About

Informacje o stronie

Witamy na stronie Dyrekcji ds. zdrowia publicznego i oceny ryzyka Komisji Europejskiej.

Znajdą tu Państwo informacje na temat decyzji i działań podejmowanych na poziomie krajowym, europejskim i międzynarodowym, mających na celu ochronę zdrowia obywateli Europy poprzez umożliwianie im dokonywania wyborów przyczyniających się do zachowania dobrego stanu zdrowia i prowadzenia zdrowego stylu życia.

Osoby zajmujące się ochroną zdrowia zawodowo znajdą tu linki do baz danych zawierających statystyki w zakresie zdrowia publicznego.

Strategia UE w zakresie zdrowia obejmuje wszystkie istotne dziedziny polityki UE, jej realizację wspomaga wieloletni program w dziedzinie zdrowia.

Informacja prawna

Komisja jest odpowiedzialna jedynie za te informacje opublikowane na tej stronie internetowej, które sama opracowała. Więcej informacji na temat dostępnych na tej stronie informacji, jak również naszej polityki ochrony danych można znaleźć w informacji prawnej dotyczącej stron internetowych instytucji UE.

Inne tematy

Polityka językowa

Ze strony głównej można przejść bezpośrednio do stron tematycznych w 22 językach urzędowych UE.

Po otworzeniu strony tematycznej należy wybrać konkretny język w prawym górnym rogu strony. Od tej chwili strona będzie przez cały czas wyświetlana w wybranym języku, chyba że użytkownik sam zmieni ustawienia językowe.

Niektóre informacje – najważniejsze dokumenty, komunikaty prasowe, informacje o wydarzeniach, publikacje itp. – dostępne są tylko w języku angielskim lub w języku oryginału.