Obsah konzultace

Trvání konzultace
9 Duben 2018 - 15 červenec 2018
Témata
Kultura a média

Cílová skupina

Budeme rádi, když se této konzultace zúčastní všichni občané a organizace se zájmem o kulturu a její rozvoj. Uvítáme především příspěvky těch, kteří uvedená dvě hlavní města kultury roku 2017 navštívili, případně v Dánsku nebo na Kypru žijí.

Cíl konzultace

Cílem této veřejné konzultace je shromáždit názory všech zainteresovaných občanů a organizací na to, jakou úlohu může hrát iniciativa Evropské hlavní město kultury při ochraně a propagaci rozmanitosti kultur v Evropě, zdůraznění jejich společných prvků a posílení role kultury v dlouhodobém rozvoji měst.

Jak zaslat příspěvek

Konzultace se můžete zúčastnit tak, že vyplníte online dotazník. Pokud nám chcete svůj příspěvek předat jiným způsobem, obraťte se prosím na adresu eac-unite-d2@ec.europa.eu.

Dotazník je k dispozici anglicky, francouzsky a německy.

Vyplňování dotazníku můžete kdykoliv přerušit a pokračovat později. Po odeslání odpovědí si můžete stáhnout kopii vyplněného dotazníku.

Na konci dotazníku budete mít možnost připojit doplňující písemné stanovisko či jiný dokument. Pokud máte odborné znalosti týkající se iniciativy Evropské hlavní město kultury, podělte se s námi o další informace, které bychom mohli při hodnocení využít. Podklady, které ke konzultaci připojíte, budou považovány za součást vašeho příspěvku.

Veškeré obdržené příspěvky mohou být zveřejněny na internetu. Zajímá-li vás, jak bude váš příspěvek a osobní údaje zpracovávány, přečtěte si prosím prohlášení o ochraně soukromí vztahující se k této konzultaci.

Referenční dokumenty

StáhnoutPDF - 207.6 KB

Další informace

S případnými dotazy ohledně této konzultace se obracejte na oddělení D2 „Kreativní Evropa“ Generálního ředitelství pro vzdělávání, mládež, sport a kulturu: eac-unite-D2@ec.europa.eu