• Podujatia

Články s novinkami


Vyhľadať novinky

GrensWerk event allows Dutch and German jobseekers to experience the workplace using virtual reality


Top 10 najčítanejších článkov v roku 2019


You want to work in Cyprus? A handy guide has got you covered from A to Z…


EURES member organisations make free movement a reality for healthcare workers


Celebrating 25 years of success: EURES Denmark

As EURES celebrates its 25th anniversary, the network is taking the opportunity to recognise its successes over the past 25 years and to look ahead to the future. In this article, we look specifically at some of the achievements of EURES Denmark.

Čítať ďalej >>

06/12/2019


Francúzska dátová špecialistka sa vďaka pomoci siete EURES usadila v Dánsku

Aurelie Giraudová vždy túžila žiť v Škandinávii, a tak keď sa vyskytla príležitosť presťahovať sa do Dánska, využila ju. Rozprávali sme sa s Aurelie, ako aj s Larsom Rungøm zo služieb zamestnanosti Workindenmark, aby sme sa dozvedeli, ako jej sieť EURES pomáhala s presťahovaním.

Čítať ďalej >>

05/12/2019


Poľská študentka medicíny vynikla v Rakúsku


Vďaka spolupráci medzi sieťou EURES vo Francúzsku a v Taliansku si mladí uchádzači o zamestnanie našli prácu sezónnych zabávačov.

Sieť EURES vo Francúzsku a sieť EURES v Taliansku ponúkli štyrom mladým Európanom možnosť vykonávať sezónnu prácu v talianskej spoločnosti pôsobiacej v oblasti zábavy.

Čítať ďalej >>

27/09/2019


Prekladateľku v Estónsku srdečne privítali

V rámci programu s názvom The Welcoming Programme (Uvítací program) Estónsko pomáha pracovníkom pôsobiacim v zahraničí adaptovať sa na novú krajinu bezprostredne po príchode do nej. S jednou takouto pracovníčkou pôsobiacou v zahraničí, ukrajinskou prekladateľkou a učiteľkou cudzích jazykov Oksanou Nesmiianovou, sme sa nedávno porozprávali, aby sme sa niečo dozvedeli o jej skúsenostiach s programom a novým životom v Estónsku.

Čítať ďalej >>

29/08/2019


Nové príležitosti pre opravára bicyklov v Nórsku


vzdanie sa zákonnej zodpovednosti

Články „V stredobode pozornosti…" sú určené na poskytovanie informácií o aktuálnych témach a trendoch užívateľom portálu EURES a na povzbudenie k diskusii a úvahám. Nemusia nevyhnutne odrážať názor Európskej komisie.