Nauja Komisijos interneto svetainė

Rengiama nauja interneto svetainė. Ją sudaro 2 susijusios dalys:

  • politinė dalis, kurioje informuojama apie Komisijos politinius prioritetus;
  • išsami informacinė dalis, parengta atsižvelgiant į nustatytus naudotojų poreikius.

Naršymas, struktūra ir turinys

Informacinės dalies pradžios puslapyje pagrindiniai naršymo meniu punktai parengti taip, kad jums būtų kuo lengviau rasti reikiamą informaciją.

Be to, galite naršyti pagal temas.

Šiuo metu bandomojoje svetainėje daugiausia pateikiamos nuorodos į kitas Komisijos svetaines. Turinys ir naršymo funkcijos bus papildyti, kai pereisime prie naujos, į naudotoją orientuotos struktūros.

Kalbos

Komisija yra įsipareigojusi informaciją naudotojams teikti ta kalba, kuria jiems jos reikia. Atsižvelgiant į naudotojų poreikius šioje naujoje svetainėje kai kuri informacija bus skelbiama visomis oficialiosiomis ES kalbomis, o kai kuri – mažiau kalbų.

Daugiau informacijos apie kalbų politiką šioje svetainėje.

Prieinamumas

Naują Komisijos svetainę kuriame taip, kad ja būtų kuo patogiau naudotis visiems, taip pat neįgaliesiems arba naujausiomis technologijomis negalintiems naudotis asmenims. Taip pat bandome pasiekti, kad svetainėje būtų galima naršyti naudojantis įvairiomis interneto naršyklėmis, įrenginiais ir įvairios spartos ryšiu. 
Išsami informacija apie prieinamumo gaires, kuriomis vadovaujamės

Skaitmeninė pertvarka

Naujos interneto svetainių struktūros kūrimui vadovauja Komisijos komunikacijos, vertimo raštu ir informacinių technologijų padaliniai, o su jais bendradarbiauja ir jiems padeda visi padaliniai. Daugiau apie komandą ir jos darbą galite sužinoti Skaitmeninės ES tinklaraštyje ir Komisijos informacijos teikėjo vadove.