Vstúpte na trh práce EURES!

Nájdite svojho vysnívaného kandidáta spomedzi 212,210 životopisov zaregistrovaných na portáli siete EURES a zviditeľnite sa na trhu vytvorením zamestnávateľského profilu na portáli siete EURES.

Na okraji nórskeho fjordu, kde sa láska snúbi s čokoládou

Nebýva zvykom, že prázdninová romanca zmení smerovanie vášho života. Bengtovi Dahlbergovi zo Švédska, ktorý sa vybral na výlet do nórskeho fjordu Geiranger, sa to však stalo. Zamiloval sa a povedal si, že urobí čokoľvek, aby mohol zostať. Výsledkom je čokoládovňa s ručnou výrobou a kaviareň na brehu jedného z najúžasnejších fjordov na svete.

EURES Network Sieť EURES EURES Portal EURES Portal Employers Zamestnávatelia Hotel, catering and personal service staff Hotel, catering and personal service staff Jobseekers Uchádzači o zamestnanie Labour market news/mobility news Labour market news/mobility news Norway Nórsko Personal success stories Personal success stories Success stories Success stories Sweden Švédsko

27/11/2015

Čítať ďalej >>


"Ak chcete ľudí, ktorí stoja pri vás, s dobrými kontaktmi vo všetkých európskych krajinách, a ktorí vám naozaj vedia zadarmo pomôcť nájsť prácu, zaklopte na dvere poradcu siete EURES!"

Viola de Carlo,  Taliansko