Mityba ir fizinis aktyvumas

ES mitybos, fizinio aktyvumo ir sveikatos platforma

ES mitybos, fizinio aktyvumo ir sveikatos platforma – tai forumas Europos lygmens organizacijoms, pradedant maisto pramonės atstovais ir baigiant vartotojų apsaugos NVO, norinčioms pakeisti dabartines mitybos ir fizinio aktyvumo tendencijas. Čia pateikiamas platformai priklausančių organizacijų sąrašas.

Pagal pirminį sumanymą platforma, vadovaujama Europos Komisijos, rodys pavyzdį, kaip įvairių visuomenės grupių koordinuotais veiksmais spręsti šią problemą. Tai turėtų paskatinti nacionalines, regionines ar vietos iniciatyvas visoje Europoje.

Veikla

Nuo veiklos pradžios 2005 m. platformos narės prisiėmė daugiau kaip 300 įsipareigojimų.

Veiklos vertinimas

Narių susitikimų grafikas

Susitikimai vyksta reguliariai, žr. platformos posėdžių protokolus.

ES platformos veiklos iliustracija


Spustelėkite paveikslėlį, kad jį padidintumėte.

Vaizdo siužetas apie ES veiklą mitybos ir fizinio aktyvumo srityje

 
Jei norite parsisiųsdinti vaizdo siužetą, spustelėkite dešinį pelės klavišą ir išsaugokite AVI (.avi) arba „Quicktime“ (.mov) formatu.

Kaip prisijungti?

Dėl narystės ES mitybos, fizinio aktyvumo ir sveikatos platformoje gali kreiptis kelias organizacijas vienijančios Europos lygmens organizacijos, norinčios pakeisti neigiamas mitybos ir fizinio aktyvumo tendencijas. Jos turi pateikti bent vieną aktyvų įsipareigojimą ir jo laikytis. Jei paraiška bus įvertinta teigiamai, ji bus pateikta patvirtinti platformos plenariniame posėdyje.

Daugiau informacijos: SANTE-NUTRITION-PLATFORM [at] ec.europa.eu