NEIŠSKIRIAMI
Žuvis parduok, pirk ir valgyk tik tausiai

Sell

Sell

Parduok

Suteikite savo žuvininkystės produktams daugiau vertės ir kartu apsaugokite aplinką, pasirūpinkite savo verslo ir mūsų vandenynų ekosistemų tvarumu.

Kodėl verta prekiauti tausios žuvininkystės produktais?

Nes vartotojams vis labiau rūpi maisto produktų kilmė. Prieš dešimtmetį dauguma vartotojų dėl to nesuko sau galvos, tačiau dabar šis klausimas svarbus ir ši tendencija stiprės.

Nes vis daugiau žmonių pasirengę mokėti brangiau už tausojant aplinką pagamintus maisto produktus.

Nes tausiai gautos jūros gėrybės – tai tvarus verslas. Tiekdami tvarių išteklių produktus išlaikote esamą rinką ir užtikrinate jos ateitį. Be to, taip atveriate duris į naujas rinkas, nes įvairinate savo produktų asortimentą.

Kadangi prekiaujant žuvimis svarbus ne tik produktas, bet ir jo istorija: kilmė, kaip jis sužvejotas ar užaugintas ir su tuo susiję žmonės.

Nes sektorius turėtų būti neatsiejama šių permainų dalis ir padėti jas skatinti vartotojams siūlydamas galimybes rinktis tausios žuvininkystės produktus ir ragindamas juos užduoti klausimus apie maistą. Didžiuokitės savo produktais ir indėliu į šias permainas.

Kaip galima prekiauti tausios žuvininkystės produktais?

Pasiekti, kad jūros gėrybių politika jūsų restorane, parduotuvėje arba turgavietėje taptų tvari, – galima ir pelninga.

Jei gausite produktų tvarios kilmės sertifikatus pagal vieną iš daugybės visame pasaulyje taikomų programų, vartotojai žinos, kad jūsų parduodamos žuvys yra patikrintos ir patvirtintos kitų asmenų, tad jiems nekils abejonių, kad pasirinko teisingai. Pasidomėkite kuri programa skaidriausia ir tinkamiausia jūsų produktams.

Jūs taip pat galite atlikti didžiulį vaidmenį užtikrindami žuvų išteklių tvarumą, jei siūlysite mažiau žinomų ir nepereikvojamų rūšių žuvų ir tokiu būdu šviesite klientus bei skatinsite juos jas pirkti. Gauti žuvų iš tvarių išteklių gali padėti daugybė nacionalinių organizacijų.

Informuokite savo klientus apie tai, kaip prekiaujate, kur ir iš ko perkate produktus. Parodykite vartotojams savo ryžtą rūpintis tvarumu.

Būkite rinkos lyderiu jį užtikrinant, glaudžiai bendradarbiaujančiu su klientais, kad apsaugotų jūras, savo produktų kokybę ir savo sektorių.