolas Miguel Torga, Monte Abraão
  • Agrupamento de Escolas Muralhas do Minho, Valença
  • Agrupamento de Escolas Póvoa de Santa Iria, Póvoa de Santa Iria
  • Agrupamento de Escolas Sá de Miranda, Braga
  • Colégio do Ave, Guimarães
  • Colégio Nossa Senhora da Bonança, Vila Nova de Gaia
  • Colégio Rainha Dona Leonor, Caldas da Rainha
  • Escola Básica e Secundária da Calheta, Calheta
  • Escola Básica e Secundária de Melgaço, Melgaço
  • Escola Básica e Secundária Pedro da Fonseca, Proença-a-Nova
  • Escola Secundária Camilo Castelo Branco, Vila Nova de Famalicão
  • Escola Secundária de Vila Real de Santo António, Vila Real de Santo António
  • Escola Secundária Emídio Garcia, Bragança
  • Escola Secundária Stuart Carvalhais, Massamá

România

  • Colegiul Economc „Virgil Madgearu”, Galați
  • Colegiul Economic „Ion Ghica”, Târgoviște
  • Colegiul Național „Ion C. Bratianu”, Pitești,
  • Colegiul Național „Ion Luca Caragiale”, Ploiești               
  • Colegiul Național ,,Mihai Viteazul”, Ploiești
  • Colegiul Național „ Costache Negri ”, Galați
  • Colegiul Național „Vasile Alecsandri”, Bacău
  • Colegiul Național „Carol I” Craiova
  • Colegiul Naţional de Informatică „Carmen Sylva” Petroşani
  • Colegiul Național „dr. Ioan Meșotă”, Brașov
  • Colegiul Național „Gheorghe Lazăr”, București
  • Colegiul Național „Mihai Eminescu”, Baia Mare
  • Colegiul Național Pedagogic „Ștefan Cel Mare”, Bacău
  • Colegiul Național ,,Unirea”, Brașov
  • Colegiul Național „Neagoe Basarab” Oltenița,
  • Colegiul Tehnic ,,Danubiana”, Roman
  • Colegiul Tehnic de Căi Ferate „Unirea”, Paşcani
  • Colegiul Tehnic de Comunicații ,,Augustin Maior” Cluj-Napoca,
  • Colegiul Tehnic de Comunicații ,,Nicolae Vasilescu Karpen”, Bacău
  • Colegiul Tehnic Lațcu-Vodă, Siret
  • Colegiul Tehnic Motru, Motru
  • Liceul cu Program Sportiv Iași              
  • Liceul Tehnologic ,,Haralamb Vasiliu”, Podu Iloaiei
  • Liceul Tehnologic „Iorgu Vârnav Liteanu”, Liteni
  • Liceul Teoretic „Constantin Șerban”, Aleșd, Bihor
  • Liceul Teoretic „George Călinescu”, Constanța
  • Liceul Teoretic „Ovidius”, Constanța
  • Liceul Teoretic „Miron Costin”, Pașcani
  • Liceul Teoretic Buziaș, Buziaș
  • Liceul Teoretic „Școala Mea”, București
  • Colegiul Național „Nicolae Bălcescu” , Brăila
  • Seminarul Teologic Ortodox - „Sf. Ioan Gură de Aur”, Târgoviște

Slovenija

  • ​​​​​​​Gimnazija Ravne na Koroškem, Ravne na Koroškem
  • Prva gimnazija Maribor, Maribor
  • Srednja elektro-računalniška šola Maribor, Maribor
  • Srednja elektro šola in tehniška gimnazija, Novo mesto
  • Srednja šola Črnomelj, Črnomelj
  • Srednja šola za gostinstvo in turizem Radenci, Radenci
  • Škofijska gimnazija Vipava, Vipava
  • III. gimnazija Maribor, Maribor

Slovensko

  • Gymnázium, Tvrdošín
  • Gymnázium Andreja Kmeťa, Banská Štiavnica
  • Gymnázium, Golianova 68, Nitra
  • Gymnázium Ladislava Dúbravu, Dunajská Streda
  • Katolícke gymnázium Štefana Moysesa, Banská Bystrica
  • Obchodná akadémia,  Lučenec
  • Obchodná akadémia, Rožňava
  • Piaristická spojená škola sv. Jozefa Kalazanského, Nitra
  • Škola pre mimoriadne nadané deti a gymnázium, Bratislava
  • Stredná odborná škola technická, Michalovce
  • Stredná priemyselná škola Jozefa Murgaša, Banská Bystrica
  • Súkromná spojená škola, Poprad
  • Súkromné gymnázium Dneperská, Košice

Suomi/Finland

  • ​​​​​​​European School of Helsinki, Helsinki
  • Jakobstads gymnasium, Jakobstad
  • Jyväskylän Lyseon lukio, Jyväskylä
  • Kallaveden lukio, Kuopio
  • Luostarivuoren Lyseon lukio, Turku
  • Nilsiän lukio, Nilsiä
  • Nousiaisten lukio, Nousiainen
  • OSAO, Kaukovainion yksikkö, Oulu
  • Parkanon Lukio, Parkano
  • Schildtin lukio, Jyväskylä
  • Tampereen yhteiskoulun lukio, Tampere
  • Vaskivuoren lukio, Vantaa
  • Ålands lyceum, Mariehamn

Sverige

  • Anna Whitlocks gymnasium, Stockholm
  • Danderyds gymnasium, Danderyd
  • Fridagymnasiet, Vänersborg
  • Furuhedskolan, Kalix
  • Gymnasieskolan Knut Hahn, Ronneby
  • Hjalmar Lundbohmsskolan, Kiruna
  • Hvitfeldtska gymnasiet, Göteborg
  • Härnösands gymnasium, Härnösand
  • Karlstad Fria Läroverk, Karlstad
  • Karolinska gymnasiet, Örebro
  • Katedralskolan, Lund
  • Katedralskolan, Skara
  • Klara Teoretiska Gymnasium, Göteborg
  • Lundellska skolan, Uppsala
  • Martin Koch-gymnasiet, Hedemora
  • Riksgymnasiet, Örebro
  • Storsjögymnasiet, Östersund
  • Tumba gymnasium, Tumba
  • Tyska skolan, Stockholm
  • Västerås Citygymnasium, Västerås​​​​​​​

United Kingdom

  • ​​​​​​​Alderley Edge School for Girls, Alderley Edge
  • Antrim Grammar School, Antrim
  • Arden School, Solihull
  • Assumption Grammar School, Ballynahinch
  • Austin Friars, Carlisle
  • Bancroft’s School, London
  • Bedford Girls’ School, Bedford
  • Bexhill 6th Form College, Bexhill-on-Sea
  • BHASVIC, Hove
  • Boclair Academy, Bearsden
  • Bournemouth School for Girls, Bournemouth
  • Bradford Grammar School, Bradford
  • Bristol Grammar School, Bristol
  • Canford School, Wimborne
  • Charterhouse School, Godalming
  • Cheltenham Ladies' College, Cheltenham
  • Churcher's College, Petersfield
  • City of London School, London
  • Dean Close School, Cheltenham
  • Dulwich College, London
  • Felpham Community College, Bognor Regis
  • Friends' School, Lisburn
  • Glenalmond College, Perth
  • Guildford High School, Guildford
  • Haberdashers' Aske's School for Girls, Elstree
  • Hampton School, Hampton, Middlesex
  • Hutchesons' Grammar School, Glasgow
  • Invicta Grammar School, Maidstone
  • Jack Hunt School, Peterborough
  • James Allen’s Girls’ School, London
  • Jersey College for Girls, Jersey, Channel Islands
  • Kent College Pembury, Tunbridge Wells
  • Larbert High School, Stenhousemuir
  • Lewes Old Grammar School, Lewes
  • Macmillan Academy, Middlesbrough
  • Magdalen College School, Oxford
  • Morrison's Academy, Crieff
  • North London Collegiate School, Edgware
  • Nottingham Girls' High School, Nottingham
  • Nottingham High School, Nottingham
  • Our Lady and St Patrick’s College, Knock, Belfast
  • Oxford High School, Oxford
  • Perth High School, Perth
  • Pitsford School, Northampton
  • Pocklington School, York
  • Queen Elizabeth School, Carnforth
  • Queen Katharine Academy, Peterborough
  • Ratcliffe College, Leicester
  • Saint Paul's High School, Bessbrook, Newry
  • Scoil Iósaef Domhnach Mór, Dungannon
  • Sevenoaks School, Sevenoaks
  • Sherborne School, Sherborne
  • Shiplake College, Henley on Thames
  • Shrewsbury School, Shrewsbury
  • Simon Langton Girls' Grammar School, Canterbury
  • St Ciaran's College, Ballygawley, Co Tyrone
  • St Margaret's RC High School, Airdrie
  • St Patrick's Academy, Dungannon
  • Stewart's Melville College, Edinburgh
  • Stroud High School, Stroud
  • The Edinburgh Academy, Edinburgh
  • The Grammar School at Leeds, Leeds
  • The Gryphon School, Sherborne
  • The Henrietta Barnett School, London
  • THE North Halifax Grammar School, Halifax
  • The Wallace High School, Lisburn
  • Thomas Gainsborough School, Sudbury
  • Warminster School, Warminster
  • Westcliff High School for Boys, Westcliff-on-Sea
  • Whitgift, Croydon, London
  • Wisbech Grammar School, Wisbech
  • Woldingham School, Woldingham
  • Wrekin College, Telford​​​​​​​
odpovědné útvary