About

Apie šią svetainę

Tai Europos Komisijos Visuomenės sveikatos ir rizikos vertinimo direktorato interneto svetainė.

Joje pateikiama informacijos apie politiką ir sprendimus, kurie priimami ES, nacionaliniu ir tarptautiniu lygmenimis, siekiant apsaugoti europiečių sveikatą suteikiant jiems galimybę rinktis sveikus produktus ir gyventi sveikiau.

Šioje svetainėje taip pat pateikiama sveikatos specialistams skirtų nuorodų į visuomenės sveikatos statistikos duomenų bazes.

ES sveikatos strategijoje atsižvelgiama į visas susijusias ES politikos sritis, jai remti skirta daugiametė sveikatos programa.

Teisinė informacija

Komisija yra atsakinga tik už tą šioje svetainėje pateikiamą informaciją, kurią parengė ji pati. Plačiau apie tai ir apie mūsų duomenų apsaugos politiką žr. ES interneto svetainių teisinę informaciją.

Kilo kitų klausimų?

Kalbų politika

Iš pradžios puslapio galima patekti tiesiai į teminius puslapius 22 oficialiosiomis ES kalbomis.

Teminio puslapio viršuje galima pasirinkti kalbą. Visa informacija svetainėje bus rodoma šia kalba (ji pasikeis tik tada, jeigu tai padarysite patys).

Dėmesio! Kai kuri informacija, pavyzdžiui svarbūs dokumentai, pranešimai spaudai, informacija apie renginius, leidiniai ir pan., pateikiama tik anglų kalba arba ta kalba, kuria dokumentas buvo parengtas.