• Wydarzenia

Artykuły na aktualne tematy


Znajdź aktualności

Przyszłość rynku pracy: Specjaliści z branży technologii informacyjno-komunikacyjnych

Strona Skills Forecast (prognozowanie zapotrzebowania na umiejętności), opracowana przez Cedefop, przewidując przyszłe tendencje w zatrudnieniu pozwala nam wyobrazić sobie, jak za 10 lat będzie wyglądał rynek pracy. W naszej nowej serii artykułów przyglądamy się potencjalnym wyzwaniom i zmianom, w obliczu których już teraz stoją niektóre zawody i z którymi będą się mierzyć do 2030 r.

Przeczytaj więcej >>

25/09/2020


Sześć korzyści zatrudniania osób pracujących z domu


Pięć kwestii do rozważenia przez podróżujących w czasach COVID-19


Wskazówki, jak utrzymać szanse na rynku pracy po pandemii


Główne priorytety dla pracodawców w czasie po pandemii COVID-19


Jak przygotować CV, szukając pracy po pandemii COVID-19


Konkurs #EU4FairWork dla pracowników i pracodawców został ogłoszony!


Nowa platforma Europass jest już dostępna! Przedstawianie swoich umiejętności, kwalifikacji i doświadczenia jest teraz łatwiejsze niż kiedykolwiek

Od ponad dziesięciu lat Europass pomaga milionom Europejczyków tworzyć swoje CV i prezentować doświadczenie zawodowe potencjalnym pracodawcom. W dniu 1 lipca Komisja Europejska uruchomiła nową, ulepszoną platformę Europass. Oferuje ona osobom szukającym pracy, uczącym się i pracownikom zestaw przydatnych narzędzi, które pomogą im w zarządzaniu każdym etapem ich kariery i nauki.

Przeczytaj więcej >>

24/07/2020


Dziewięć prostych sztuczek informatycznych przydatnych w miejscu pracy


Chcesz bezpiecznie podróżować do innego państwa członkowskiego? Nowe interaktywne narzędzie dostarcza Ci wszelkich niezbędnych informacji


wyłączenie odpowiedzialności

Celem artykułów „W centrum uwagi..." jest dostarczanie użytkownikom portalu EURES informacji dotyczących aktualnych tematów i tendencji oraz zachęcanie do dyskusji i debaty. Treści te nie muszą odzwierciedlać stanowiska Komisji Europejskiej.