Brīdinājums:

KORONAVĪRUSS - Covid-19

ES pasākumi pandēmijas novēršanai, izkļūšanai no krīzes un ekonomikas atveseļošanai


Eiropas Komisijas Apmeklētāju centrs koronavīrusa Covid-19 uzliesmojuma dēļ pagaidām neuzņem apmeklētājus, kas ieradušies personīgi.

Piesardzības nolūkos un atbilstīgi oficiālajiem ieteikumiem "fiziskas” vizītes Eiropas Komisijas Apmeklētāju centrā ir pārtrauktas līdz turpmākam paziņojumam.  Mēs cieši sekojam līdzi notikumu attīstībai un attiecīgi atjauninām šo tīmekļa vietni. Lai uzzinātu jaunāko informāciju, regulāri ielūkojieties šajā lapā.

Mēs sazināsimies ar grupām, kas jau agrāk veikušas rezervāciju un saņēmušas pieprasījuma apstiprinājumu, un klātienes apmeklējuma vietā piedāvāsim virtuālu vizīti vai videokonferenci. Grupām, kuras vēlētos virtuālu vizīti, tiek nodrošināta šāda iespēja. Pieteikumus izskata un apstiprina atkarībā no resursu pieejamības. Norādījumus skatiet atbildēs uz bieži uzdotiem jautājumiem.

Noklikšķiniet te, ja jums vajadzīga papildu informācija par koronavīrusu un ar to saistītajiem ES pasākumiem.

Pateicamies par sapratni!

Par Apmeklētāju centru

Apmeklētāju centrs Briselē piedāvā plašai sabiedrībai iespēju iepazīties ar Eiropas Komisijas darbu, politiku un prioritātēm.   

Apmeklējumi grupā

 • Apmeklējumu veidi: ir pieejami vispārīgi, konkrētam tematam veltīti un individuāli pielāgoti informatīvi apmeklējumi. Vairāk par apmeklējumu piedāvājumiem un to, kā pieteikties, skatiet tepat zemāk.
 • Grupas lielums: 15 – 100 cilvēki
 • Iepriekšējas pieteikšanās termiņš: vismaz 10 nedēļas
 • Iespējas: apmeklējumi grupā iespējami no pirmdienas līdz piektdienai ieskaitot. Apmeklētāju centrs ir slēgts nedēļas nogalēs un Beļģijas valsts svētkos, kā arī noteiktos ES iestāžu svētkos.
 • Apstiprinājums: 2 nedēļu laikā pēc pieteikuma iesniegšanas saņemsiet apstiprinājumu, kurā būs norādīta arī par jūsu apmeklējumu atbildīgās personas kontaktinformācija. Ja to nesaņemat, nosūtiet mums e-pastu uz šādu adresi: COMM-VISIT-REQUESTS@ec.europa.eu.
 • Izmaksas: par velti
 • Apmeklētāju minimālais vecums: 15 gadi
 • Valodas: visas ES oficiālās valodas. Lūdzu, jau pieteikšanās brīdī informējiet mūs par vēlamo valodu.
 • Identifikācija: jums ir jāuzrāda pase vai jūsu valsts izsniegta personas apliecība (vadītāja apliecība netiek pieņemta), lai iekļūtu ēkā.
 • Atcelšana: brīdiniet mūs vismaz 2 nedēļas iepriekš, nosūtot e-pastu uz šādu adresi: COMM-VISIT-REQUESTS@ec.europa.eu, un norādiet šajā e-pastā arī apmeklējuma atsauces numuru.
 • Ja nokavēsiet, jūsu apmeklējumu, iespējams, atcels. 

Individuāli apmeklējumi: diemžēl nevaram uzņemt individuālus apmeklētājus vai grupas, kurās ir mazāk par 15 personām. Tomēr ir iespēja apmeklēt Eiropas Parlamentu.

Pieteikt apmeklējumu

Lai pieteiktu grupas apmeklējumu (vienu no 3 veidu grupas apmeklējumiem), jums būs jāpiesakās savā “EU Login” kontā vai tāds jāizveido, ja to vēl neesat izdarījis.
Validācijas procesa beigās parādīsies paziņojums par privātuma aizsardzību, kurā būs izskaidrots, kā tiks apstrādāti jūsu personas dati.

Vispārīgs informatīvs apmeklējums —

Par Eiropas Komisijas kā ES politiskās izpildvaras lomu.

Domāts personām, kuras neko nezina par ES, īpaši vidusskolēniem.

 • Konkrētam tematam veltīts informatīvs apmeklējums – 2,5 

  Par Eiropas Komisijas kā ES politiskās izpildvaras lomu plus 1 ES prioritāti vai politikas jomu pēc izvēles.

  Paredzēts pirmā cikla augstskolu studentiem un citām apmeklētāju grupām, kas interesējas par kādiem konkrētiem jautājumiem.

 • Individuāli pielāgots apmeklējums – no pusdienas līdz

  Par konkrētām ES prioritātēm vai politikas jomām. Komisijas ierēdņu prezentācijas un diskusijas ar viņiem. Šāds apmeklējums var sākties ar ievadu par Komisijas kā ES politiskās izpildvaras lomu.

  Domāts parlamentu deputātiem, valdībām un pašvaldībām, žurnālistiem, profesionālām asociācijām, publiskā un privātā sektora speciālistiem, arodbiedrībām, akadēmisko aprindu pārstāvjiem un doktorantūras studentiem.

Visitors Centre Entrance© European Commission, Georges Boulougouris
Visitors Centre Timeline
Visitors Centre Room

Atrašanās vieta un kā tur nokļūt

Eiropas Komisijas Apmeklētāju centrs

Apmeklējumi dažkārt var notikt citur. Attiecīgā informācija ir apstiprinājuma vēstulē.

Ieeja

“Loi” un “Taciturne” ielu krustojumā.

Sabiedriskais transports

Lai nokļūtu Apmeklētāju centrā, iesakām izmantot sabiedrisko transportu. Vistuvākā pietura ir “Schuman”, līdz tai var aizbraukt ar metro un autobusu. Izejot no metro stacijas, sekojiet norādēm uz izeju “Berlaymont”.

Rue du Taciturne ir autobusu stāvvieta (nogriežoties no rue de la Loi, tā ir pa labi).

Drošības pasākumi

Jums ir jāuzrāda pase vai jūsu valsts izsniegta personas apliecība (vadītāja apliecība netiek pieņemta), lai varētu iekļūt ēkā. Jums ir arī jāiziet cauri metāla detektoram (līdzīgi kā lidostās), un jūsu mantas pārbaudīs ar rentgena aparātu.

Pieejamība

Apmeklētāju centrā var iebraukt ar ratiņkrēslu. Pieteikuma veidlapā informējiet mūs par savām vajadzībām.

Aprīkojums

Apmeklētāju centra iekštelpās ir pieejams bezvadu internets.

Kontaktinformācija

Citu iestāžu apmeklēšana

Citas ES iestādes, struktūras un aģentūras

Citu ES iestāžu apmeklēšana Briselē, Strasbūrā, Luksemburgā un Frankfurtē.

Dokumenti

LejupielādētPDF - 664.4 KB