• Podujatia

Články s novinkami


<< Späť na zoznam noviniek

Nový rok, nová práca v novej krajine!

Dali ste si už novoročné predsavzatie? Čo by ste povedali na novú prácu v novej krajine? Prečo by sa práve rok 2018 nemohol stať rokom, keď zmeníte svoj život?
Picture

Služby siete EURES a jej zamestnanci sú už pripravení poradiť vám, ako si môžete zaistiť prosperitu v novom roku. Ak ste nezamestnaný, hľadáte si prácu alebo sa zaujímate o možnosť odbornej prípravy či odbornej stáže, pomôže vám celý rad rôznych programov siete EURES.

 

Program Drop'pin@EURES je otvorený všetkým záujemcom, ktorí sa chystajú prvýkrát vkročiť na trh práce. Môžu si vybrať z bohatej ponuky príležitostí vrátane učňovskej prípravy, odborných stáží, odbornej prípravy, kurzov elektronického učenia sa a mnohých ďalších.

 

V roku 2018 dovŕšite 35 rokov? V tom prípade si preštudujte program Reactivate. V rámci neho sa poskytuje pomoc občanom EÚ vo veku od 35 rokov pri hľadaní práce, či možností na absolvovanie odborných stáží alebo učňovskej prípravy v inej krajine EÚ. Ak patríte do vekovej skupiny 18 až 35 ročných, potom si môžete vybrať aj ponuky programu Tvoje prvé pracovné miesto EURES, ktorého cieľom je nájsť pre zamestnávateľov vhodných uchádzačov o zamestnanie.

 

Sledujte najnovšie informácie

 

V roku 2018 sa portál rozšíri o celý rad nových článkov, aby ste mali stále prehľad o najnovšom vývoji a iniciatívach siete EURES. Bez ohľadu na to, či ste uchádzač o zamestnanie alebo zamestnávateľ, ktorý hľadá radu alebo pomoc pri obsadzovaní voľných pracovných miest, určite nás sledujte aj v roku 2018.

 

Prajeme Vám príjemné prežitie vianočných sviatkov a želáme veľa šťastia a zdravia v Novom roku!

 

Súvisiace odkazy:

 

Drop'pin@EURES

 

Reactivate

 

Tvoje prvé pracovné miesto EURES

 

Ďalšie informácie:

 

Vyhľadať poradcu siete EURES

 

Pracovné a životné podmienky v krajinách siete EURES

 

Databáza pracovných miest siete EURES

 

Služby siete EURES pre zamestnávateľov

 

Kalendár podujatí siete EURES

 

Nadchádzajúce podujatia online

 

Sieť EURES na Facebooku

 

Sieť EURES na Twitteri

 

Sieť EURES na  LinkedIn

 

Právne upozornenie: Sieť EURES ani Európska komisia neručia za obsah žiadnej z uvedených webových lokalít tretích strán.

26/12/2017

<< Späť na zoznam noviniek
 
vzdanie sa zákonnej zodpovednosti

Články „V stredobode pozornosti…" sú určené na poskytovanie informácií o aktuálnych témach a trendoch užívateľom portálu EURES a na povzbudenie k diskusii a úvahám. Nemusia nevyhnutne odrážať názor Európskej komisie.