Sekite Komisiją socialiniuose tinkluose

Europos Komisija apie savo darbą praneša įvairiais plačiai naudojamais socialinių tinklų kanalais. Kviečiame prisidėti prie pokalbių mūsų paskyrose ir dalytis mūsų turiniu.

 

Socialinių tinklų moderavimo politika

Malonu matyti, kad reiškiami skirtingi požiūriai ir nuomonės, tačiau mums nepriimtini komentarai, kurie yra savaime įžeidžiantys arba kuriais akivaizdžiai įžeidžiami kiti naudotojai. 

Prašom vengti kurstytojiškų, užgaulių ar įžeidžiančių formuluočių. Prašom gerbti kitus naudotojus ir mums visiems bendrus pagrindinius principus. Sakome „ne“ rasizmui, ksenofobijai, diskriminacijai dėl religijos, etninės kilmės, lyties, seksualinės orientacijos ir pan. Mums nepriimtini jokie raginimai imtis smurto.

Taip pat norėtume paprašyti komentarus rašyti nenukrypstant nuo mūsų tinklaraščio įrašų temos. Galite dalytis nuorodomis į kitus tinklalapius, tačiau prašom nekelti komentarų, kuriuose būtų pateikiama vien nuoroda.

Brukalas nebus toleruojamas. Pasiliekame teisę kontroliuoti visus komentarus, kurie parašyti nesilaikant šių gairių.

Siekiame kuo greičiau atsakyti į kuo daugiau klausimų. Praleidome jūsų klausimą? Praneškite mums e. paštu comm-social-media-team@ec.europa.eu.

Nuotraukos

Visos mūsų kanaluose skelbiamos nuotraukos yra saugomos Europos Sąjungos autorių teisių, išskyrus atvejus, kai nurodyta kitaip. Žymeniu „© Europos Sąjunga“ pažymėtos nuotraukos gali būti laisvai naudojamos, jeigu nurodomas šaltinis. Jos negali būti naudojamos komerciniais tikslais arba įžeidžiančiu būdu.

Klausimai

Jei turite klausimų apie Europos Komisiją ir jos veiklą, kreipkitės į mus adresu https://ec.europa.eu/info/about-european-commission/contact_lt.

Duomenų apsauga socialinėje žiniasklaidoje

Bendras atsakomybės apribojimas

Europos Komisija apie savo darbą praneša šiais plačiai naudojamais socialinių tinklų kanalais.

Prie Europos Komisijos paskyrų socialinių tinklų platformose galite tiesiogiai prisijungti iš mūsų interneto svetainės.

Kad apsaugotume jūsų privatumą, mūsų tinklalapiuose esantys socialinių tinklų mygtukai, kuriais užtikrinama prieiga prie išorės socialinių tinklų, nenustato slapukų, kai lankotės mūsų interneto svetainės puslapiuose jūsų įrenginiuose; jūs taip pat nebūsite nedelsiant nukreipiami į socialinius tinklus ar kitas interneto svetaines. Jei spustelėsite mygtuką, nukreipiantį į išorinį socialinių tinklų kanalą arba interneto svetainę, tos platformos gali jūsų paprašyti priimti jų slapukų parinktis. 

Kiekvienas socialinių tinklų kanalas turi savo politiką, kaip tvarkyti jūsų asmens duomenis, kai patenkate į jo tinklalapį. Pavyzdžiui, jei nusprendėte peržiūrėti vieną iš mūsų vaizdo įrašų svetainėje „YouTube“, jūsų bus paprašyta duoti aiškų sutikimą priimti „YouTube“ slapukus; jei stebėsite mūsų veiklą tinkle „Twitter“, jūsų bus paprašyta duoti aiškų sutikimą priimti „Twitter“ slapukus; tas pats pasakytina apie mūsų dalyvavimą platformose „LinkedIn“, „Facebook“, „Instagram“ ir „Spotify“.

Jei jums kilo abejonių ar klausimų dėl jūsų asmens duomenų naudojimo, prieš naudodamasis socialinių tinklų kanalu turėtumėte atidžiai perskaityti jo privatumo politiką.

Europos Komisijos idėjos ir nuomonės socialiniuose tinkluose skelbiamos tik informacijos tikslais. Joks bendravimas per socialinius tinklus nelaikomas teisiniu ar oficialiu pranešimu Europos Komisijos vardu.

Pareiškimas apie asmens duomenų apsaugą

Susipažinkite su mūsų pareiškimu apie asmens duomenų apsaugą socialinėje žiniasklaidoje.

ParsisiųsdintiPDF - 737.5 KB

Komisijos iniciatyvos socialiniuose tinkluose

Dažnai skelbiame iniciatyvas, kuriose gali dalyvauti žmonės visoje Europoje ir pasaulyje.

#AskThePresident

Ask President von der Leyen

#AskThePresident – unikali galimybė užduoti klausimą Komisijos Pirmininkei Ursulai von der Leyen.

Internetu teikiami klausimai turėtų būti užduoti ne ilgesniuose nei 30 sekundžių trukmės vaizdo įrašuose – juos reikėtų pateikti per „Facebook“, „Instagram“ ar „Twiter“ arba atsiųsti e. paštu.

Klausimai bus atrinkti atsižvelgiant į vaizdo įrašo kokybę bei klausimo aktualumą ir įtraukti į įrašysimą klausimų ir atsakymų sesiją, kurioje dalyvaus Komisijos Pirmininkė.
Jaunesni nei 18 metų dalyviai kartu su vaizdo įrašu turi pateikti rašytinį tėvų leidimą.

 

#SpaceChat

SpaceChat ask an astronaut

Gal turite klausimų apie kosmoso tyrimus ir kaip jie padeda spręsti skubiausias mums iškylančias užduotis? Prisijunkite prie mūsų pokalbio #SpaceChat.

Internetu teikiami klausimai turėtų būti užduoti ne ilgesniuose nei 30 sekundžių trukmės vaizdo įrašuose – juos reikėtų pateikti per „Facebook“, „Instagram“ ar „Twiter“ arba atsiųsti e. paštu.

Klausimai tiesioginiam pokalbiui su Pirmininke U. von der Leyen ir M. Maureriu bus atrinkti atsižvelgiant į vaizdo įrašo kokybę ir klausimo aktualumą.

Jaunesni nei 18 metų dalyviai kartu su vaizdo įrašu turi pateikti rašytinį tėvų leidimą.

#AskThePresident ir #SpaceChat sąlygos

ParsisiųsdintiPDF - 182.3 KB