Par šo apspriešanu

Apspriešanas periods
23 Jūlijs 2018 - 29 Oktobris 2018
Temati
Vide

Apspriešanas rezultāti un tālākie pasākumi

LejupielādētPDF - 648.2 KB

Mērķgrupa

Šajā apspriešanā ir aicinātas piedalīties visas ieinteresētās personas, ieskaitot privātpersonas, uzņēmumus, organizācijas, publiskas iestādes u.c.

Apspriešanas mērķis

Šīs apspriešanas pamatā ir analīze, ko Komisija veikusi attiecībā uz saskari un ko tā publiskojusi 2018. gada 16. janvāra paziņojumā; apspriešanas mērķis ir novērtēt ieinteresēto personu reakciju uz dažādajiem piedāvātajiem risinājumiem un uzdotajiem jautājumiem attiecībā uz četrām galvenajām paziņojumā aprakstītajām problēmām, lai izstrādātu turpmākas leģislatīvas un neleģislatīvas iniciatīvas šajā jomā.

Kā iesniegt atbildes

Apspriešanā varat piedalīties, aizpildot aptaujas anketu tiešsaistē.

Noklikšķiniet te, lai atbildētu uz anketas jautājumiem.

Tā ir pieejama visās ES oficiālajās valodās, un atbildes var sniegt jebkurā no šīm valodām. 

Jebkurā brīdī varat pārtraukt anketas aizpildīšanu un turpināt vēlāk. Kolīdz atbildes būs nosūtītas, varēsiet lejupielādēt to kopiju.

Visas saņemtās atbildes publicēs internetā. Ir svarīgi izlasīt īpašo paziņojumu par privātumu, kas pievienots šai apspriešanai, lai zinātu, kā tiks apstrādāti jūsu personas dati un sniegtās atbildes.

LejupielādētPDF - 79.6 KB

Skatīt aptaujas anketu

Papildu informācija

Eiropas pārredzamības iniciatīvas ietvaros Komisija aicina organizācijas (tostarp NVO, tirdzniecības asociācijas, uzņēmumus u. c.), kas vēlas piedalīties sabiedriskajās apspriešanās, sniegt Komisijai un sabiedrībai informāciju par to, ko tās pārstāv, par saviem mērķiem, finansējumu un struktūrām, reģistrējoties Pārredzamības Reģistrā un parakstot tā rīcības kodeksu.

Ja jūs pārstāvat reģistrētu organizāciju, aptaujas anketā lūdzam norādīt organizācijas reģistrācijas numuru. Tādā gadījumā tiks uzskatīts, ka jūsu atbildes atspoguļo jūsu pārstāvētās organizācijas viedokli.

Ja jūsu organizācija vēl nav reģistrēta, varat reģistrēties tagad. Pēc tam atgriezieties šajā lapā, lai nosūtītu atbildes kā reģistrēta organizācija.

Atbilžu analīzes laikā to respondentu atbildes, kuri nebūs reģistrējušies, tiks uzskatītas par privātpersonu atbildēm (ja vien šie respondenti nebūs atzīti par reprezentatīvām ieinteresētajām personām saskaņā ar Līguma noteikumiem (Eiropas sociālais dialogs, LESD 154.–155. pants).

Kontakti