Grupių apsilankymai

 • Grupės dydis: 15–100 asmenų
 • Išankstinis užsisakymas: bent prieš 10 savaičių
 • Apsilankymų laikas; grupių apsilankymai rengiami nuo pirmadienio iki penktadienio. Savaitgaliais ir Belgijos švenčių ir nedarbo dienomis, tam tikromis ES institucijų nedarbo dienomis Lankytojų centras nedirba.
 • Patvirtinimas: patvirtinimą turėtumėte gauti per 2 savaites nuo paraiškos pateikimo. Jame bus nurodyti už jūsų apsilankymo organizavimą atsakingo asmens kontaktiniai duomenys. Jei patvirtinimo negautumėte, rašykite adresu COMM-VISIT-REQUESTS@ec.europa.eu.
 • Kaina: nemokama
 • Minimalus lankytojų amžius: 15 metų
 • Kalba: Visos ES kalbos. Nurodykite pageidaujamą kalbą savo paraiškoje.
 • Asmens tapatybės tikrinimas: kad patektumėte į pastatą, turite pateikti pasą arba nacionalinę asmens tapatybės kortelę (vairuotojo pažymėjimas netinka).
 • Atšaukimas: praneškite mums apie tai bent prieš 2 savaites adresu COMM-VISIT-REQUESTS@ec.europa.eu. Nurodykite savo apsilankymo numerį.
 • Jei vėluosite atvykti, jūsų apsilankymas gali būti atšauktas. Perspėkite mus apie tai telefonu +32 (2) 296 7297.

Kai teiksite vienos iš 3 rūšių grupių apsilankymo paraišką, jūsų bus paprašyta susikurti „EU Login“ paskyrą arba prisijungti prie esamos paskyros.

Individualūs lankytojai: deja, negalime surengti apsilankymų individualiems asmenims arba mažesnėms nei 15 asmenų grupėms. Tokiu atveju galite apsilankyti Europos Parlamente.

 • Bendros informacijos apsilankymas –

  Tema – Komisijos, kaip ES politikos vykdomosios institucijos, vaidmuo.

  Skirta žmonėms, apie Europos Sąjungą žinantiems nedaug, pavyzdžiui, vidurinių mokyklų moksleiviams.

 • Bendros ir teminės informacijos apsilankymas – 2,5

  Tema – Komisijos, kaip ES politikos vykdomosios institucijos, vaidmuo ir vienas jūsų pasirinktas ES prioritetas arba politikos sritis.

  Skirta pirmosios studijų pakopos studentams ir specialių interesų grupėms.

 • Individualizuotas apsilankymas – nuo pusdienio iki

  Tema – konkretūs ES prioritetai arba politikos sritys. Atsakingų Komisijos pareigūnų pranešimai ir diskusijos su jais. Pagal poreikius pritaikytas apsilankymas gali būti pradedamas pranešimu apie Komisijos, kaip ES politikos vykdomosios institucijos, vaidmenį.

  Skirta nacionalinių, regioninių ir vietos parlamentų ir valdžios institucijų, verslo asociacijų atstovams, žurnalistams, viešojo ir privačiojo sektoriaus profesionalams, profesinėms sąjungoms, mokslininkams, antrosios pakopos studijų studentams.

Lankytojų centro chronologija
Lankytojų centro grupės
Lankytojų centro salė

Kur ir kaip atvykti?

Europos Komisijos lankytojų centras

Kartais lankomasi kitose vietose. Patikrinkite, kas parašyta jūsų gautame patvirtinimo laiške.

Įėjimas

Gatvių Rue de la Loi ir Rue du Taciturne sankirtoje.

Lankytojų centro įėjimas

Viešasis transportas

Primygtinai patariame į Lankytojų centrą vykti viešuoju transportu. Artimiausia yra stotelė „Schuman“. Į ją atvažiuoti galima metro ir autobusu. Eidami iš metro stotelės vadovaukitės ženklais, vedančiais link išėjimo „Berlaymont“.

Gatvėje Rue du Taciturne yra autobusų stovėjimo aikštelė (kai pasukate iš gatvės Rue de la Loi, ji yra dešinėje pusėje).

Saugumo patikra

Kad galėtumėte patekti į Lankytojų centrą, turite turėti nacionalinę asmens tapatybės kortelę arba pasą (vairuotojo pažymėjimas netinka). Be to, bus atliktas patikrinimas metalo detektoriumi (panašiu į naudojamus oro uostuose), o jūsų daiktai bus patikrinti naudojant rentgeno aparatą.

Prieinamumas

Po lankytojų centrą galima važinėti neįgaliųjų vežimėliais. Nurodykite savo poreikius paraiškos formoje.

Papildomos paslaugos

Lankytojų centre galima naudotis belaidžiu internetu („Wi-Fi“).

Kontaktai

Kitos galimybės apsilankyti