• Podujatia

Články s novinkami


Vyhľadať novinky

Nemecký safari park sa spojil so sieťou EURES s cieľom prijať uchádzačov o zamestnanie z Talianska

Vo februári sa zamestnanci siete EURES z Zentrale Auslands- und Fachvermittlung (ZAV) v Dolnom Sasku – Brémach (Nemecko) spojili s jedným z najväčších safari parkov v Európe s cieľom usporiadať dve náborové podujatia v Taliansku.

Čítať ďalej >>

02/05/2019


Nemecký národný úrad pre koordináciu siete EURES organizuje jedinečné podujatie pre ambicióznych orchestrálnych hráčov

Pre hudobníkov pôsobiacich v medzinárodných orchestroch je Nemecko atraktívnym miestom na prácu. V tejto krajine má vážna hudba bohatú tradíciu a pôsobí v nej viac než 50 filharmonických orchestrov.

Čítať ďalej >>

21/03/2019


EURES podcast 1: Vďaka podujatiu siete EURES si francúzsky uchádzač o zamestnanie našiel prácu v slovinskom cestovnom ruchu

Medzi účastníkmi podujatia online s názvom Seize the Summer with EURES 2018 boli zamestnávatelia z oblasti cestovného ruchu a potravinárskeho priemyslu z Chorvátska, Portugalska, Slovinska, zo Španielska, z Francúzska, Talianska, Grécka, Malty a Cypru...

Čítať ďalej >>

06/12/2018


EURES Rumunsko pomáha mladým uchádzačom o zamestnanie nájsť učňovské vzdelanie v Nemecku


Poznačte si dátum: Týždeň odborných zručností

Pozývame všetkých nádejných cukrárov, pracovníkov predaja a počítačových programátorov. Nezáleží na tom, či práve začínate svoju kariéru alebo snívate o zmene, načerpajte túto jeseň viac informácií o odbornej príprave, ktorú potrebujete na získanie ideálnej práce – a to aj vtedy, ak si nie ste celkom istý, ktorým kariérnym smerom by ste sa chceli vydať.

Čítať ďalej >>

05/10/2017


Hľadáte jedinečné dobrodružstvo? Laponsko volá!

Snažíte sa nájsť novú prácu, nie však hocijakú? Možno snívate o pracovnom mieste spojenom so vzrušením a dobrodružstvom? Túžite po pracovisku, ktoré je tak trochu iné alebo jedinečné? Ak je vám toto blízke, čítajte ďalej!

Čítať ďalej >>

21/09/2017


Francúzska sprievodkyňa sa cez online deň pracovných príležitostí dostala na portugalské ostrovy


Kvalita a kvantita v ponuke na slovenskom veľtrhu práce


Veľtrhy pracovných príležitostí: využite svoj čas na maximum

Našli ste si teda veľtrh práce, na ktorý by ste radi išli, a zaregistrovali ste sa (v prípade potreby). Čo ďalej? Možno si myslíte, že sa tam stačí už len objaviť, ale na to, aby ste z nejakého veľtrhu práce vyťažili maximum a zároveň múdro využili svoj čas, je dobré všetko vopred dobre naplánovať...

Čítať ďalej >>

22/06/2017


Švédsko pozýva gréckych zdravotníckych špecialistov na sever

V rámci úspešnej koncepcie zamestnanosti sa zdravotnícki pracovníci povzbudzujú, aby Grécko vymenili za Švédsko. Minulý mesiac sa v Aténach a Solúne uskutočnil Švédsky týždeň, ktorý sa organizuje pravidelne dvakrát ročne, pričom spolupráca medzi týmito dvomi krajinami prebieha už niekoľko rokov.

Čítať ďalej >>

20/06/2017


vzdanie sa zákonnej zodpovednosti

Články „V stredobode pozornosti…" sú určené na poskytovanie informácií o aktuálnych témach a trendoch užívateľom portálu EURES a na povzbudenie k diskusii a úvahám. Nemusia nevyhnutne odrážať názor Európskej komisie.