Belgique/België

  • Athénée Royal d'Auderghem, Auderghem
  • Athénée Royal de Chênée, Chênée
  • Athénée Royal de Mons 1, Mons
  • Athénée Royal de Woluwe-Saint-Pierre "Crommelynck", Woluwe-Saint-Pierre
  • Athénée Royal Dour, Dour
  • Athénée Royal Gatti de Gamond, Bruxelles
  • Athénée Royal Paul Delvaux, Ottignies-Louvain-La-Neuve
  • Athénée Royal F. Jacquemin Comines, Comines
  • Athénée Thil Lorrain, Verviers
  • École européenne de Mol, Mol
  • Europäische Schule Brüssel II, Woluwe-Saint-Lambert
  • IATA, Namur
  • Institut Marie Immaculée, Bruxelles
  • Institut Notre-Dame de Bonne-Espérance, Braine-le-Comte
  • Institut Saint-Boniface Parnasse, Ixelles
  • Institut Sainte-Marie d'Arlon, Arlon
  • Königliches Athenäum Sankt Vith, Sankt Vith
  • Maria-Goretti-Schule, Sankt Vith
  • Maricolen Maldegem, Maldegem
  • Sint-Angela, Tildonk
  • Viio, Tongeren

България

  • 138 Средно училище за западни и източни езици „Проф. Васил Златарски“, гр. София
  • 157 Гимназия с изучаване на чужд език „Сесар Вайехо“, гр. София
  • 31 Средно училище за чужди езици и мениджмънт „Иван Вазов“, гр. София
  • Американски колеж в София, гр. София
  • Второ средно училище „Проф. Никола Маринов“, гр. Търговище
  • Езикова гимназия „Проф. д-р Асен Златаров“, гр. Хасково
  • Природо-математическа гимназия „Акад. Иван Гюзелев“, гр. Габрово
  • Природо-математическа гимназия „Васил Друмев“, гр. Велико Търново
  • Професионална гимназия по стопанско управление, администрация и услуги „Атанас Буров“, гр. Силистра
  • Профилирана гимназия с преподаване на чужди езици, гр. Плевен
  • Профилирана езикова гимназия „Екзарх Йосиф I“, гр. Ловеч
  • Средно училище „Васил Левски“, гр. Карлово
  • Средно училище „Св. Паисий Хилендарски“, гр. Дупница
  • Средно училище „Стоян Заимов“, гр. Плевен
  • Средно училище „Цанко Церковски“, гр. Полски Тръмбеш
  • Средно училище за европейски езици „Св. Константин-Кирил Философ“, гр. Русе
  • Средно училище с разширено изучаване на чужди езици „Д-р Петър Берон“, гр. Перник

Česká republika

  • AGEL Střední zdravotnická škola, Ostrava-Koblov 
  • Biskupské gymnázium, Žďár nad Sázavou 
  • Doctrina – Podještědské gymnázium, Liberec 
  • Gymnázium , SPGŠ, OA a JŠ s právem státní jazykové zkoušky, Znojmo 
  • Gymnázium Beskydy Mountain Academy, Frýdlant nad Ostravici 
  • Gymnázium Česká Lípa, Česká Lípa 
  • Gymnázium Hladnov a JŠ, Ostrava 
  • Gymnázium J. V. Jirsíka, České Budějovice 
  • Gymnázium Jírovcova, České Budějovice 
  • Gymnázium Moravská Třebová, Moravská Třebová 
  • Gymnázium Olomouc-Hejčín, Olomouc 
  • Gymnázium Postupická, Praha
  • Gymnázium Slovanské náměstí,  Brno
  • Gymnázium Varnsdorf, Varnsdorf 
  • Gymnázium Vincence Makovského, Nové Město na Moravě 
  • Jazykové gymnázium Pavla Tigrida, Ostrava-Poruba 
  • Klasické a španělské gymnázium, Brno 
  • Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Pardubice 
  • Obchodní akademie Ostrava-Poruba, Ostrava 
  • Střední odborné učiliště a Střední odborná škola SČMSD, Znojmo
  • Střední zdravotnická škola a Obchodní akademie, Rumburk 

Danmark

  • Allerød Gymnasium, Allerød 
  • Brønderslev Gymnasium og HF, Brønderslev 
  • Christianshavns Gymnasium, København 
  • Frederiksborg Gymnasium & HF, Hillerød 
  • Hasseris Gymnasium & IB World School, Aalborg 
  • Herlufsholm Skole, Næstved 
  • Københavns åbne Gymnasium, Valby 
  • Mulernes Legatskole, Odense NØ 
  • Nyborg Gymnasium, Nyborg 
  • Paderup Gymnasium, Randers SØ 
  • Sankt Petri Gymnasium, København 
  • Silkeborg Gymnasium, Silkeborg 
  • Tradium, Randers 

Deutschland

  • Albert-Einstein-Gymnasium, Neubrandenburg 
  • Albrecht-Ernst-Gymnasium Oettingen, Oettingen 
  • Aloys-Fischer-Schule Berufliche Oberschule, Deggendorf 
  • BbS J.P.C. Heinrich Mette Quedlinburg, Quedlinburg 
  • BBS1 Goslar -Am Stadtgarten, Goslar 
  • Berlin Cosmopolitan School, Berlin 
  • Bertolt-Brecht-Gymnasium Schwarzenberg, Schwarzenberg 
  • Berufsbildende Schule Wirtschaft, Trier 
  • Berufskolleg Südstadt, Köln 
  • Buigen-Gymnasium, Herbrechtingen 
  • Burgau-Gymnasium, Düren 
  • Clay-Schule, Berlin 
  • Corvinianum Northeim, Northeim 
  • Couven Gymnasium, Aachen 
  • Dietrich-Bonhoeffer-Gymnasium Filderstadt, Filderstadt 
  • Dom-Gymnasium Freising, Freising 
  • Eduard-Maurer Oberstufenzentrum Hennigsdorf, Hennigsdorf 
  • Ehrenbürg-Gymnasium Forchheim, Forchheim 
  • Einstein-Gymnasium Kehl, Kehl 
  • Einstein-Gymnasium Neuenhagen, Berlin 
  • Einstein-Gymnasium, Potsdam 
  • Elisabethschule Marburg, Marburg 
  • Elsa-Brändström-Schule, Elmshorn 
  • Emmy-Noether-Gymnasium, Berlin 
  • Erich Kästner Gymnasium, Eislingen/Fils 
  • Europa-Berufsschule Staatliche Berufsschule, Weiden i.d.OPf 
  • Faust-Gymnasium Staufen, Staufen im Breisgau 
  • Fontane-Gymnasium, Strausberg 
  • Freiherr-vom-Stein-Gymnasium, Leverkusen 
  • Freiherr-vom-Stein-Gymnasium, Lünen 
  • Fremdspracheninstitut der Landeshauptsadt München, München 
  • Fremdsprachenschule Deggendorf, Deggendorf 
  • Friedrich-Ebert-Gymnasium Bonn, Bonn 
  • Friedrich-Leopold-Woeste- Gymnasium, Hemer 
  • Friedrich-Paulsen-Schule Niebüll, Niebüll 
  • Georg-Herwegh-Gymnasium, Berlin 
  • Goethe-Gymnasium Bensheim, Bensheim 
  • Goetheschule Wetzlar, Wetzlar 
  • Gustav-Heinemann-Oberschule, Berlin 
  • Gymnasium Am Kothen, Wuppertal 
  • Gymnasium Am Stoppenberg, Essen 
  • Gymnasium Andreanum, Hildesheim 
  • Gymnasium Bad Aibling, Bad Aibling 
  • Gymnasium Marienschule, Hildesheim 
  • Gymnasium Mellendorf, Wedemark 
  • Gymnasium Salvatorkolleg, Bad Wurzach 
  • Gymnasium Schwertstraße, Solingen 
  • Hans-und-Sophie-Scholl- Gymnasium, Ulm 
  • Helmholtz-Gymnasium, Karlsruhe 
  • IGS Enkenbach-Alsenborn, Enkenbach-Alsenborn 
  • Jahngymnasium, Rathenow 
  • Johann-Gottfried-Herder- Gymnasium, Berlin 
  • Johann-Schöner-Gymnasium, Karlstadt 
  • Johann-Vanotti-Gymnasium, Ehingen 
  • Kardinal-Frings-Gymnasium, Bonn 
  • Karl-Ziegler-Schule, Mülheim an der Ruhr 
  • Kepler-Gymnasium, Pforzheim 
  • Klaus-Groth-Schule, Neumünster 
  • König-Wilhelm-Gymnasium Höxter, Höxter 
  • Kopernikus-Gymnasium, Aalen-Wasseralfingen 
  • Kuniberg Berufskolleg Europaschule Recklinghausen, Recklinghausen 
  • Leibniz Gymnasium Östringen, Östringen 
  • Leibniz-Gymnasium, Potsdam 
  • Lise-Meitner-Gymnasium, Böblingen 
  • Ludwig-Erhard-Schule - Berufsbildende Schulen Salzgitter, Salzgitter 
  • Lycee francais Jean Renoir, München 
  • Marai-Ward-Schule Landau/Pfalz, Landau in der Pfalz 
  • Margarete-Steiff-Gymnasium, Giengen/Brenz 
  • Merian-Schule, Berlin 
  • Modellschule Obersberg, Bad Hersfeld 
  • Nicolaus-Cusanus-Gymnasium, Bonn 
  • Oberstufengymnasium Eschwege, Eschwege (Werra-Meißner-Kreis) 
  • Pädagogium Bad Sachsa, Bad Sachsa (Göttingen) 
  • Pestalozzi - Gymnasium Unna, Unna 
  • Ratsgymnasium, Stadthagen
  • Regino-Gymnasium Prüm, Prüm 
  • Rheingauschule Geisenheim, Geisenheim 
  • Rhön-Gymnasium Bad Neustadt an der Saale, Bad Neustadt 
  • Riesener-Gymnasium Gladbeck, Gladbeck 
  • Romain Rolland Gymnasium, Dresden 
  • Salzmannschule Schnepfenthal, Waltershausen 
  • SBBS Gesundheit, Soziales und Sozialpädagogik Gera, Gera 
  • Scheffold-Gymnasium, Schwäbisch Gmünd 
  • Schiller-Gymnasium Hameln, Hameln 
  • St Anna Schule Wuppertal, Wuppertal 
  • St. Antonius-Gymnasium, Lüdinghausen 
  • St. Hildegardis-Gymnasium, Duisburg 
  • Theodor-Heuss-Gymnasium, Aalen 
  • Theodor-Heuss-Gymnasium, Göttingen 
  • Theodor-Heuss-Schule, Homberg/Efze 
  • Tulla-Gymnasium Rastatt, Rastatt 
  • Vestisches Gymnasium Kirchhellen, Bottrop-Kirchhellen 
  • Voltaireschule Potsdam - Gesamtschulcampus mit gymnasialem Bildungsgang, Potsdam 
  • Wilhelm-Hittorf-Gymnasium, Münster 
  • Wilhelmsgymnasium Kassel, Kassel 
  • WiR Stadtteilschule Winterhude, Hamburg 

Eesti

  • Gustav Adolfi Gümnaasium, Tallinn 
  • Hiiumaa Gümnaasium, Kärdla 
  • Hugo Treffneri Gümnaasium, Tartu 
  • Jüri Gümnaasium, Jüri alevik 
  • Läänemaa Ühisgümnaasium, Haapsalu 
  • Pärnu Koidula Gümnaasium, Pärnu 

Éire/Ireland

  • Coláiste Éinde, Galway 
  • Coláiste Íde, Kerry 
  • Coláiste Íosagáin, Dublin 
  • Coláiste na Coiribe, Galway
  • Loreto Abbey Dalkey, County Dublin 
  • Manor House School, Dublin 
  • Rosemont Secondary School, Dublin 
  • Salesian Secondary College, Limerick
  • Scoil Mhuire gan Smál, Cork
  • St Joseph's College, Dublin 
  • St Mac Dara's Community College, Dublin 

Ελλάδα

  • 1ο Γενικό Λύκειο Λάρισας 
  • 1ο Επαγγελματικό Λύκειο Νικήτης, Σιθωνία, Χαλκιδική 
  • 2ο Γενικό Λύκειο Περάματος, Αττική 
  • 3o Γενικό Λύκειο Γλυφάδας, Αργυρούπολη, Αττική 
  • 3ο Γενικό Λύκειο Βύρωνα, Αττική 
  • 3ο Γενικό Λύκειο Ξάνθης 
  • 3ο Γενικό Λύκειο Πετρούπολης, Αττική 
  • 4ο Γενικό Λύκειο Π. Φαλήρου, Αττική 
  • 5ο Γενικό Λύκειο Καρδίτσας 
  • 6ο Γενικό Λύκειο Λαμίας
  • 7o Γενικό Λύκειο Καλλιθέας, Αττική 
  • 7o Γενικό Λύκειο Πάτρας 
  • Γενικό Λύκειο Άνω Καλεντίνης, Άρτα 
  • Γενικό Λύκειο Βραχναιίκων, Αχαΐα 
  • Γενικό Λύκειο Κανήθου, Χαλκίδα
  • Γενικό Λύκειο Οιχαλίας, Τρίκαλα Θεσσαλίας 
  • Γενικό Λύκειο Σκύδρας «Γεώργιος Δήμου», Πέλλα 
  • Γενικό Λύκειο Κρεμαστής, Ρόδος
  • Εκπαιδευτήρια «Αθηνά», Τρίκαλα Θεσσαλίας
  • Ιδιωτικά Σχολεία «Άξιον», Άβδηρα, Ξάνθη
  • Λεόντειο Λύκειο Νέας Σμύρνης, Αττική 

España

  • Centro San Valero, Zaragoza 
  • CES Samaniego, Alcantarilla 
  • Colegio de Fomento Monteagudo-Nelva, Murcia 
  • Colegio Huérfanos de la Armada, Madrid 
  • Colegio Internacional de San Francisco de Paula, Sevilla 
  • Colegio Nova Hispalis, Sevilla Nueva 
  • Colegio Nuestra Señora del Pilar Padres Escolapios, Soria 
  • Colegio Romareda, Zaragoza 
  • Colegio Salesianos Laviaga Castillo, La Almunia de Doña Godina 
  • Colegio Salesianos San Juan Bautista, Burriana
  • CPEIPS Madre María Rosa Molas, Zaragoza 
  • IES Al Baytar, Arroyo de la Miel 
  • IES Alameda de Osuna, Madrid 
  • IES Andrés de Vandelvira, Albacete 
  • IES Augusto González de Linar, Santander 
  • IES Cairasco de Figueroa, Las Palmas 
  • IES Cañada de la Encina, Iniesta 
  • IES Carlos Bousoño, Majadahonda 
  • IES de Brión, Brión
  • IES Doramas, Villa de Moya.
  • IES Eladio Cabañero, Tomelloso
  • IES Élaios, Zaragoza 
  • IES Europa, Ponferrada
  • IES Gran Tarajal, Gran Tarajal 
  • IES Ingenio, Ingenio 
  • IES Jorge Manrique, Motilla del Palancar 
  • IES José Luis Sampedro, Guadalajara
  • IES José María de Pereda, Santander 
  • IES José Planes, Espinardo 
  • IES Juan Carlos I, Murcia
  • IES La Estrella, Madrid 
  • IES La Isleta, Las Palmas 
  • IES Lancia, León
  • IES León Felipe, Benavente 
  • IES Los Cardones, Granadilla de Abona
  • IES Los Olmos, Albacete 
  • IES María Zambrano, El Espinar
  • IES Marqués de Manzanedo, Santoña
  • IES Miguel Catalán, ZARAGOZA 
  • IES Ofra, Santa Cruz de Tenerife
  • IES Pinar de la Rubia, Valladolid
  • IES San Isidro, Azuqueca de Henares 
  • IES San Juan de la Cruz, Úbeda 
  • IES Teguise, Teguise 
  • IES Valle del Segura, Blanca
  • IES Villalba Hervás, La Orotava 
  • IES. Ángel Corella, Colmenar Viejo 
  • IES. Avelina Cerra, Ribadesella
  • IES.Isaac Newton, Madrid
  • Institut Els Alfacs, Sant Carles de la Ràpita
  • Institut Ítaca, Sant Boi
  • Institut Marianao, Sant Boi de Llobregat
  • Laude San Pedro, San Pedro de Alcántara 
  • Lycée Français Madrid, Madrid

France

  • Cours Fénelon, Toulon
  • Ensemble Scolaire Sacré-Cœur, Saint-Chély-d'Apcher
  • Lycée Mahatma Gandhi, Saint-André — La Réunion
  • Lycée polyvalent d'Artois, Noeux-les-Mines
  • Lycée polyvalent Emile Roux, Confolens
  • Lycée polyvalent Jean Favard, Guéret
  • Lycée Alfred Mézières, Longwy
  • Lycée André Malraux, Gaillon
  • Lycée André Malraux, Remiremont
  • Lycée Aristide Maillol, Perpignan
  • Lycée Assomption, Rennes
  • Lycée Auguste Renoir, Limoges
  • Lycée Augustin Fresnel, Bernay
  • Lycée Camille Claudel, Troyes
  • Lycée de Borda, Dax
  • Lycée de la Venise Verte, Niort
  • Lycée des Droits de l'Homme, Petit Bourg — Guadeloupe
  • Lycée du Couserans, Saint-Girons
  • Lycée du Golfe de Saint-Tropez, Gassin
  • Lycée Dumézil, Vernon
  • Lycée Émile Zola, Châteaudun
  • Lycée Emilie de Breteuil, Montigny-le-Bretonneux
  • Lycée Européen, Villers-Cotterêts
  • Lycée Évariste Galois, Sartrouville
  • Lycée Franco-Allemand, Buc
  • Lycée Franklin Roosevelt, Reims
  • Lycée général Saint-Sernin, Toulouse
  • Lycée général et technologique André Malraux, Montataire
  • Lycée Giocante de Casabianca, Bastia
  • Lycée Guillaume Le Conquérant, Lillebonne
  • Lycée Gustave Flaubert, Rouen
  • Lycée Honoré Romane, Embrun
  • Lycée Hôtelier Savoie Léman, Thonon-les-Bains
  • Lycée International Charles De Gaulle, Dijon
  • Lycée International Victor Hugo, Colomiers
  • Lycée Jacques Prévert, Pont-Audemer
  • Lycée Javouhey Rive Droite, Brest
  • Lycée Jean Dautet, La Rochelle
  • Lycée Jean Joly, La Rivière Saint-Louis — La Réunion
  • Lycée Jean Macé, Niort
  • Lycée Jean Moulin, Draguignan
  • Lycée Jean Moulin, Forbach
  • Lycée Jean Vilar, Villeneuve-lès-Avignon
  • Lycée Joachim Du Bellay, Angers
  • Lycée Jules Fil, Carcassonne
  • Lycée Jules Verne, Limours
  • Lycee Julien Gracq, Beaupréau-en-Mauges
  • Lycée la Pléiade, Pont-de-Chéruy
  • Lycée Leclerc, Saverne
  • Lycée les 7 Mares, Maurepas
  • Lycée Les Fontenelles, Louviers
  • Lycée Louis Lapicque, Épinal
  • Lycée Marie Curie, Marseille
  • Lycée Maurice Ravel, Saint-Jean-de-Luz
  • Lycée militaire de Saint-Cyr, Saint-Cyr-l'École
  • Lycée Monge, Charleville-Mézières
  • Lycée Montmajour, Arles
  • Lycée Notre-Dame, Mantes-la-Jolie
  • Lycée Philippe Lamour, Nîmes
  • Lycée Pierre Bayen, Châlons-en-Champagne
  • Lycée Privé Jean XXIII, Reims
  • Lycée Robert Doisneau, Corbeil-Essonnes
  • Lycée Saint-Elme, Arcachon
  • Lycée Saint Jean, Salon-de-Provence
  • Lycée Saint-Joseph, Bruz
  • Lycée Sainte Marie de Chavagnes, Cannes
  • Lycée Sainte-Thérèse, Quimper
  • Lycée Simone Weil, Le Puy-en-Velay
  • Lycée Simone Weil, Saint-Priest-en-Jarez
  • Lycée polyvalent Stéphane-Hessel, Epernay
  • Lycée Victor Considérant, Salins-les-Bains
  • Lycée Xavier Mallet, Le Teil
  • Sacré-Cœur La Salle, Reims
  • Saint-Denis International School, Loches

Hrvatska

  • Elektrotehnička škola, Split 
  • Klasična gimnazija fra Marijana Lanosovića s pravom javnosti, Slavonski Brod 
  • Prirodoslovna tehnička škola, Split 
  • Srednja strukovna škola Blaž Jurjev Trogiranin, Trogir 
  • Srednja škola fra Andrije Kačića Miošića, Ploče 
  • Srednja škola Oroslavje
  • Srednja škola Petrinja 
  • Srednja tehnička prometna škola, Split 
  • Škola za grafiku, dizajn i medijsku produkciju, Zagreb 
  • Tehnička škola, Karlovac 
  • TSŠ-SMSI „Leonardo da Vinci“, Buje 

Italia

  • I.I.S. "A. Cesaris", Casalpusterlengo 
  • I.I.S. "Cambi Serrani", Falconara Marittima 
  • I.I.S. "Concetto Marchesi", Padova 
  • I.I.S. "Copernico-Luxemburg", Torino
  • I.I.S. "Croce Aleramo", Roma 
  • I.I.S. "De Filippis-Galdi", Cava de' Tirreni 
  • I.I.S. "Einaudi Alvaro", Palmi 
  • I.I.S. "Enrico Fermi", Arona 
  • I.I.S. "Matteo Ricci", Macerata 
  • I.I.S. "Medaglia d'Oro-Città di Cassino", Cassino 
  • I.I.S. "Negrelli-Forcellini", Feltre  
  • I.I.S. "Nostro-Repaci", Villa San Giovanni
  • I.I.S. "Ovidio", Sulmona 
  • I.I.S. "Pascal-Comi-Forti", Teramo 
  • I.I.S. "Racchetti-Da Vinci", Crema 
  • I.I.S. "Soleri Bertoni", Saluzzo 
  • I.I.S. "Lorenzo Federici", Trescore Balneario 
  • I.I.S.S. "Aldo Moro", Trani 
  • I.I.S.S. "Alessandro Greppi", Monticello
  • I.I.S.S. "G. Salvemini", Fasano 
  • I.I.S.S. "Peano-Rosa", Teramo 
  • I.P.S.I.A. "O. Ricci", Fermo 
  • I.S.I.S. "Carducci-Volta-Pacinotti", Piombino 
  • I.S.I.S. "Oscar Romero", Albino 
  • I.S.I.S. "Rita Levi Montalcini", Quarto
  • I.S.I.S.S. "Raffaele Casimiri", Gualdo Tadino 
  • I.S.O.I.S. "V. Almanza", Pantelleria 
  • I.S.S. "Alessandro Volta", Castel San Giovanni 
  • I.T.C.G. "Galiani-de Sterlich", Chieti 
  • I.T.C.G. "Loperfido-Olivetti", Matera 
  • I.T.C.S. "F. A. Bonelli", Cuneo 
  • I.T.C.S. "Lorgna-Pindemonte", Verona
  • I.T.E. "Paolo Savi", Viterbo 
  • I.T.E.T. "A. de Viti de Marco", Triggiano 
  • I.T.E.T. "G. B. Carducci-G. Galilei", Fermo 
  • I.T.I. "Augusto Righi", Napoli 
  • Istituto "Sacro Cuore", Firenze 
  • Istituto Agrario "Fondazione E. Mach", San Michele all'Adige (TN) 
  • Istituto Magistrale Statale "Don Giuseppe Fogazzaro", Vicenza 
  • Liceo "A. Volta", Colle di Val d'Elsa
  • Liceo "Bertrand Russell", Garbagnate Milanese 
  • Liceo "Bonaventura Rescigno", Roccapiemonte 
  • Liceo "Marconi Delpino", Chiavari 
  • Liceo "Piazzi-Lena Perpenti", Sondrio 
  • Liceo Classico "D. Alighieri", Latina
  • Liceo Classico e Linguistico Statale "E. Montale", San Donà di Piave 
  • Liceo Classico Statale "G. Leopardi", San Benedetto del Tronto 
  • Liceo Linguistico "Redentore", Mantova 
  • Liceo Scientifico "A. Antonelli", Novara 
  • Liceo Scientifico "A. Righi", Cesena 
  • Liceo Scientifico "F. Severi", Castellammare di Stabia 
  • Liceo Scientifico "G. Spano", Sassari 
  • Liceo Scientifico "Manfredo Fanti", Carpi 
  • Liceo Scientifico di Stato "Annibale Calini", Brescia 
  • Liceo Scientifico e Classico Statale "Tito Lucrezio Caro", Cittadella 
  • Liceo Scientifico e Linguistico "O. Tedone", Ruvo di Puglia 
  • Liceo Scientifico e Linguistico "Paolo Giovio", Como 
  • Liceo Scientifico Linguistico "Innocenzo XII", Anzio 
  • Liceo Scientifico Statale "France Prešeren", Trieste 
  • Liceo Scientifico Statale "Marie Curie", Giulianova
  • Liceo Scientifico Statale "Carlo Cafiero", Barletta 
  • Liceo Scientifico Statale "Claudio Cavalleri", Parabiago 
  • Liceo Scientifico-Classico-Linguistico "G. Novello", Codogno
  • Liceo Statale "A. Nobel", Torre Del Greco 
  • Liceo Statale "Enrico Medi", Senigallia 
  • Liceo Statale "F. Capece", Maglie 
  • Liceo Statale "Francesco Cecioni", Livorno 
  • Liceo Statale "S. Di Giacomo", San Sebastiano al Vesuvio
  • Liceo Statale "Tullio Levi Civita", Roma 
  • Liceo Statale "Niccolò Braucci", Caivano 
  • Liceo Statale "Pasquale Villari", Napoli 
  • Scuola "Madre Mazzarello", Torino
  • Scuole paritarie “Santa Caterina”, Venezia 

Κύπρος

  • Λανίτειο Λύκειο, Λεμεσός
  • Λύκειο Α' Εθνάρχη Μακαρίου Γ' Πάφου, Πάφος
  • Λύκειο Εθνομάρτυρα Κυπριανού Στροβόλου, Λευκωσία
  • Λύκειο Κοκκινοχωρίων Φώτη Πίττα, Φρέναρος Αμμοχώστου
  • Λύκειο Κύκκου Πάφου, Πάφος
  • Λύκειο Λινόπετρας, Λεμεσός

Latvija

  • Ķeguma komercnovirziena vidusskola, Ķegums, Ķeguma novads 
  • Privātā vidusskola "Patnis", Rīga 
  • Puškina licejs, Rīga 
  • Rīgas 51. vidusskola, Rīga 
  • Rīgas Mūzikas internātvidusskola, Rīga 
  • Saldus novada pašvaldības Druvas vidusskola, Saldus pagasts, Saldus novads 
  • Saldus vidusskola, Saldus 
  • Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzija, Valka 

Lietuva

  • Alytaus Adolfo Ramanausko - Vanago gimnazija, Alytus 
  • Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija, Čekiškė, Kauno r. 
  • Daugų Vlado Mirono gimnazija, Daugai, Alytaus r. 
  • Druskininkų „Ryto“ gimnazija, Druskininkai 
  • Elektrėnų profesinio mokymo centras, Elektrėnai  
  • Gražiškių gimnazija, Gražiškiai, Vilkaviškio r. 
  • Kretingos Jurgio Pabrėžos universitetinė gimnazija, Kretinga 
  • Mažeikių Gabijos gimnazija, Mažeikiai 
  • Riešės gimnazija, Riešė, Vilniaus r. 
  • Seirijų Antano Žmuidzinavičiaus gimnazija, Seirijai, Lazdijų r. 
  • Vilniaus „Juventos“ gimnazija, Vilnius

Luxembourg

  • Athénée de Luxembourg, Luxembourg 
  • École européenne de Luxembourg II, Bertrange 
  • Lycée de Garçons de Luxembourg, Luxembourg 
  • Lycée technique du Centre, Luxembourg 

Magyarország

  • Avasi Gimnázium, Miskolc
  • Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
  • Békéscsabai Belvárosi Általános Iskola és Gimnázium, Békéscsaba
  • BGSZC Varga István Kereskedelmi, Közgazdasági Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája, Budapest
  • Budapest I. Kerületi Kosztolányi Dezső Gimnázium, Budapest
  • Budapest IX. Kerületi Szent-Györgyi Albert Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
  • Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
  • Budapesti Német Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
  • Budapesti Osztrák Iskola – Osztrák Felsőreál Gimnázium, Budapest
  • Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
  • DSZC Baross Gábor Középiskolája és Kollégiuma, Debrecen
  • Energetikai Szakgimnázium és Kollégium, Paks
  • Fóti Népművészeti Szakgimnázium és Gimnázium, Fót
  • GYSZSZC Deák Ferenc Közgazdasági Szakgimnáziuma, Győr
  • Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét
  • Kossuth Lajos Gimnázium és Általános Iskola, Tiszafüred
  • Kőrösi Csoma Sándor Két Tanítási Nyelvű Baptista Gimnázium, Budapest
  • Miskolci Zrínyi Ilona Gimnázium, Miskolc
  • Óbudai Árpád Gimnázium, Budapest
  • Pécsi Janus Pannonius Gimnázium, Pécs
  • Szent Mór Iskolaközpont, Pécs

Malta

  • DE LA SALLE SIXTH FORM, BIRGU 
  • G.F. ABELA JUNIOR COLLEGE, MSIDA 
  • Giovanni Curmi Higher Secondary School, Naxxar 
  • Saint Aloysius College Sixth Form, Birkirkara 
  • Sir Michelangelo Refalo Sixth Form Gozo, Victoria Gozo 

Nederland

  • Alfrink College, Zoetermeer 
  • Anna van Rijn College, Nieuwegein 
  • British School of Amsterdam, Noord Holland 
  • Chr. College Groevenbeek, Ermelo (Gelderland) 
  • CSW van de Perre, Middelburg 
  • Damstede Lyceum, Amsterdam 
  • Driestarcollege, Gouda 
  • European School Bergen, Bergen NH 
  • Gymnasium Felisenum, Velsen- Zuid 
  • Gymnasium Haganum, Den Haag 
  • Haags Montessori Lyceum, Den Haag 
  • Het Amsterdams Lyceum, Amsterdam 
  • Het Nieuwe Eemland, Amersfoort 
  • Jac. P. Thijsse College, Castricum 
  • Jacobus Fruytier scholengemeenschap, Apeldoorn 
  • Lentiz MBO Maasland, Maasland 
  • Maerlant-Lyceum, Den Haag 
  • ORS Lek en Linge, Culemborg 
  • Praedinius Gymnasium, Groningen 
  • RGO Middelharnis, Middelharnis 
  • RSG Slingerbos/Levant, Harderwijk 
  • Stedelijk Gymnasium Athena, Leiden 
  • Stedelijk Gymnasium Breda, Breda 
  • Stedelijk Gymnasium Socrates, Leiden 
  • Tabor College Werenfridus, Hoorn 
  • Titus Brandsmalyceum Onderdeel van het Hooghuis , Oss 

Österreich

  • AHS Friesgasse, Wien
  • Akademisches Gymnasium Salzburg, Salzburg 
  • Akademisches Gymnasium, Graz 
  • Alpen-Adria-Gymnasium, Völkermarkt 
  • BBS Rohrbach, Rohrbach 
  • BG 13 Fichtnergasse, Wien 
  • BG/BRG Bad Ischl, Bad Ischl 
  • BG/BRG Kirchengasse, Graz 
  • BG/BRG Oeversee, Graz 
  • BG/BRG Purkersdorf, Purkersdorf 
  • BG-BRG Leoben NEU, Leoben 
  • BHAK Linz, Linz 
  • BORG Birkfeld, Birkfeld 
  • BORG Deutschlandsberg, Deutschlandsberg 
  • Bundesgymnasium Lustenau, Lustenau 
  • CHS Villach Centrum Humanberuflicher Schulen des Bundes, Villach 
  • HAK Lambach, Lambach 
  • HLW Saalfelden, Saalfelden 

Polska

  • Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego, im. J. Pawła II, Zbąszynek
  • Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego, Oława 
  • I Liceum Ogólnokształcące im. 14 Pułku Powstańców Śląskich, Wodzisław Śląski
  • I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza, Olsztyn
  • I Liceum Ogólnokształcące im. B. Limanowskiego, Warszawa 
  • I Liceum Ogólnokształcące im. Rodu Leszczyńskich, Leszno 
  • I Liceum Ogólnokształcące im. St. Staszica, Lublin 
  • I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki, Jaworzno
  • II Liceum Ogólnokształcące im. R. Traugutta, Częstochowa
  • II Liceum Ogólnokształcące im. Czesława Miłosza, Jaworzno 
  • II Liceum Ogólnokształcące im. Dąbrówki, Gniezno 
  • II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Curie-Skłodowskiej, Gorzów Wielkopolski 
  • II Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika, Cieszyn
  • II Liceum Ogólnokształcące im. S. Wyspiańskiego, Będzin
  • II Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica, Tarnowskie Góry
  • II Liceum Ogólnokształcące z Oddz. Dwujęzycznymi im. Marii Konopnickiej, Katowice 
  • II Liceum Ogólnokształcące z Oddz. Integracyjnymi im. C. K. Norwida, Tychy 
  • III Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej, Włocławek
  • III Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego, Tychy 
  • IV Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego, Bytom 
  • IV Liceum Ogólnokształcące im. E. Sczanieckiej, Łódź 
  • IV Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika, Rybnik
  • Liceum Akademickie Da Vinci, Poznań 
  • Liceum Ogólnokształcące nr XVI, Wrocław 
  • Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika, Parczew 
  • Liceum Ogólnokształcące Marcina Gortata, Szkoła Mistrzostwa Sportowego, Kraków 
  • LXXV Liceum Ogólnokształcące im. Jana III Sobieskiego, Warszawa 
  • Powiatowy Zespół Szkół nr 9 im. Marii Dąbrowskiej, Kęty
  • V Liceum Ogólnokształcące z Oddz. Dwujęzycznymi im. Kanclerza J. Zamoyskiego, Dąbrowa Górnicza 
  • V Liceum Ogólnokształcące, Lublin 
  • VII Liceum Ogólnokształcące im. M. Konopnickiej, Lublin 
  • XX Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. José Martí, Warszawa
  • XXI Liceum Ogólnokształcące im. św. Stanisława Kostki, Lublin 
  • Zespół Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących, Biłgoraj
  • Zespół Szkół Ekonomiczno - Chemicznych, Trzebinia
  • Zespół Szkół Elektronicznych im. Stanisława Staszica, Zduńska Wola
  • Zespół Szkół Morskich, Darłowo
  • Zespół Szkół nr 1 im. J. Piłsudskiego, Limanowa
  • Zespół Szkół nr 1 w Jastrzębiu Zdroju , Jastrzębie Zdrój 
  • Zespół Szkół nr 2 im. ks. prof. J. Tischnera, Żory 
  • Zespół Szkół nr 2, Andrychów 
  • Zespół Szkół nr 2, Nowa Dęba 
  • Zespół Szkół nr 4 im. Piastów Śląskich, Gliwice 
  • Zespół Szkół Samochodowych, Radom
  • Zespół Szkół Transportowo-Komunikacyjnych, im. Tadeusza Kościuszki, Lublinie
  • Zespół Szkół im. gen. W. Andersa, Technikum nr 4, Częstochowa 
  • Zespół Szkół Mechanicznych nr 2, Bydgoszcz 
  • Zespół Szkół Ogólnokształcących, Nysa 
  • Zespół Szkół Politechniki Łódzkiej, Łódź 
  • Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych, Zawadzkie, opolskie 
  • Zespół Szkół, Zduńska Wola 

Portugal

  • Agrupamento de Escolas Aquilino Ribeiro - Escola EB2,3 /SPorto Salvo - Oeiras
  • Agrupamento de Escolas de Carvalhos - Escola Secundária, Carvalhos 
  • Agrupamento de Escolas de Vila Pouca de Aguiar Sul, Vila Pouca de Aguiar 
  • Agrupamento de Escolas Dr. João Araújo Correia, Peso da Régua 
  • Agrupamento de Escolas nº 1 de Gondomar, Gondomar (Porto) 
  • Agrupamento de Escolas Santiago do Cacém, Santiago do Cacém 
  • Agrupamento de Escolas de Aveiro- Escola Secundária Homem Cristo, Aveiro 
  • Agrupamento de Escolas Ovar Sul, Ovar 
  • Colégio de Amorim, Póvoa de Varzim 
  • Colégio Nossa Senhora da Bonança, Vila Nova de Gaia 
  • EPED, Almada- Monte de Caparica 
  • Escola Básica e Secundária de Rio Tinto, Rio Tinto 
  • Escola Básica e Secundária Muralhas do Minho, Valença, Valença 
  • Escola Básica e Secundária de Guia, Guia Oeste 
  • Escola Secundária  Camilo Castelo Branco- Vila Real, Vila Real 
  • Escola Secundária Campos Melo, Covilhã 
  • Escola Secundária Dr Joaquim Gomes Ferreira Alves, Valadares 
  • Escola Secundária Miguel Torga, Bragança 
  • Escola Secundária Camilo Castelo Branco, V. N. de Famalicão 
  • Escola Secundária de Barcelos, Barcelos 
  • Instituto Educativo do Juncal, Juncal - Porto de Mós 

România

  • Colegiul Național „Anastasescu”, Roșiori de Vede 
  • Colegiul Național „Frații Buzești", Craiova
  • Colegiul Național „George Coșbuc", Motru 
  • Colegiul Național „Mihail Kogălniceanu”, Galați 
  • Colegiul Național Militar „Ștefan cel Mare”, Câmpulung Moldovenesc 
  • Colegiul naţional pedagogic „Ştefan cel Mare”, Bacău  
  • Colegiul Național „Dr. I. Meșotă", Brașov 
  • Colegiul Național „Gheorghe Roșca Codreanu”, Bârlad
  • Colegiul Național „Gheorghe Țițeica”, Drobeta Turnu Severin
  • Colegiul Național „Ion Luca Caragiale", Ploiești
  • Colegiul Național „Jean Monnet", Ploiești  
  • Colegiul Național „Mihai Eminescu”, Baia Mare  
  • Colegiul Național „Nichita Stănescu", Ploiești
  • Colegiul Național „Spiru Haret” Tecuci
  • Colegiul Național „Zinca Golescu”, Pitești 
  • Colegiul Tehnic de Comunicații „N V Karpen”, Bacău 
  • Colegiul Tehnic, Motru 
  • Liceul „Alexandru cel Bun” Botoșani
  • Liceul „Aurel Rainu”, Fieni 
  • Liceul Greco-Catolic „Inochentie Micu", Cluj-Napoca
  • Liceul Pedagogic „Gh. Șincai", Zalău 
  • Liceul Tehnologic „Valeriu Braniște" Lugoj
  • Liceul Tehnologic „Dr. Ioan Senchea", Făgăraș
  • Liceul Tehnologic „Vasile Sav", Roman
  • Liceul Teoretic „Ioan Cotovu", Hîrșova 
  • Liceul Teoretic „Ion Ghica", Răcari 
  • Liceul Teoretic „Onisifor Ghibu” , Oradea 
  • Liceul Teoretic „Spiru Haret”,Moinești
  • Liceul Teoretic „Alexandru Mocioni”, Ciacova 
  • Liceul Teoretic „Constantin Brătescu”, Isaccea
  • Liceul Teoretic „O.C.Tăslăuanu", Toplița
  • Școala profesională „Areta Teodorescu”, comuna Grivița

Slovenija

  • Dvojezična srednja šola Lendava, Lendava 
  • Gimnazija Bežigrad, Ljubljana 
  • Gimnazija in srednja šola Kočevje, Kočevje 
  • Gimnazija Poljane, Ljubljana 
  • Gimnazija Ravne na Koroškem, Ravne na Koroškem 
  • Gimnazija Vič, Ljubljana 
  • Srednja šola Slovenska Bistrica, Slovenska Bistrica 
  • Šolski center Postojna, Postojna 

Slovensko

  • Gymnázium Metodova, Bratislava 
  • Gymnázium sv. Cyrila a Metoda, Nitra 
  • Gymnázium, Kysucké Nové Mesto 
  • Gymnázium, Poprad 
  • Hotelová akadémia Ľ. Wintera, Piešťany 
  • Mercury Private College, Bratislava 
  • Obchodná akadémia, Lučenec 
  • SOŠ remesiel a služieb, Poprad 
  • SOŠ technická, Michalovce 
  • Spojená škola, Martin 
  • Stredná odborná škola Pruské, Pruské 
  • Stredná priemyselná škola, Dubnica nad Váhom 
  • Súkromné gymnázium, Lučenec 

Suomi/Finland

  • European School of Helsinki, Helsinki 
  • Hyvinkään yhteiskoulun lukio, Hyvinkää 
  • Jakobstads gymnasium, Jakobstad 
  • Kaitaan lukio, Espoo 
  • Kankaanpään Yhteislyseo, Kankaanpää 
  • Kannaksen lukio, Lahti 
  • Kemijärven lukio, Kemijärvi 
  • Kuopion Lyseon lukio, Kuopio 
  • Lahden yhteiskoulu, Lahti 
  • Luostarivuoren Lyseon lukio, Turku 
  • Puolalanmäen lukio, Turku 
  • Schildtin lukio, Jyväskylä 
  • Tammerkosken lukio, Tampere 

Sverige

  • Aranäsgymnasiet, Kungsbacka 
  • Fria Läroverken i Karlstad, Karlstad 
  • Gymnasieskolan Knut Hahn, Ronneby 
  • Hultsfreds gymnasium, Hultsfred 
  • Katedralskolan, Skara 
  • Klara Teoretiska Gymnasium, Göteborg 
  • Kungsmadskolan, Växjö 
  • Malmö Borgarskola, Malmö 
  • Njudungsgymnasiet, Vetlanda 
  • Nobelgymnasiet, Karlstad 
  • Nova Academy, Simrishamn 
  • ProCivitas privata gymnasium Stockholm, Stockholm 
  • Rosendalsgymnasiet, Uppsala 
  • S:t Eskils gymnasium, Eskilstuna 
  • Södra Latins gymnasium, Stockholm 
  • Tannbergsskolan, Lycksele 
  • Tyska skolan, Stockholm 
  • Umeå Internationella Gymnasium, Umeå 
  • Viktor Rydberg gymnasium Djursholm, Djursholm 
  • YBC Young business Creatives, Nacka 

United Kingdom

  • Aberdeen Grammar School, Aberdeen
  • Antrim Grammar School, Antrim, County Antrim
  • Aquinas Diocesan Grammar School, Belfast 
  • Arden Academy, Solihull, West Midlands 
  • Ardingly College, Haywards Heath, West Sussex
  • Ashmole Academy, London
  • Assumption Grammar School, Ballynahinch, County Down
  • Austin Friars, Carlisle, Cumbria
  • Bedford Girls’ School, Bedford, Bedfordshire
  • Bexhill 6th Form College, Bexhill-on-Sea, East Sussex
  • BHASVIC, Brighton, East Sussex
  • Bishop Laney Sixth Form, Ely College, Ely, Cambridgeshire 
  • Boclair Academy, Bearsden, East Dunbartonshire
  • Bradford Grammar School, Bradford
  • Bristol Grammar School, Bristol
  • Canford School, Wimborne, Dorset
  • Cheltenham Bournside School and Sixth Form Centre, Cheltenham, Gloucestershire
  • Christ the King Sixth Form College: Emmanuel, Lewisham, London
  • City of London School, London
  • Cranleigh School, Cranleigh, Surrey
  • Dartford Grammar School, Dartford, Kent
  • Dean Close School, Cheltenham, Gloucestershire
  • Felpham Community College, Bognor Regis, West Sussex
  • Fernhill School, Glasgow
  • Friends' School, Lisburn, County Antrim
  • Guildford High School, Guildford, Surrey
  • Howell's School, Cardiff
  • Hutchesons' Grammar School, Glasgow
  • Instituto Español Vicente Cañada Blanch, London
  • Invicta Grammar School, Maidstone, Kent
  • Jack Hunt School, Peterborough, Cambridgeshire
  • James Allen's Girls' School, London
  • Jersey College for Girls, Saint Saviour, Jersey, Channel Islands
  • Kent College, Pembury, Kent
  • King David High School, Manchester
  • King Edward VI School, Bury St Edmunds, Suffolk
  • Lancaster Girls' Grammar School, Lancaster, Lancashire
  • Lancing College, Lancing, West Sussex
  • Loreto College, Manchester
  • Lumen Christi College, Derry, County Londonderry
  • Madras College, St Andrews, Fife
  • Magdalen College School, Oxford
  • Manchester Grammar School, Manchester
  • Millfield School, Street, Somerset
  • Morrison’s Academy, Crieff, Perth and Kinross
  • Nottingham Girls' High School, Nottingham
  • Nottingham High School, Nottingham
  • Our Lady and St Patrick's College Knock, Belfast
  • Oxford High School, Oxford
  • Queen Elizabeth's Grammar School, Blackburn, Lancashire
  • Rosebery School, Epsom, Surrey
  • Rugby School, Rugby, Warwickshire
  • Sandbach High School, Sandbach, Cheshire
  • Scoil Iósaef Domhnach Mór, Dungannon, County Tyrone
  • Sherborne Girls, Sherborne, Dorset
  • Sherborne School, Sherborne, Dorset
  • Sir William Borlase's Grammar School, Marlow, Buckinghamshire
  • Southend High School for Girls, Southend-on-Sea, Essex
  • St Paul's School, London
  • St. Margaret's High School, Airdrie, North Lanarkshire
  • St. Olave's Grammar School, Orpington, London
  • St. Wilfrid's RC College, South Shields, Tyne and Wear
  • Stamford Endowed Schools, Stamford, Lincolnshire
  • Stroud High School, Stroud, Gloucestershire
  • The Edinburgh Academy, Edinburgh
  • The Henrietta Barnett School, London
  • The North Halifax Grammar School, Halifax, West Yorkshire
  • The Thomas Hardye School, Dorchester, Dorset
  • Truro School, Truro, Cornwall
  • Victoria College Belfast, Belfast
  • Whitgift School, Croydon, London
  • Winchester College, Winchester, Hampshire
  • Woldingham School, Woldingham, Surrey
Avdelningar