• Wydarzenia

Artykuły na aktualne tematy


Znajdź aktualności

Pięć głównych pytań do ankiety na temat powrotu do pracy po pandemiiCOVID-19

W miarę jak miejsca pracy zaczynają otwierać się po pandemii COVID-19 , nadszedł czas, aby dowiedzieć się, co Twoi pracownicy myślą o powrocie do pracy. Aby poznać ich poglądy i przygotować się do ponownego otwarcia, rozważ wykorzystanie proponowanych przez nas pięciu głównych pytań w swojej ankiecie na temat powrotu do pracy

Przeczytaj więcej >>

24/08/2021


EURES helps Croatian university graduate build career abroad


The important role of trust in delivering effective career support


EURES helps Croatian university graduate build career abroad


Pomoc dla Europy w korzystaniu z najnowszych technologii

Drukowanie 3D to szybko rozwijający się sektor przemysłu, oferujący każdego roku coraz więcej miejsc pracy i możliwości. Aby skorzystać z tych możliwości, ludzie potrzebują odpowiednich umiejętności i wiedzy. I temu właśnie służą takie projekty jak 3D-Help.

Przeczytaj więcej >>

12/04/2019


Od Irlandii po Chorwację i z powrotem: jak EURES pomaga wielkim przedsiębiorstwom w obsadzaniu międzynarodowych stanowisk


„Złota rączka” z Chorwacji rozpoczyna karierę inżyniera w Niemczech dzięki programowi „Twoja pierwsza praca z EURES-em”

Droga Gorana Marinovica do inżynierii precyzyjnej nie była standardowa. W swojej rodzimej Chorwacji wykonywał różne prace – pracował jako hydraulik, sprzedawca, organizator, a nawet prowadził warsztaty w oceanarium.

Przeczytaj więcej >>

06/04/2018


Jak najlepiej wykorzystać Drop’pin@EURES: organizacje


Praca latem w Chorwacji, zimą w Austrii: jednej z osób poszukujących pracy się to udało

Ze względu na swoje przepiękne wybrzeże Chorwacja jest bardzo popularnym miejscem letniego wypoczynku wśród turystów – to oznacza, że istnieje wysokie zapotrzebowanie na wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników sektora hotelarskiego.

Przeczytaj więcej >>

22/11/2017


W następstwie internetowych dni pracy francuska przewodniczka jedzie na portugalskie wyspy


wyłączenie odpowiedzialności

Celem artykułów jest dostarczanie użytkownikom portalu EURES informacji dotyczących aktualnych tematów i tendencji oraz zachęcanie do dyskusji i debaty. Ich treść te nie muszą odzwierciedlać stanowiska Europejski Urząd Ds. Pracy ani Komisji Europejskiej. Ponadto, że ani EURES, ani Komisja Europejska nie odpowiadają za treść wymienionych wyżej stron internetowych prowadzonych przez osoby trzecie.