Konsultatsiooni tutvustus

Konsultatsiooniperiood
15 detsember 2017 - 12 veebruar 2018
Teemasid
Keskkond, Merendus ja kalandus
Osakonnad

Sihtrühm

Avalikkus, ettevõtjate ühendused, ettevõtjad, teadlased ja eksperdid, vabaühendused, rahvusvahelised organisatsioonid ja institutsioonid, organisatsioonid, kalurid ja kalandusorganisatsioonid

Konsultatsiooni eesmärk

Selleks et esitada vastuseid, arvamusi ja andmeid, mida võetakse arvesse plastistrateegia nende järelmeetmete ettevalmistamisel, mis on seotud mereprügi ning eelkõige ühekordselt kasutatava plasti ja kalapüügivahenditega.

Kuidas oma vastust esitada?

Avalikus konsultatsioonis osalemiseks täitke palun veebipõhine küsimustik.

Küsimustik on praegu olemas inglise keeles, kuid alates 21. detsembrist muutub see kättesaadavaks kõigis 23 ELi ametlikus keeles ning vastamiseks võib valida mis tahes keele nende hulgast. Kuna aga mõne keele puhul võib vastuste tõlkimine rohkem aega võtta, siis aitavad inglise keeles esitatud vastused küsitluse tulemusi kiiremini töödelda.

Võite seansi igal ajal pooleli jätta ning jätkata vastamist hiljem. Kui olete vastused esitanud, saate alla laadida koopia täidetud küsimustikust.

Küsimustiku vahendusel saate üles laadida tõendavaid dokumente.

Kõik esitatud vastused võidakse avaldada internetis. Lugege kindlasti isikuandmete kaitse põhimõtteid, kus selgitatakse, kuidas Teie isikuandmeid ja vastuseid kasutatakse.

Vaadake küsimustikku

Küsimustik on kättesaadav EU Survey veebisaidil.

Enne vastamist lugege kindlasti eespool nimetatud isikuandmete kaitse põhimõtteid.