Články s novinkami


Hľadáte jedinečné dobrodružstvo? Laponsko volá!

Snažíte sa nájsť novú prácu, nie však hocijakú? Možno snívate o pracovnom mieste spojenom so vzrušením a dobrodružstvom? Túžite po pracovisku, ktoré je tak trochu iné alebo jedinečné? Ak je vám toto blízke, čítajte ďalej!

Čítať ďalej >>

21/09/2017


5 tipov na vytvorenie prosperujúceho pracoviska

Ľudia, ktorých zamestnávate, sú základom vášho podnikania či organizácie. Či máte dvoch zamestnancov alebo dve stovky, sú to práve oni, čo posúvajú spoločnosť vpred a pomáhajú vám dosahovať ciele. Aj keď je niekedy zložité zosúladiť spokojnosť zamestnancov s potrebami a požiadavkami spoločnosti – a nikdy nebudete môcť naraz vyhovieť všetkým – spísali sme niekoľko nápadov, ktoré vám pomôžu v tom, aby vaše pracovisko prosperovalo...

Čítať ďalej >>

19/09/2017


Program Tvoje prvé pracovné miesto EURES pomohol mladému Poliakovi dostať sa do Talianska!

Maciej Słowikowski, 25-ročný Poliak žil a pracoval ako šéfkuchár v rušnom bistre v centre Londýna. Všetko sa zmenilo pred pár mesiacmi, keď sa zaregistroval v sieti EURES.

Čítať ďalej >>

14/09/2017


„Tvoje prvé pracovné miesto EURES“: Čo prinesie mladým ľuďom?

Tvoje prvé pracovné miesto EURES je cielený program pracovnej mobility, ktorý pôvodne vznikol v roku 2012 ako pilotný program a ktorého cieľom je pomáhať talentovaným mladým uchádzačom o zamestnanie z EÚ získať prístup k príležitostiam v podnikoch a organizáciách v celej Európe.

Čítať ďalej >>

13/09/2017


Pobočka siete EURES v Poľsku pomáha 26 uchádzačom o zamestnanie nájsť si prácu v zahraničí


„Tvoje prvé pracovné miesto EURES“: čo prinesie pre organizácie?

Program Tvoje prvé pracovné miesto EURES, ktorý pôvodne vznikol v roku 2012 ako pilotný projekt, je cielený program pracovnej mobility zameraný na pomoc podnikom a organizáciám pri obsadzovaní voľných pracovných miest v konkrétnych odvetviach talentovanými mladými ľuďmi v celej EÚ.

Čítať ďalej >>

07/09/2017


Vďaka dobre načasovanej žiadosti má recepčná z Grécka novú prácu v Nemecku


In the spotlight: The European Alliance for Apprenticeships

The European Alliance for Apprenticeships (EAfA) recently held a high-level event in Malta to celebrate its achievements over the last four years and to look to the future. We thought it would be a good time to look a little more closely at this unique partnership and how businesses and organisations throughout Europe can yet be involved.

Čítať ďalej >>

02/08/2017


Francúzska sprievodkyňa sa cez online deň pracovných príležitostí dostala na portugalské ostrovy


5 tips when looking for traineeships

Get a head start on the “competition” when on the lookout for traineeships.

Čítať ďalej >>

28/07/2017


vzdanie sa zákonnej zodpovednosti

Články „V stredobode pozornosti…" sú určené na poskytovanie informácií o aktuálnych témach a trendoch užívateľom portálu EURES a na povzbudenie k diskusii a úvahám. Nemusia nevyhnutne odrážať názor Európskej komisie.