Sutartys ir finansavimas

Sutartys ir finansavimas

Sutartys ir finansavimas

Sutartys ir finansavimas

Apžvalga

Europos Sąjunga skiria lėšų žuvininkystės pramonei ir pakrančių bendruomenėms iš Europos jūrų reikalų ir žuvininkystės fondas (EJRŽF) .

Jei norite gauti daugiau informacijos apie Europos jūrų reikalų ir žuvininkystės fondo (EJRŽF) lėšų administravimą jūsų šalyje, kreipkitės į savo šalies žuvininkystės institucijas.

Jei ieškote informacijos apie ES lėšų gavėjus, žr. Europos skaidrumo iniciatyvą.

ES vyriausybėms leidžiama teikti subsidijas (vadinamąją valstybės pagalbą) savo šalies žuvininkystės pramonei, jei jos neiškreipia ES šalių tarpusavio konkurencijos. Griežtai kontroliuojama, kad jas teikiant būtų laikomasi valstybės pagalbos taisyklių.

Pirkdama paslaugas ir prekes Europos Komisija reguliariai skelbia konkursus, kvietimus teikti paraiškas ir pareikšti susidomėjimą. Daugiau informacijos apie viešąsias sutartis, susijusias su jūrų reikalais ir žuvininkyste, rasite mūsų puslapiuose, skirtuose konkursams ir kvietimams teikti paraiškas.

Metinėje viešųjų sutarčių ir dotacijų darbo programoje rasite informaciją apie jūrų reikalų ir žuvininkystės srityje numatomus konkursus ir kvietimus teikti paraiškas.