Services

Belgique/België

  • Athénée Royal d'Arlon, Arlon 
  • Athénée Royal de Gilly, Gilly 
  • Athénée Royal de Huy, Huy 
  • Athénée Royal de Mons 1, Mons 
  • Athénée Royal de Thuin, Thuin 
  • Athénée Royal Fernand Jacquemin, Comines 
  • Athénée Royal Lucienne Tellier, Anvaing 
  • Athénée Royal Crommelynck, Bruxelles 
  • Athénée Royal Jean Rey, Couvin
  • Athénée Royale André Thomas, Forest 
  • Athénée Thil Lorrain, Verviers 
  • CCRO, Ottignies 
  • Ecole Internationale du SHAPE, Casteau 
  • Europäische Schule Brüssel II, Woluwe-Saint-Lambert 
  • European School Mol, Mol 
  • Institut des Arts Techniques Sciences et Artisanat, Namur 
  • Institut Marie Immaculée, Anderlecht 
  • Institut Saint-Dominique, Schaerbeek
  • Königliches Athenäum St. Vith, Sankt Vith 
  • Koninklijk Atheneum III, Gent 
  • Maricolen Maldegem, Maldegem

България

  • Благоевградска професионална гимназия, Благоевград
  • Гимназия с преподаване на чужди езици „Йордан Радичков“, Видин
  • Гимназия с преподаване на чужди езици „Симеон Радев“, Перник
  • 9 Френска езикова гимназия „Алфонс дьо Ламартин“, София
  • Езикова гимназия „Д-р Петър Берон“, Кюстендил
  • Езикова гимназия „Проф. д-р Асен Златаров“, Хасково
  • Профилирана гимназия с преподаване на чужди езици „Екзарх Йосиф“, Разград
  • Профилирана езикова гимназия „Проф. д-р Асен Златаров“, Велико Търново
  • Професионална гимназия по туризъм „Д-р Васил Берон“, Велико Търново
  • Професионална търговска гимназия, Бургас
  • Първа английска езикова гимназия, София
  • Първо средно училище „Св. Седмочисленици“, Търговище
  • Средно училище „Васил Левски“, Ардино
  • Средно училище „Иван Вазов“, Мездра
  • Частна профилирана гимназия „АК-Аркус“, Велико Търново
  • Частна профилирана гимназия „Образователни технологии“, София
  • Частно средно училище „Дружба“, Пловдив

Česká republika

  • Gymnázium Beskydy Mountain Academy, Frýdlant nad Ostravicí
  • Gymnázium Brno-Řečkovice, Brno
  • Gymnázium Čajkovského, Olomouc
  • Gymnázium Česká Lípa, Česká Lípa
  • Gymnázium Děčín, Děčín
  • Gymnázium Frýdlant nad Ostravicí, Frýdlant nad Ostravicí
  • Gymnázium J. V. Jirsíka, České Budějovice
  • Gymnázium Jana Palacha, Mělník
  • Gymnázium Jírovcova, České Budějovice
  • Gymnázium Josefa Ressela, Chrudim
  • Gymnázium Ladislava Jaroše, Holešov
  • Gymnázium Moravská Třebová, Moravská Třebová
  • Gymnázium Olomouc-Hejčín, Olomouc
  • Gymnázium Postupická, Praha
  • Gymnázium Slovanské náměstí, Brno
  • Gymnázium Teplice, Teplice
  • Gymnázium Varnsdorf, Varnsdorf
  • Slezské gymnázium, Opava
  • Střední odborné učiliště a Střední odborná škola SČMSD, Znojmo
  • Střední škola informatiky a služeb, Dvůr Králové nad Labem
  • Střední škola obchodní a VOŠ, České Budějovice

Danmark

  • Bagsværd Kostskole & Gymnasium, Bagsværd 
  • Birkerød gymnasium HF og IB, Birkerød 
  • Celf HTX, Nykøbing Falster
  • Fredericia Gymnasium, Fredericia 
  • Frederiksborg Gymnasium & HF, Hillerød 
  • Hansenberg Tekniske Gymnasium, Kolding 
  • Hasseris Gymnasium og IB World School, Aalborg 
  • Herlufsholm Skole, Næstved 
  • Marie Kruses Skole, Farum 
  • Niels Steensens Gymnasium, Østerbro 
  • Nyborg Gymnasium, Nyborg 
  • Nørre Gymnasium, Brønshøj København 
  • Paderup Gymnasium, Randers 

Deutschland

  • Albert-Einstein-Gymnasium, Neubrandenburg 
  • Aloys-Fischer-Schule Berufliche Oberschule, Deggendorf 
  • BBS1 Goslar - Am Stadtgarten, Goslar 
  • Bachgauschule Oberstufengymnasium, Babenhausen (Hess) 
  • BbS J.P.C. Heinrich Mette Quedlinburg , Quedlinburg 
  • Berufskolleg Halle Westfalen, Halle/Westfalen 
  • Berufskolleg Südstadt, Köln 
  • Berufskolleg Wirtschaft und Verwaltung Siegen, Siegen 
  • Buigen-Gymnasium, Herbrechtingen 
  • Christoph-Graupner-Gymnasium, Kirchberg 
  • Comenius-Gymnasium Datteln, Datteln 
  • Couven Gymnasium, Aachen 
  • Dietrich Bonhoeffer Gymnasium, Metzingen 
  • Dietrich-Bonhoeffer Gymnasium, Filderstadt 
  • Dom-Gymnasium Freising, Freising 
  • Droste-Huelshoff-Gymnasium, Berlin 
  • Ehrenbürg-Gymnasium Forchheim, Forchheim 
  • Einstein-Gymnasium Neuenhagen, Neuenhagen bei Berlin 
  • Elsa-Brändström-Schule, Elmshorn 
  • Ernestinenschule zu Lübeck, Lübeck, Schleswig-Holstein 
  • Europaschule Theodor-Heuss-Gymnasium Göttingen, Göttingen 
  • Europäisches Gymnasium Meeran, Meerane 
  • Fichte-Gymnasium, Hagen 
  • Fontane-Gymnasium, Strausberg 
  • Französisches Gymnasium, Berlin 
  • Freiherr-vom-Stein-Gymnasium, Lünen 
  • Freiherr-vom-Stein-Gymnasium, Leverkusen 
  • Fremdspracheninstitut der Landeshauptstadt München, München 
  • Fremdsprachenschule Deggendorf GmbH, Deggendorf 
  • Friedrich-Leopold-Woeste- Gymnasium, Hemer 
  • Georg-Herwegh-Gymnasium, Berlin 
  • Gesamtschule Hungen, Hungen 
  • Goethe Gymnasium Germersheim, Germersheim 
  • Goethe-Gymnasium Bensheim, Bensheim 
  • Goethe-Gymnasium Karlsruhe, Karlsruhe 
  • Goethegymnasium Hildesheim, Hildesheim 
  • Gymnasium "Alexander von Humboldt" Eberswalde, Eberswalde 
  • Gymnasium Am Stoppenberg, Essen 
  • Gymnasium Antonianum, Geseke 
  • Gymnasium Bad Aibling, Bad Aibling (Kreis Rosenheim) 
  • Gymnasium Bruckmühl, Bruckmühl 
  • Gymnasium Casimirianum Coburg, Coburg 
  • Gymnasium Herzogenaurach, Herzogenaurach 
  • Gymnasium Johanneum Wadersloh, Wadersloh (Kreis Warendorf) 
  • Gymnasium Maria Königin, Lennestadt 
  • Gymnasium Nepomucenum Rietberg, Rietberg (Kreis Gütersloh) 
  • Gymnasium Paulinum, Münster 
  • Gymnasium Schloss Albrechtsberg,  Hoga-Schulen, Dresden 
  • Gymnasium Schwertstraße, Solingen 
  • Gymnasium St.Christophorus, Werne 
  • Gymnasium Syke, Syke 
  • Gymnasium an der Stadtmauer Bad Kreuznach, Bad Kreuznach 
  • Gymnasium der Stadt Rahden, Rahden 
  • Gymnasium im Alfred -Grosser-Schulzentrum Bad Bergzabern, Bad Bergzabern 
  • Hans und Sophie Scholl- Gymnasium, Ulm 
  • Heidelberger Privatschulcentrum Rhein-Main-Neckar GmbH, Heidelberg 
  • Helene-Lange-Gymnasium Fürth,  Fürth 
  • Holstenschule Gymnasium, Neumünster 
  • Humboldt-Gymnasium Potsdam, Potsdam 
  • IGS Enkenbach-Alsenborn, Enkenbach-Alsenborn 
  • Immanuel-Kant-Schule Gymnasium der Stadt Leipzig, Leipzig 
  • Jahngymnasium Rathenow, Rathenow 
  • Johann-Gottfried-Herder- Gymnasium, Berlin 
  • Johann-Sebastian-Bach Gymnasium Windsbach, Windsbach 
  • Karl-Ziegler-Schule, Mülheim an der Ruhr 
  • Kaspar-Zeuß-Gymnasium Kronach, Kronach 
  • Kieler Gelehrtenschule, Kiel 
  • Landesschule Pforta, Naumburg OT Schulpforte 
  • Leibniz Gymnasium, Östringen (Kreis Karlsruhe) 
  • Lise-Meitner-Gymnasium, Böblingen 
  • Ludwig-Thoma-Gymnasium Prien, Prien am Chiemsee 
  • Luisen Gymnasium, Düsseldorf 
  • Lycée Francais Jean Renoir, München 
  • Margarete-Steiff-Gymnasium, Giengen an der Brenz 
  • Marienschule, Leverkusen 
  • Matthias-Claudius-Gymnasium, Gehrden 
  • Melanchthon-Gymnasium Nürnberg, Nürnberg 
  • Moser Schule, Berlin 
  • Pestalozzischule, Idstein 
  • Pädagogium Bad Sachsa, Bad Sachsa 
  • Ratsgymnasium, Stadthagen 
  • Rhön-Gymnasium Bad Neustadt, Bad Neustadt 
  • Röntgen-Gymnasium, Würzburg 
  • Salzmannschule Schnepfenthal, Staatliches Spezialgymnasium für Sprachen, Waltershausen 
  • St Anna Schule Wuppertal, Wuppertal 
  • St. Antonius-Gymnasium, Lüdinghausen 
  • St. Hildegardis-Gymnasium, Duisburg 
  • St.-Pius-Gymnasium, Coesfeld 
  • Steinbart-Gymnasium Duisburg, Duisburg 
  • Städtisches Gymnasium Borghorst, Steinfurt 
  • Tannenbusch Gymnasium, Bonn 
  • Theodor-Heuss-Schule, Homberg/Efze 
  • Vestisches Gymnasium Kirchhellen, Bottrop-Kirchhellen 
  • Werner-von Siemens-Gymnasium, Großenhain 
  • ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΤΟΥΤΓΑΡΔΗΣ, Stuttgart
  • ΛΥΚΕΙΟ ΜΟΝΑΧΟΥ, München 

Eesti

  • Kose Gümnaasium, Kose
  • Saue Gümnaasium, Saue
  • Tallinna Prantsuse Lütseum, Tallinn
  • Tallinna Õismäe Vene Lütseum, Tallinn
  • Tartu Jaan Poska Gümnaasium, Tartu
  • Tartu Kristjan Jaak Petersoni Gümnaasium, Tartu

Éire/Ireland

  • Christian Brothers College, Cork 
  • Coláiste Bríde, Enniscorthy 
  • Coláiste Mhuire, Mullingar 
  • Coláiste Íosagáin, An Charraig Dhubh
  • Gaelcholáiste Chiarraí, Trá Lí 
  • Loreto Abbey, Dalkey 
  • Loreto High School Beaufort, Dublin 14 
  • Mercy Mounthawk Secondary School, Tralee 
  • Oaklands Community College, Edenderry 
  • Patrician High school,  Carrickmacross 
  • Presentation Secondary School, Miltown 

Ελλάδα

  • 1ο Γενικό Λύκειο Θέρμης, Θέρμη Θεσσαλονίκης
  • 1ο Γενικό Λύκειο «Ιπποκράτειο» Κω, Κως
  • 1ο Γενικό Λύκειο Καβάλας, Καβάλα
  • 1ο Γενικό Λύκειο Ναυπλίου, Ναύπλιο
  • 1ο Γενικό Λύκειο Τρικάλων, Τρίκαλα Θεσσαλίας
  • 2ο Γενικό Λύκειο Καλαμαριάς, Καλαμαριά Θεσσαλονίκης
  • 3ο Γενικό Λύκειο Πύργου, Πύργος Ηλείας
  • 3ο Γενικό Λύκειο Χίου, Χίος
  • 6ο Γενικό Λύκειο Πάτρας, Πάτρα
  • 7ο Γενικό Λύκειο Καλλιθέας, Καλλιθέα Αττικής
  • 10ο Γενικό Λύκειο Λάρισας, Λάρισα
  • 11ο Γενικό Λύκειο Ηρακλείου, Ηράκλειο
  • 46ο Γενικό Λύκειο Αθηνών, Αθήνα
  • Γενικό Λύκειο Κασσιόπης, Κέρκυρα
  • Γενικό Λύκειο Πλατέος – Κορυφής Ημαθίας, Αλεξάνδρεια Ημαθίας
  • Γενικό Λύκειο Σερβίων, Σέρβια Κοζάνης
  • Εκπαιδευτήρια «Αθηνά», Τρίκαλα Θεσσαλίας
  • Ελληνογαλλική Σχολή Ουρσουλινών, Αθήνα
  • Καλλιτεχνικό Σχολείο Ηρακλείου, Ηράκλειο
  • Μουσικό Σχολείο Αγρινίου, Αγρίνιο
  • Μουσικό Σχολείο Καλαμάτας «Μαρία Κάλλας», Καλαμάτα

España

  • CIP ETI, Tudela 
  • Colegio Larraona Claret, Pamplona 
  • Colegio Nova Hispalis, Sevilla La Nueva 
  • Colegio Balder, Las Rozas (Madrid)
  • Colegio Divina Pastora, León 
  • Colegio La Asunción León, León 
  • Colegio Madre María Rosa Molas, Zaragoza 
  • Colegio Mirasur, Pinto (Madrid) 
  • Colegio Romareda, Zaragoza 
  • Colegio Sagrado Corazón, Pamplona 
  • Colegio San Alberto Magno Asociación Cultural del Colegio Alemán, Zaragoza 
  • Colegio San Vicente Ferrer (PP. Dominicos), Valencia 
  • Colegio Santa Teresa, Calahorra 
  • Escuelas Pías de San Fernando, Pozuelo de Alarcón (Madrid) 
  • Escola Pí Nostra Senyora, Barcelona 
  • Gredos San Diego Las Rozas, Las Rozas (Madrid) 
  • I.E.S. Padre Moret-Irubide, Pamplona  
  • I.E.S. Parquesol, Valladolid 
  • I.E.S. Tegueste, Tegueste 
  • IES Al-Baytar, Benalmádena 
  • IES Álvaro Yáñez, Bembibre (León) 
  • IES Andrés Laguna, Segovia 
  • IES Atenea, San Sebastián de los Reyes (Madrid) 
  • IES Atenea, Mairena del Aljarafe (Sevilla) 
  • IES Condesa Eylo Alfonso, Valladolid 
  • IES Cuatro Caminos, Don Benito (Badajoz) 
  • IES Clara Campoamor, Móstoles 
  • IES De Brión, A Coruña 
  • IES Europa, Ponferrada 
  • IES Francesc Tàrrega, Vila Real 
  • IES Fray Luis de León, Las Pedroñeras (Cuenca) 
  • IES Gaviota, Adra (Almería) 
  • IES Ignacio Ellacuria, Alcalá de Henares 
  • IES Isabel la Católica, Madrid 
  • IES Joaquín Araújo, Fuenlabrada (Madrid) 
  • IES Jorge Guillén, Villalón de Campos (Valladolid)
  • IES José del Campo, Ampuero 
  • IES Los Rosales, Móstoles (Madrid) 
  • IES Miguel de Unamuno, Vitoria 
  • IES Miguel Catalán, Zaragoza 
  • IES Newton-Salas, Villanueva de la Torre (Guadalajara) 
  • IES Nuestra Señora de la Victoria, Málaga 
  • IES Pablo Díez, Boñar 
  • IES Pinar de La Rubia, Valladolid 
  • IES Professor Broch i Llop, Vila-Real 
  • IES Santa Teresa de Jesús, Madrid 
  • IES Seritium, Jeréz de La Frontera 
  • IES Valle del Ebro, Tudela 
  • IES Vega del Táder, Molina de Segura (Murcia) 
  • IES Virgen del Espino, Soria 
  • Laude Fontenebro, Moralzarzal (Madrid) 
  • Nuestra Señora del Pilar, PP. Escolapios, Soria 
  • Pare Manyanet Les Corts, Barcelona 
  • Stella Maris, Almería 

France

  • Cité Edouard Branly, Châtellerault 
  • Cité Scolaire Internationale, Grenoble 
  • Institution Robin St Vincent de Paul, Vienne 
  • Liceo Luis Buñuel, Neuilly-sur- Seine 
  • LPA Martin Luther King, Narbonne 
  • LPO Jean Hinglo, Le Port
  • LPO Louis Couffignal, Strasbourg 
  • LPO Mirepoix, Mirepoix 
  • Lycée  de l'Édit de Roussillon, Roussillon 
  • Lycée Alfred Mézières, Longwy 
  • Lycée Aliénor d'Aquitaine, Poitiers 
  • Lycée André Malraux, Gaillon 
  • Lycée André Malraux, Remiremont 
  • Lycée ASC, Bordeaux 
  • Lycée Assomption, Rennes
  • Lycée Auguste Renoir, Limoges 
  • Lycée Bossuet, Condom 
  • Lycée Camille Claudel, Mantes la Ville 
  • Lycée Camille Claudel, Vauréal 
  • Lycée Camille Jullian, Bordeaux 
  • Lycée Champollion, Figeac 
  • Lycée Charlemagne, Thionville 
  • Lycée de Bagatelle, Saint-Gaudens 
  • Lycée de la Venise Verte, Niort 
  • Lycée Denis Diderot, Langres 
  • Lycée des Glières, Annemasse
  • Lycée du Couserans, Saint-Girons 
  • Lycée du Mont-Blanc René Dayve De Passy, Passy 
  • Lycée Edmond Rostand, Bagnères de Luchon 
  • Lycée Emile Littré, Avranches 
  • Lycée Emile Roux, Confolens 
  • Lycée Émile Zola, Châteaudun 
  • Lycée Eugène Woillez, Montreuil-sur-Mer 
  • Lycée Européen, Villers-Cotterêts 
  • Lycée Général & Technologique Auguste et Louis Lumière, Lyon 
  • Lycée Georges de la Tour, Metz 
  • Lycée Henri Meck, Molsheim 
  • Lycée International Charles de Gaulle, Dijon 
  • Lycée International de Ferney-Voltaire, Ferney-Voltaire 
  • Lycée Jacques Prévert, Pont-Audemer 
  • Lycée Javouhey, Brest 
  • Lycée Jean Joly, La Rivière Saint-Louis
  • Lycée Jean Macé, Niort 
  • Lycée Jean Moulin, Draguignan 
  • Lycée Jean Moulin, Forbach 
  • Lycée Jeanne d'Arc, Clermont-Ferrand 
  • Lycée Joliot Curie, Dammarie-lès-Lys 
  • Lycée Joliot Curie, Hirson 
  • Lycée Joseph Desfontaines, Melle 
  • Lycée Joseph Loth, Pontivy 
  • Lycée Lambert, Mulhouse 
  • Lycée Lapérouse, Noumea 
  • Lycée Léonard de Vinci, Soissons
  • Lycée Leonard de Vinci, Villefontaine 
  • Lycée Les Pannevelles, Provins 
  • Lycée Louis Armand, Chambéry 
  • Lycée Louis Lapicque, Épinal 
  • Lycée Louise Weiss, Sainte-Marie-aux-Mines
  • Lycée Mahatma Gandhi, Saint-André
  • Lycée Maurice Janetti, Saint-Maximin-la-Sainte-Baume 
  • Lycée Maxence Van Der Meersch, Roubaix 
  • Lycée Multilingue Ombrosa, Caluire-et-Cuire 
  • Lycée Paul Langevin, La Seyne-sur-Mer 
  • Lycée Paul Moreau, Bras-Panon
  • Lycée Polyvalent Françoise, Tournefeuille 
  • Lycée Polyvalent Raoul Vadepied, Évron 
  • Lycée Profesionnel Claude Lehec, Saint-Hilaire-du-Harcouët 
  • Lycée Saint Elme, Arcachon 
  • Lycée Saint Joseph, Bruz 
  • Lycée Saint-Sernin, Toulouse 
  • Lycée Schuman-Perret, Le Havre 
  • Lycée Thiers, Marseille 
  • Lycée Victor Hugo, Colomiers 
  • The British School of Paris, Croissy-sur-Seine 

Hrvatska

  • Ekonomska škola Požega, Požega
  • Gimnazija „Matija Mesić“, Slavonski Brod
  • Gimnazija Gospić, Gospić
  • Prirodoslovna tehnička škola – Split, Split
  • Prva gimnazija, Zagreb
  • Prva riječka hrvatska gimnazija, Rijeka
  • Srednja škola „Ivan Seljanec“, Križevci
  • Srednja škola Buzet, Buzet
  • Srednja škola Koprivnica, Koprivnica
  • Srednja škola fra Andrije Kačića Miošića, Ploče
  • Tehnička škola Karlovac, Karlovac

Italia

  • Educandato Statale “E. Setti Carraro Dalla Chiesa” Liceo Linguistico, Milano 
  • I.I.S. “Albert Einstein“, Torino 
  • I.I.S. “Archimede”, San Giovanni in Persiceto 
  • I.I.S. “Augusto Capriotti”, S. Benedetto del Tronto
  • I.I.S. “Carlo Barletti”, Ovada 
  • I.I.S. “Carlo Emilio Gadda”, Paderno Dugnano 
  • I.I.S. “Ciuffelli – Einaudi”, Todi 
  • I.I.S. “Croce – Aleramo”, Roma 
  • I.I.S. “Curcio”, Ispica
  • I.I.S. “E. Majorana – A. Cascino”, Piazza Armerina
  • I.I.S. “Felice Bisazza”, Messina 
  • I.I.S. “Matteo Ricci”, Macerata 
  • I.I.S. “Natta Deambrosis”, Sestri Levante 
  • I.I.S. “Quinto Orazio Flacco”, Portici 
  • I.I.S. “Savoia Benincasa”, Ancona 
  • I.I.S. “Vanoni”, Vimercate 
  • I.I.S.S. “Carlo Alberto Dalla Chiesa”, Montefiascone 
  • I.I.S.S. “Ettore Bolisani”, Villafranca di Verona 
  • I.M. “Giuseppe Parini”, Seregno 
  • I.M.S. “M. T. Varrone”, Cassino
  • I.O. “Guglionesi”, Guglionesi
  • I.S. “Lucio Lombardo Radice”, Roma 
  • I.S.I.S. “Angelo Omodeo”, Mortara
  • I.S.I.S. “Carducci – Volta – Pacinotti”, Piombino
  • I.S.I.S. “Manzini”, San Daniele del Friuli
  • I.S.I.S. “Michelangelo Buonarroti” Liceo linguistico, Monfalcone
  • I.S.I.S. “Oscar Romero”, Albino
  • I.S.I.S.S. “Raffaele Casimiri”, Gualdo Tadino
  • I.S.I.S.S. “Taddeo Da Sessa”, Sessa Aurunca
  • I.S.I.S.T.L. “B. Russell – I. Newton”, Scandicci
  • I.S.S. “Ernesto Balducci”, Firenze 
  • I.S.S. “G. Terragni”, Olgiate Comasco
  • I.T.C. “Bonelli”, Cuneo 
  • I.T.C.S. “Abba – Ballini”, Brescia 
  • I.T.C.S. “F. A. Bonelli”, Cuneo 
  • I.T.C.T. “Fossati da Passano”, La Spezia 
  • I.T.E. – Liceo Linguistico “Gadda Rosselli”, Gallarate 
  • I.T.E.T. “Garibaldi”, Marsala
  • I.T.E.T. “Leonardo Da Vinci”, Milazzo 
  • I.T.E.T. “Rapisardi – Da Vinci”, Caltanissetta 
  • I.T.I. “G. M. Angioy”,            Sassari 
  • I.T.T. – L.S.S.A. “Corpernico”, Barcellona P. G.
  • Liceo “G. Lombardo Radice”, Catania 
  • Liceo “Laura Bassi”, Bologna 
  • Liceo “Marconi Delpino”, Chiavari 
  • Liceo “Morgagni”, Forlì 
  • Liceo “Piazzi Lena Perpenti”, Sondrio 
  • Liceo “Torricelli – Ballardini”, Faenza
  • Liceo Classico “G. Perticari”, Senigallia 
  • Liceo Classico-Scientifico “Ariosto Spallanzani”, Reggio Emilia 
  • Liceo Classico Statale “Vincenzo Gioberti”, Torino 
  • Liceo Classico Statale “Vittorio Emanuele II”, Jesi
  • Licei dell’Opera Sant’Alessandro, Bergamo
  • Liceo delle Scienze Umane “C. Alvaro”, Palmi
  • Liceo delle Scienze Umane e Liceo Linguistico “Ettore Palumbo”, Brindisi 
  • Liceo Europeo annesso “Convitto Cutelli”, Catania 
  • Liceo Linguistico “G. Vico” (I.I.S. “Ovidio”), Sulmona
  • Liceo Linguistico Internazionale “Grazia Deledda”, Genova 
  • Liceo Scientifico “Aristotele”, Roma 
  • Liceo Scientifico “E. Fermi”, Cantù 
  • Liceo Scientifico “G. C. Vanini”, Casarano 
  • Liceo Scientifico “G. Spano”, Sassari 
  • Liceo Scientifico “Marie Curie”, Giulianova
  • Liceo Scientifico e Linguistico “Tedone”, Ruvo di Puglia 
  • Liceo Scientifico-Linguistico Statale (opzione Scienze Applicate) “Mangino”, Pagani
  • Liceo Scientifico Statale “Ernesto Basile”, Palermo 
  • Liceo Scientifico Statale “F. Vercelli”, Asti 
  • Liceo Scientifico Statale “Giuseppe Peano”, Roma 
  • Liceo Scientifico Statale “Ignazio Vian”, Bracciano 
  • Liceo Statale “Enrico Medi”, Senigallia
  • Liceo Statale “E. Montale”, San Donà di Piave
  • Liceo Statale “Pietro Siciliani”, Lecce 
  • Liceo Statale “Regina Elena”, Acireale 

Κύπρος

  • Λύκειο Αραδίππου, Λάρνακα
  • Λύκειο Αποστόλων Πέτρου και Παύλου, Λεμεσός
  • Λύκειο Κοκκινοχωρίων Φώτη Πίττα, Φρέναρος
  • Pascal English School Lefkosia, Λευκωσία  
  • The Heritage Private School, Λεμεσός
  • Xenion High School, Παραλίμνι

Latvija

  • Jelgavas Spīdolas ģimnāzija, Jelgava 
  • Lizuma vidusskola, Gulbenes novads 
  • Līvānu 1. vidusskola, Līvāni Līvānu novads  
  • Maltas vidusskola, Rēzeknes novads  
  • Rīgas Angļu ģimnāzija, Rīga  
  • Rīgas Valsts vācu ģimnāzija, Rīga  
  • Saldus novada pašvaldības Druvas vidusskola, Saldus pagasts 
  • Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzija, Valka 

Lietuva

  • Alytaus Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazija, Alytus 
  • Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija, Kauno rajonas 
  • Joniškio ,,Aušros“ gimnazija, Joniškis 
  • Kauno ,,Varpo“ gimnazija, Kaunas 
  • Kauno technologijos universiteto gimnazija, Kaunas 
  • KlaipėdosVarpogimnazija, Klaipėda 
  • Kretingos r.  Vydmantų gimnazija, Vydmantai
  • Mažeikių Gabijos gimnazija, Mažeikiai 
  • Šiaulių Didždvario gimnazija, Šiauliai 
  • Vilkaviškio ,,Aušros“ gimnazija, Vilkaviškis 
  • Vilniaus Šv. Kristoforo gimnazija, Vilnius 

Luxembourg

  • Athénée de Luxembourg, Luxembourg 
  • Lycée Aline Mayrisch de Luxembourg, Luxembourg 
  • Lycée de Garçons de Luxembourg, Luxembourg 
  • Lycée Nic-Biever, Dudelange 

Magyarország

  • Avasi Gimnázium, Miskolc
  • BGSZC Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakgimnáziuma, Budapest
  • Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
  • Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
  • Constantinum Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Szakgimnázium, Kollégium, Kiskunfélegyháza
  • Debreceni Csokonai Vitéz Mihály Gimnázium, Debrecen
  • Egri Dobó István Gimnázium, Eger
  • Esztergomi Dobó Katalin Gimnázium, Esztergom
  • Gödöllői Török Ignác Gimnázium, Gödöllő
  • Kiskunhalasi Református Kollégium Szilády Áron Gimnázium és Kollégium, Kiskunhalas
  • Karcagi SZC Teleki Blanka Gimnáziuma, Szakgimnáziuma és Kollégiuma, Mezőtúr
  • Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét
  • Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
  • Ócsai Bolyai János Gimnázium, Ócsa
  • Pécsi Janus Pannonius Gimnázium, Pécs
  • Révai Miklós Gimnázium és Kollégium, Győr
  • TSZC Kossuth Lajos Közgazdasági és Humán Szakgimnáziuma, Tatabánya
  • SZOSZSZC Tinódi Sebestyén Gimnáziuma és Idegenforgalmi, Vendéglátói Szakképző Iskolája, Sárvár
  • VSZC Boronkay György Műszaki Szakgimnáziuma és Gimnáziuma, Vác
  • Vajda Péter Evangélikus Gimnázium, Szarvas
  • Váci Madách Imre Gimnázium, Vác

Malta

  • De La Salle Sixth Form, Birgu
  • G.F. Abela Junior College, Msida 
  • Giovanni Curmi Higher Secondary School, Naxxar 
  • Sir Michelangelo Refalo Sixth Form, Victoria, Gozo 
  • St Aloysius College, Birkirkara 
  • St Martin's College, Msida 

Nederland

  • Alfrink College, Zoetermeer 
  • Atheneum College Hageveld, Heemstede 
  • Damstede Lyceum, Amsterdam 
  • Driestar College, Gouda 
  • Emmauscollege, Rotterdam 
  • Gomarus College, Groningen 
  • Gymnasium Beekvliet, Sint-Michielsgestel 
  • Gymnasium Haganum, Den Haag 
  • Huygens College, Heerhugowaard 
  • Jacobus Fruytier S.G., Apeldoorn 
  • Lentiz MBO Maasland, Maasland 
  • Lyceum Ypenburg, Den Haag 
  • Marnix College, Ede 
  • Metis Montessori Lyceum, Amsterdam 
  • Norbertuscollege, Roosendaal 
  • ORS Lek en Linge, Culemborg 
  • OSG Echnaton, Almere 
  • RGO Middelharnis, Middelharnis 
  • Rijnlands Lyceum Oegstgeest, Oegstgeest 
  • RSG Slingerbos / Levant, Harderwijk 
  • Stedelijk Gymnasium Arnhem, Arnhem 
  • Stedelijk Gymnasium Athena, Leiden 
  • Stedelijk Gymnasium Breda, Breda 
  • Stedelijk Gymnasium Haarlem, Haarlem 
  • Tabor College locatie Oscar Romero, Hoorn
  • Titus Brandsmalyceum onderdeel van Het Hooghuis, Oss

Österreich

  • Akademisches Gymnasium Salzburg, Salzburg 
  • Akademisches Gymnasium, Graz 
  • BG 13 Fichtnergasse, Wien 
  • BG/BORG St.Johann i.T., St.Johann i.T. 
  • BG/BRG Kirchengasse, Graz 
  • BG/BRG Leoben Neu, Leoben 
  • BG/BRG Purkersdorf, Purkersdorf 
  • BG/BRG Seebacher, Graz 
  • BHAK Linz, Linz 
  • BHAK Waidhofen / Ybbs, Waidhofen/Ybbs 
  • BHAK/BHAS Oberwart, Oberwart 
  • BORG Birkfeld, Birkfeld 
  • BORG Deutschlandsberg, Deutschlandsberg 
  • BRG & BORG, St. Pölten 
  • Bundesgymnasium Lustenau, Lustenau 
  • Bundeshandelsakademie Hallein, Hallein 
  • Fachschule und Aufbaulehrgang Schulverein Dominikanerinnen, Wien 
  • HAK Lambach, Lambach 

Polska

  • CXXII Liceum Ogólnokształcące im. Ignacego Domeyki, Warszawa
  • CXXXVII LO z oddziałami dwujęzycznymi im. Roberta Schumana, Warszawa 
  • I Liceum Ogólnokształcące im. Leona Kruczkowskiego, Tychy
  • I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza, Olsztyn
  • I Liceum Ogólnokształcące im. Armii Krajowej, Milicz 
  • I Liceum Ogólnokształcące im. Henryka Sienkiewicza, Kędzierzyn-Koźle 
  • I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika, Parczew
  • I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego, Zawiercie
  • I LO im. ks. A. J. Czartoryskiego, Puławy
  • II Liceum Ogólnokształcące im. Generałowej Zamoyskiej i Heleny Modrzejewskiej, Poznań 
  • II Liceum Ogólnokształcące im. Piotra Firleja, Lubartów 
  • III Liceum Ogólnokształcące im. dra Wł. Broniewskiego, Częstochowa
  • VII Liceum Ogólnokształcące (ZSO Nr 7), Bydgoszcz
  • VII Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika, Częstochowa 
  • XIX Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców, Warszawa 
  • XV Liceum im. Narcyzy Żmichowskiej, Warszawa 
  • XVIII Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego, Warszawa 
  • XXI Liceum Ogólnokształcące im. św. Stanisława Kostki, Lublin 
  • XXII Liceum Ogólnokształcące z Oddz. Dwujęzycznymi im. José Martí, Warszawa 
  • XXIV Liceum Ogólnokształcące im. C. K. Norwida, Warszawa
  • XXXIII Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. M. Kopernika, Warszawa 
  • Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego, Oława
  • Liceum "Strumienie" Stowarzyszenia Sternik, Józefów
  • Liceum Akademickie Da Vinci, Poznań
  • Liceum Językowe Montessori, Radom 
  • Liceum Ogólnokształcące Nr 1 im. Stefana Czarnieckiego, Chełm
  • Liceum Ogólnokształcące nr 4 im. Stefana Żeromskiego, Wrocław
  • Liceum Ogólnokształcące Nr II im. Joachima Chreptowicza, Ostrowiec Świętokrzyski 
  • Liceum Ogólnokształcące im. ks. Piotra Skargi, Sędziszów Małopolski
  • Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika, Iłża
  • Liceum Ogólnokształcące św. Marii Magdaleny, Poznań 
  • Liceum Ogólnokształcące Nr 17, Wrocław
  • Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące im. ks. Augusta Czartoryskiego, Mińsk Mazowiecki
  • Społeczne Liceum nr 7, Warszawa 
  • Zespół Szkół Elektronicznych im. Stanisława Staszica, Zduńska Wola
  • Zespół Szkół im. Ignacego Łukasiewicza, Police
  • Zespół Szkół im. ks. dra Jana Zwierza, Ropczyce 
  • Zespół Szkół Mechanicznych nr 2, Bydgoszcz
  • Zespół Szkół Morskich, Darłowo
  • Zespół Szkół Nr 1 im. A. Towarnickiego, Rzeszów
  • Zespół Szkół Nr 14, Wrocław 
  • Zespół Szkół nr 2, Tychy
  • Zespół Szkół Nr 2, V Liceum Ogólnokształcące im. St. Lema, Koszalin
  • Zespół Szkół Ogólnokształcący im. Bolesława Chrobrego, Kłodzko
  • Zespół Szkół Ponadgimnazjalny nr 1, CKU im. Bohaterów Westerplatte, Garwolin
  • Zespół Szkół Technicznych Hipolita Cegielskiego, Śrem 
  • Zespół Szkół Technicznych, Mikołów
  • Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 5, Wrocław 
  • Zespół Szkół Ogólnokształcących, Nysa
  • Zespół Szkół Ogólnokształcących, Śrem 
  • Zespół Szkół Ogólnokształcących, Żory

Portugal

  • Agr. Escolas de Arganil Escola Secundária de Arganil, Arganil 
  • Agrupamento de Escolas D. Afonso Henriques, Vila das Aves 
  • Agrupamento de Escolas de Guia, Guia-Pombal  
  • Agrupamento de Escolas de Vila Pouca de Aguiar - Escola Básica e Secundária de V.P.A., Vila Pouca de Aguiar
  • Agrupamento de Escolas do Fundão, Fundão 
  • Agrupamento de Escolas nº 1 de Gondomar, Gondomar - Porto 
  • Agrupamento de Escolas Nº 3 de Elvas, Elvas 
  • Agrupamento Escolas João Araújo Correia, Peso da Régua 
  • Colégio de Amorim, Póvoa de Varzim 
  • Colégio Internato dos Carvalhos, Pedroso-Carvalhos - V.N. Gaia 
  • Colégio Nossa Senhora da Assunção, Anadia 
  • Colégio Nossa Senhora da Bonança, Vila Nova de Gaia 
  • EBS Pedro da Fonseca, Proença-a-Nova 
  • EBS Quinta das Flores, Coimbra 
  • Escola Básica e Secundária de Vila Nova de Cerveira, Vila Nova de Cerveira 
  • Escola Básica e Secundária da Calheta, Calheta - São Jorge, Açores 
  • Escola Secundária de Pombal, Pombal 
  • Escola Secundária du Bocage, Setúbal 
  • Escola Secundária Jácome Ratton, Tomar 
  • Escola Secundária Manuel Cargaleiro, Amora 
  • Instituto Educativo do Juncal, Juncal - Porto de Mós 

România

  • Colegiul Național „Costache Negri", Galați
  • Colegiul Tehnic „Lazăr Edeleanu", Ploiești
  • Liceul Teoretic „Bartók Béla”, Timișoara
  • Colegiul Național Pedagogic „Regina Maria”, Deva
  • Colegiul Economic „Pintea Viteazul", Cavnic
  • Colegiul Național „Gheorghe Lazăr", Sibiu
  • Colegiul Național „Carol I”, Craiova
  • Colegiul Național „Vladimir Streinu”, Găești
  • Colegiul Tehnic Rădăuți, Rădăuți
  • Colegiul Economic „Virgil Madgearu”, Târgu Jiu
  • Colegiul „Mihai Eminescu”, Bacău
  • Colegiul Național "Octavian Goga", Sibiu
  • Colegiul Național de Informatică „Carmen Sylva", Petroșani
  • Colegiul Național Militar „Tudor Vladimirescu", Craiova
  • Colegiul Național „Anastasescu”, Roșiori de Vede
  • Colegiul Național „Ion Luca Caragiale", Ploiești
  • Colegiul Național „Dr. Ioan Meșotă”, Brașov
  • Colegiul Național „Zinca Golescu”, Pitești
  • Colegiul Național „Eudoxiu Hurmuzachi", Rădăuți
  • Colegiul Național „Petru Rareș”, Beclean
  • Colegiul Național „Ioniță Asan”, Caracal
  • Liceul Tehnologic Electromureș, Târgu-Mureș
  • Liceul „Ion Ghica”, Răcari
  • Liceul teoretic bilingv „Miguel de Cervantes”, București 
  • Liceul Internațional cu predare în Limba Franceză „Voltaire”, Craiova
  • Liceul Tehnologic de Electronică şi Automatizări „Caius Iacob", Arad
  • Liceul Teologic Târgu Jiu, Târgu Jiu
  • Liceul Teologic Baptist „Emanuel”, Oradea
  • Liceul Teoretic „Constantin Brătescu", Isaccea
  • Liceul Teoretic „Báthory István”, Cluj-Napoca
  • Liceul Teoretic „Bogdan-Vodă", Hălăuceşti
  • Liceul Teoretic „Ioan Slavici”, Panciu

Slovenija

  • Gimnazija Slovenj Gradec, Slovenj Gradec 
  • Gimnazija Franca Miklošiča Ljutomer, Ljutomer 
  • Gimnazija Jurija Vege Idrija, Idrija 
  • Gimnazija Krško, Krško 
  • Gimnazija in srednja šola Kočevje, Kočevje 
  • Prva gimnazija Maribor, Maribor 
  • Srednja šola Slovenska Bistrica, Slovenska Bistrica 
  • Škofijska klasična gimnazija, Ljubljana 

Slovensko

  • Evanjelické gymnázium Juraja Tranovského, Liptovský Mikuláš 
  • Gymnázium, Bytča 
  • Gymnázium Bilíkova, Bratislava
  • Gymnázium Matky Alexie, Bratislava
  • Gymnázium Pankúchova, Bratislava 
  • Gymnázium sv. Františka z Assisi, Žilina 
  • Obchodná akadémia, Poprad 
  • Piaristická spojená škola F. Hanáka – gymnázium, Prievidza 
  • SOŠ letecko-technická, Trenčín 
  • Stredná priemyselná škola, Martin 
  • Stredná priemyselná škola strojnícka a elektrotechnická, Nitra 
  • Stredná umelecká škola, Prešov 
  • Súkromná Spojená škola EDUCO, Námestovo 

Suomi/Finland

  • Hyvinkään yhteiskoulun lukio, Hyvinkää 
  • Jyväskylän Lyseon lukio, Jyväskylä 
  • Kankaanpään Yhteislyseo, Kankaanpää 
  • Kemijärven lukio, Kemijärvi 
  • Kimpisen lukio, Lappeenranta 
  • Lahden yhteiskoulu, Lahti 
  • Luostarivuoren lukio, Turku 
  • Nivalan lukio, Nivala 
  • Raahen lukio, Raahe 
  • Tammerkosken lukio, Tampere 
  • Turun klassillinen lukio, Turku 
  • Ulvilan lukio, Ulvila 
  • Vaalan lukio, Vaala 

Sverige

  • Brinellgymnasiet, Nässjö 
  • Campeon Frigymnasium, Helsingborg 
  • Finnvedens Gymnasium, Värnamo 
  • Fria Läroverken, Karlstad 
  • Gymnasium Skövde Västerhöjd, Skövde 
  • Hjalmar Strömerskolan, Strömsund 
  • Katedralskolan, Lund 
  • Katedralskolan i Skara, Skara 
  • Malmö Borgarskola, Malmö 
  • Minervagymnasium, Umeå 
  • Nacka gymnasium, Nacka 
  • Njudungsgymnasiet, Vetlanda 
  • Per Brahegymnasiet, Jönköping 
  • Rosendalsgymnasiet, Uppsala 
  • S:t Eskils gymnasium, Eskilstuna 
  • StorsjöGymnasiet, Östersund 
  • Sundlergymnasiet, Vårgårda 
  • Söderslättsgymnasiet, Trelleborg 
  • Tyska Skolan, Stockholm 
  • Viktor Rydberg gymnasium Djursholm, Danderyd 

United Kingdom

  • Ardingly College,Haywards Heath
  • Ashton Sixth Form College, Ashton-under-Lyne
  • Austin Friars, Carlisle
  • Bedford Girls’ School, Bedford
  • Bexhill 6th Form College, Bexhill-on-Sea
  • BHASVIC, Hove
  • Bishop Vesey's Grammar School, Sutton Coldfield
  • Bishopbriggs Academy, Bishopbriggs
  • Box Hill School, Dorking
  • Bradford Grammar School, Bradford
  • Bristol Grammar School, Bristol
  • Canford School, Wimborne
  • Cheltenham Bournside School and Sixth Form Centre, Cheltenham
  • City of London School, London
  • Cranleigh School, Cranleigh
  • Dartford Grammar School, Dartford
  • Dulwich College, London
  • Farmor’s School, Fairford
  • Fettes College, Edinburgh
  • Foyle College, Londonderry
  • Friends’ School, Lisburn
  • George Green’s School, London
  • Glenalmond College, Perth
  • Hutchesons’ Grammar School, Glasgow
  • Instituto Español Vicente Cañada Blanch, London
  • Invicta Grammar School, Maidstone
  • Kent College, Pembury
  • Kyle Academy, Ayr
  • Lancaster Girls' Grammar School, Lancaster
  • Loreto College, Manchester
  • Magdalen College School, Oxford
  • Millfield School, Street
  • Monifieth High School, Monifieth
  • Morrison’s Academy, Crieff
  • North London Collegiate School, Edgware
  • Nottingham Girls’ High School, Nottingham
  • Pitsford School, Northampton
  • Queen Anne’s School, Reading
  • Queen Elizabeth School, Kirkby Lonsdale
  • Queen Elizabeth’s Grammar School, Blackburn
  • Queen Katharine Academy, Peterborough
  • Queen Mary’s High School, Walsall
  • Rathmore Grammar School, Belfast
  • Repton School, Repton
  • Richard Huish College, Taunton
  • Rosebery School, Epsom
  • Rugby School, Rugby
  • Runshaw College, Leyland
  • Scoil Iósaef Domhnach Mór, Dungannon
  • Sherborne Girls, Sherborne
  • Sherborne School, Sherborne
  • Sir William Borlase’s Grammar School, Marlow
  • St Edward’s School, Oxford
  • St Patrick’s Academy, Dungannon
  • St Paul’s School, London
  • Stamford Endowed Schools, Stamford
  • Stroud High School, Stroud
  • Taunton School, Taunton
  • Teesdale School and Sixth Form Centre, Barnard Castle
  • The Grammar School at Leeds, Leeds
  • The Henrietta Barnett School, London
  • The King David High School, Manchester
  • The Latymer School, London
  • The Manchester Grammar School, Manchester
  • The North Halifax Grammar School, Halifax
  • The Royal School Dungannon, Dungannon
  • Thornhill College, Derry
  • Tonbridge School, Tonbridge
  • Tormead School, Guildford
  • Trinity Catholic High School, Woodford Green
  • Truro School, Truro
  • Wellington School, Ayr
  • Whitgift School, Croydon